• Обновено
Yustda AC/DC Адаптер Компатибилен со Sony PXW-FS7K PXW-FS7 Камера Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Електрична PSU

Yustda AC/DC Адаптер Компатибилен со Sony PXW-FS7K PXW-FS7 Камера Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Електрична PSU

DEN 335.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.Замена AC Адаптер/Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се наведени.Полнач/Адаптерот има вкупно 10 Ft Долг кабелот за напојување.Безбедносни Карактеристики : во Текот тековната заштита; Вкупна моќност заштита; во Текот напон заштита; Краток Спој Заштита.Произведени со највисок квалитет на материјали.Сертификација : FCC, CE, и Ro HS.Yustda Platinum Квалитет Карактеристики : * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Над-полнење/празнење заштита * Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали * Кратки-коло заштита * Целосно компатибилни со оригиналниот лаптопи * Тестирани со строга контрола на квалитетот стандарди Купи со доверба! * 12 Месеци Гаранција * Бродот на истиот или следниот работен ден Гарантира * 24 x 7-Мејл Поддршка * 100% Нови Компоненти - никогаш не реновиран, recycles, или да се користат * 100% ОЕМ Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред Авторски права Yustda Сите Права се Задржани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

JBonest Wii U Gamecube NGC Контролер Адаптер Прекинувач со Турбо и Дома Копчиња за Wii U, Nintendo Прекинувач, КОМПЈУТЕР, USB со
  • Обновено

JBonest Wii U Gamecube NGC Контролер Адаптер Прекинувач со Турбо и Дома Копчиња за Wii U, Nintendo Прекинувач, КОМПЈУТЕР, USB со

DEN 2349.60

Поддршка Wii U, Nintendo Прекинувач, PC режими, овој адаптер може да поврзете до 4 gamecube контролори да се играат и�

[ 2,5 mm Десен Агол ] 2,5 mm Машки 3,5 мм Избалансирани 4 Пол Женски 8 Основни Сребро Позлатен приклучок за Слушалки Слушалка Аудио
  • Обновено

[ 2,5 mm Десен Агол ] 2,5 mm Машки 3,5 мм Избалансирани 4 Пол Женски 8 Основни Сребро Позлатен приклучок за Слушалки Слушалка Аудио

DEN 547.20

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

GYZCZX 5 Порта Висока-Брзина Splitter Адаптер Игра Конзола USB Хаб Мултифункционален за PS5 Игра Конзола Полнење Стојат Индикатор
  • Обновено

GYZCZX 5 Порта Висока-Брзина Splitter Адаптер Игра Конзола USB Хаб Мултифункционален за PS5 Игра Конзола Полнење Стојат Индикатор

DEN 2957.04

Функција : Овој USB хаб е дизајниран за PS5 конзола, тоа може да се прошири до 4 USB 2.0 порта.USB брзо полнење пор�

Unbrella 2 парчиња Нов Адаптер за Напојување Адаптер Жичен Адаптер Кабелот Кабел Одговара за Microsoft Xbox 360, за Microsoft Xbox
  • Обновено

Unbrella 2 парчиња Нов Адаптер за Напојување Адаптер Жичен Адаптер Кабелот Кабел Одговара за Microsoft Xbox 360, за Microsoft Xbox

DEN 311.76

✪Сосема Нов и Сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред пратката ✪Компатибилен Модел : З

2 Пакет НАС Патување Приклучок Адаптер ЕУ/велика БРИТАНИЈА/ Австралија/ЈП/Азија/Италија/Бразил Американската Штекер Круг да Рамен
  • Обновено

2 Пакет НАС Патување Приклучок Адаптер ЕУ/велика БРИТАНИЈА/ Австралија/ЈП/Азија/Италија/Бразил Американската Штекер Круг да Рамен

DEN 210.96

[Одлично Компатибилност] адаптер receptacle прифаќа различни видови на приклучоци.Тип В (Поголемиот дел од Е�

SKF SNW 13X2.5/16 Адаптер Ракав, Инчен, 2-5/16 Окно Големина, што се Користи Со 1200K и 1300K Серија Топката Лежишта, 22200K Серија
  • Обновено

SKF SNW 13X2.5/16 Адаптер Ракав, Инчен, 2-5/16 Окно Големина, што се Користи Со 1200K и 1300K Серија Топката Лежишта, 22200K Серија

DEN 199.68

Адаптер ракав за лоцирање на возен елемент лежишта со заострените забива на цилиндрични шахти.Работи с�

Fringer Стандардна Верзија EF-FX II Голема Брзина Авто Фокус Леќа Адаптер Прстен за Canon EF/EOS Tamron Сигма Објективот на Fujifilm
  • Обновено

Fringer Стандардна Верзија EF-FX II Голема Брзина Авто Фокус Леќа Адаптер Прстен за Canon EF/EOS Tamron Сигма Објективот на Fujifilm

DEN 768.00

【Fringer】 EFFX Стандардна верзија.Треба да го поставите отворот низ камерата на телото.Леќа бајонет е израб�