• Обновено
Digipartspower 2-Prong AC/DC Адаптер за Модел ZBHWX-A2900020-А Шенжен Heweixing Technology co Ltd ZBHWX-A290020-А ZBHWXA2900020A Напојување Кабелот на Полначот на производни капацитети за Електрична ПСУ(со 2-Пи

Digipartspower 2-Prong AC/DC Адаптер за Модел ZBHWX-A2900020-А Шенжен Heweixing Technology co Ltd ZBHWX-A290020-А ZBHWXA2900020A

DEN 789.36
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Нашите производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации, Digipartspower Направени со Највисок Квалитет / Бренд-нови.Answer : ___________________________ Note : Pls бидете сигурни дека на излез и совет големина е точно.Проверете Конектор Фото да се Обезбеди Компатибилност. 30 Дена Гаранција за враќање на Парите, ако не сте задоволни со нашите производи.Ќе се фокусира на обезбедување на квалитет моќ производи и одличен услуги на клиентите / ние ќе брод вашата нарачка во рок-24 часа Понеделник - Петок,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас ако било какви загриженост.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита) Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Напомена : 1. Ве молиме бидете сигурни дека DC излез и совет големина на ac адаптерот се accordant пред цел. 2. Ако користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност.Не го стави на кожата производи.Service Information : За вашите сопствени интереси и безбедност, ако постои сите абнормални состојби кога се користи производот, ве молиме престане да го користи веднаш и контакт со нашата служба за корисници центар Како да контактирате со нас?Можете да не контактирате директно од Вашата Сметка.Лоцира цел и кликнете на "Проблемот со оваа цел?" копчето.Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја e-mail порака.Ние ќе ми биде драго да го реши секој проблем за вас во рок од 24 часа.Вашата поддршка за нашиот бизнис и вашето трпение за ова прашање ќе биде навистина ценети.Гаранција : 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Слободна Размена Со Платена Повратна Етикета / 360 Дена Во Секое Време Грижете Се-Бесплатно Гаранција! / Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми - ние сме тука да ви помогне!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

НОВО! 4 Парчиња ЕВРОПА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР Пакет за; ФРАНЦИЈА, ШПАНИЈА, ИТАЛИЈА, ГЕРМАНИЈА, ТУРЦИЈА, велика БРИТАНИЈА, АНГЛИЈА, ИРСКА,
  • Обновено

НОВО! 4 Парчиња ЕВРОПА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР Пакет за; ФРАНЦИЈА, ШПАНИЈА, ИТАЛИЈА, ГЕРМАНИЈА, ТУРЦИЈА, велика БРИТАНИЈА, АНГЛИЈА, ИРСКА,

DEN 468.00

4 Парчиња Патнички Адаптер приклучок за употреба во ЕВРОПА.Секој адаптер означени со Видот.На Адаптери �

UpBright AC Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Компатибилен со Sceptre E245BD-FHD E245BV-FHD X409BV-FHDR
  • Обновено

UpBright AC Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Компатибилен со Sceptre E245BD-FHD E245BV-FHD X409BV-FHDR

DEN 119.76

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

Belker 30W Универзална 3V 4.5 V 5V 6V 7.5 V 9V 12V AC DC Адаптер за Напојување за LED Светло Лента Рутер Говорникот Паметен Телефон
  • Обновено

Belker 30W Универзална 3V 4.5 V 5V 6V 7.5 V 9V 12V AC DC Адаптер за Напојување за LED Светло Лента Рутер Говорникот Паметен Телефон

DEN 381.60

МултиAC адаптер AC Влез : 100240 V 1А 50 / 60 Hz.DC Излез : 3 V 4.5 V 5 V 6 V 7.5 V 9 V 12 V 2000m A 24 W Max.USB Порта Излез : 5 V 2 A 10 W Max.Мултиф

UpBright Нови USB на DC Полнење Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување Компатибилен со Samsung Bluetooth Слушалки
  • Обновено

UpBright Нови USB на DC Полнење Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување Компатибилен со Samsung Bluetooth Слушалки

DEN 431.76

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�