• Обновено
WELLVEUS 10Pcs D Големина Литиум Батерија 3.6 V 19000mAh ER34615 Компатибилен со DSC ER34615M-Т1 WT4911 WT4911B WT8911 со Приспособливи Приклучок

WELLVEUS 10Pcs D Големина Литиум Батерија 3.6 V 19000mAh ER34615 Компатибилен со DSC ER34615M-Т1 WT4911 WT4911B WT8911 со Приспособливи

DEN 5759.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Модел : ER34615 Батеријата.Капацитет : 19000m Ah Напон : 3.6 V. Стандард на струјата : 3m A.Постојана Струја : 200 MA.Пакет вклучуваат:10 x ER34615 Батеријата.Опис на производот : Модел : ER34615 Батеријата Номиналниот капацитет : 19000m Ah Номинален напон : 3.6 V Стандард на струјата : 3m A Постојан Струја : 200 MA Пулсот на струјата : 400 MA Големина : 34.2 мм дијаметар*61.5 mm висина Оперативни Температура(°C) : -55~+85℃ Тежина : 107 G рок на траење : 10years Апликација : CNC Машина Алатка, Програмер, шприцоване Машина,машина за Печатење, Електрична енергија метар, Real-time Clock, Меморија за Напојување, ИТН итн Пакет вклучуваат: 1 x ER34615 Батерија Забелешка: 1,Ние обично испрати ја батеријата во рок од 3 работни дена.Бидејќи батеријата е посебен објект, на превозот време ќе биде побавно од други производи.Според друга земја адреси, времето за испорака е обично во 10-20days. 2,комбинација батеријата пакет и конекцијата приклучок може да се прилагоди.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Високи Перформанси со Висок Капацитет 3.7 V 1800mAh 804050 Lipo Батеријата Литиум Полимер јонска Батерија Пакет со JST Конектор,1
  • Обновено

Високи Перформанси со Висок Капацитет 3.7 V 1800mAh 804050 Lipo Батеријата Литиум Полимер јонска Батерија Пакет со JST Конектор,1

DEN 852.00

Напон : DC 3.7 V; Капацитет : 1800m Ah.Материјал : Литиум Полимер; Нето Тежина : 39g.Димензии : 50 x 40 x 8mm / 2.09" x 1.65" x 0.33"

Литар energybattery 3.7 V Lipo Батеријата 4000mAh Литиум јонска Полимер Батерија 104080 Литиум Полимер ion Батерија со JST Конектор
  • Обновено

Литар energybattery 3.7 V Lipo Батеријата 4000mAh Литиум јонска Полимер Батерија 104080 Литиум Полимер ion Батерија со JST Конектор

DEN 2279.76

Напон : 3.7 V; Типичен капацитет : 4000m Ah, Min капацитет : 3800m Ah; Материјал : Литиум Полимер; Конектор Тип : 2 P PH2.0mm �

Литар energybattery 3.7 V Lipo Батеријата 750mAh Литиум јонска Полимер Батерија 503337 Литиум Полимер ion Батерија со JST Конектор
  • Обновено

Литар energybattery 3.7 V Lipo Батеријата 750mAh Литиум јонска Полимер Батерија 503337 Литиум Полимер ion Батерија со JST Конектор

DEN 237.36

Напон : 3.7 V; Типичен капацитет : 750m Ah, Min капацитет : 700m Ah; Материјал : Литиум Полимер; Конектор Тип : 2 P PH2.0mm Т�

EEMB 3.7 V Lipo Батеријата 950mAh 503450 Литиум Полимер јонска Батерија Литиум јонска Полимер Батерија со JST Конектор (УЛ Уверение
  • Обновено

EEMB 3.7 V Lipo Батеријата 950mAh 503450 Литиум Полимер јонска Батерија Литиум јонска Полимер Батерија со JST Конектор (УЛ Уверение

DEN 191.76

НАПОН— 3.7 V; Типичен капацитет : 950m Ah, Min капацитет : 810m Ah; Тежина : приближното 20g; Големина : 5.3 x 34.5 x 52mm(Wx Lx H).�

Литиум Батерија Клетки Литиум Јонска Батерија на Мобилен за 2бр Нови 3 7V 1000Mah 10440 Литиум-Јон Батерии Замена Клетки за Електрична
  • Обновено

Литиум Батерија Клетки Литиум Јонска Батерија на Мобилен за 2бр Нови 3 7V 1000Mah 10440 Литиум-Јон Батерии Замена Клетки за Електрична

DEN 1816.80

Безбеден и еколошки, не штети на околината.Антикорозија школка можат ефикасно да се заштити батеријата

Литар energybattery 3.7 V Lipo Батеријата 450mAh Литиум јонска Полимер Батерија 303040 Литиум Полимер ion Батерија со JST Конектор
  • Обновено

Литар energybattery 3.7 V Lipo Батеријата 450mAh Литиум јонска Полимер Батерија 303040 Литиум Полимер ion Батерија со JST Конектор

DEN 734.40

Напон : 3.7 V; Типичен капацитет : 450m Ah, Min капацитет : 400m Ah; Материјал : Литиум Полимер; Конектор Тип : 2 P PH2.0mm Т�

Литиум Јонска Батерија на Мобилен за 10440 3.7 V 1000Mah Литиум BatteryUsed за Светло копче на Глувчето за Замена на Батеријата 2
  • Обновено

Литиум Јонска Батерија на Мобилен за 10440 3.7 V 1000Mah Литиум BatteryUsed за Светло копче на Глувчето за Замена на Батеријата 2

DEN 905.76

батеријата се направени од издржлив материјал, и квалитетот е многу добар.Мали димензии и мала тежина, в

Батерија C 18500 1400Mah Реалниот Капацитет Li-Ion Батерија за Светло Играчка Електронски Производ со DIY Никел. 3.7 V 10Pcs
  • Обновено

Батерија C 18500 1400Mah Реалниот Капацитет Li-Ion Батерија за Светло Играчка Електронски Производ со DIY Никел. 3.7 V 10Pcs

DEN 1288.80

Ниска повторно се случуваат операција cist, краткиколо и во текот тековната заштита.Безбеден и еколошки, �

1500mAh Замена на Батеријата за Желка Плажа Стелт 700 Генералот 2 Безжични Игри headset (Слушалки) - (Не Работи со Стелт 700)
  • Обновено

1500mAh Замена на Батеријата за Желка Плажа Стелт 700 Генералот 2 Безжични Игри headset (Слушалки) - (Не Работи со Стелт 700)

DEN 1089.60

➤ На 1500m Ah 3.7 V батерија за замена на батеријата одговара за "Стелт 700 Генералот 2 "безжична гејмерски слуш�

Литар energybattery 3.7 V Lipo Батеријата 2000mAh Литиум јонска Полимер Батерија 804050 Литиум Полимер ion Батерија со JST Конектор
  • Обновено

Литар energybattery 3.7 V Lipo Батеријата 2000mAh Литиум јонска Полимер Батерија 804050 Литиум Полимер ion Батерија со JST Конектор

DEN 215.76

Напон : 3.7 V; Типичен капацитет : 2000m Ah, Min капацитет : 1900m Ah; Материјал : Литиум Полимер; Конектор Тип : 2 P PH2.0mm �