• Обновено
Tenax 7R Styrene Капи Тоа II-Кутија од Дванаесет-1 Унца Шишиња

Tenax 7R Styrene Капи Тоа II-Кутија од Дванаесет-1 Унца Шишиња

DEN 1387.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Брзо сушење пластични заварчик за styene и акрил модели.Styrene Капи Тоа II е иста како и на стариот Tenax 7 R Пластични Заварчик.Ова е случај на 12 една унца шишиња.Ние го зеде шишето на Tenax 7 R, го зеде тоа да лабораторија, и се скрши тоа надолу за да се види точниот состав, но потоа се подобри тоа!Добиете совршен, брз обврзници на styrene пластика при градење на модели за модел railroading, авиони, автомобили, и повеќе во само 3-5 секунди!Тоа сега, исто така, работи на доградба на акрилни модели во 10-12 секунди!Користете мала четка да се кандидира на лепак во вашиот заеднички со capillary акција и задржете неколку секунди за да се добие солидна бонд!За оние кои сакаат да имаат побавно време на сушење, може да се меша 10-50% xylene на производот (достапна на повеќето домашни снабдување продавници) Производ ќе продавница за долги периоди на време, ако капа се чува на тесни.Многу луѓе продавница во refirgerator или ладно област за да се избегне испарување, или чувајте шишиња наопаку и да го задржи притисокот на капи.100.000 шишиња се продава од 2010 година! Одете на You Tube и внесете "Styrene Капи Тоа II" за да го видите видеото за тоа како производот функционира!ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ПРЕДВИД ДЕКА АКО ЦЕЛ ПОГОЛЕМИ КОЛИЧИНИ, ЌЕ НАПЛАЌААТ ВИШОКОТ НА ПРЕВОЗОТ, НО НИЕ ЌЕ CHEERFULLY НАПЛАТА НА РАЗЛИКАТА.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Alacos Краток Мода Заострен Слоевит Аниме Cosplay Перика ноќта на Вештерките Божиќ Карневал Облечи Претендираат Игра Партија Перика
 • Обновено

Alacos Краток Мода Заострен Слоевит Аниме Cosplay Перика ноќта на Вештерките Божиќ Карневал Облечи Претендираат Игра Партија Перика

DEN 431.76

Дебели Влакна, Мека и Природни, Перика треба да се рестил со себе кога ги примате.Бесплатен Дар Перика Ка

120PCS Коса Екстензија Лента, Двојно Двострано Лента во Косата Продолжување Лента Табови со Стаорец Опашка Чешел Не-Остатоци Сврзување
 • Обновено

120PCS Коса Екстензија Лента, Двојно Двострано Лента во Косата Продолжување Лента Табови со Стаорец Опашка Чешел Не-Остатоци Сврзување

DEN 191.76

【Пакет Информации】Тоа доаѓа со 10 листови на двојно двострано коса екстензија замена лента, 120 парчиња �

БАКНЕЖ Сите Силни Чипка Пред Перика Смена - Нежно Пенење Растворувач, Заштита на Вашата Рабови, Нема Штетни хемикалии 60mL (2.03
 • Обновено

БАКНЕЖ Сите Силни Чипка Пред Перика Смена - Нежно Пенење Растворувач, Заштита на Вашата Рабови, Нема Штетни хемикалии 60mL (2.03

DEN 143.28

Сите Силни Смена може да се отстрани лепило остатоци од различни козметички сврзување производи.Може д�

Книги Со Рака Киселина Слободни Архивски pH Неутрална PVA Лепило 8oz. Професионални Лепило. Bookbinding/Хартија Проекти. Суши Јасно.
 • Обновено

Книги Со Рака Киселина Слободни Архивски pH Неутрална PVA Лепило 8oz. Професионални Лепило. Bookbinding/Хартија Проекти. Суши Јасно.

DEN 263.76

Книги со Рака киселинаслободен лепило има одлична лежешерамни својства и суши јасно.Архивирање на Квал

GOO GOO Коса Екстензија Лента Двојно Двострано Лепило Замена Лента, Професионални Силна Ленти за Лента во Косата Екстензии 24pcs,
 • Обновено

GOO GOO Коса Екстензија Лента Двојно Двострано Лепило Замена Лента, Професионални Силна Ленти за Лента во Косата Екстензии 24pcs,

DEN 119.76

1.【Ленти Спецификации & Преносни Пакување】големината на секое парче лента е 1.6 x 0.3 инчи, што е доволно за

Перика Лепило, Не Штети на Косата Чипка Перика Лепило Коса Лепак за да се Создаде Фризура за Домаќинство Фризерски Продавница
 • Обновено

Перика Лепило, Не Штети на Косата Чипка Перика Лепило Коса Лепак за да се Создаде Фризура за Домаќинство Фризерски Продавница

DEN 383.76

Овој производ е лесно да се користи и чисти, а тоа е многу лесен за употреба.Овој производ е направен на б

БРАЗИЛЕЦОТ БОГОРОДИЦА 14INCH 130% ГУСТИНА ПРИРОДНА БОЈА на ПРИРОДНА СВИЛА ДИРЕКТНО ЦЕЛОСНА ЧИПКА ПЕРИКА (14inch, мали кап големина)
 • Обновено

БРАЗИЛЕЦОТ БОГОРОДИЦА 14INCH 130% ГУСТИНА ПРИРОДНА БОЈА на ПРИРОДНА СВИЛА ДИРЕКТНО ЦЕЛОСНА ЧИПКА ПЕРИКА (14inch, мали кап големина)

DEN 1579.20

100% БРАЗИЛЕЦОТ богородица,Природна боја,свила права,не се лекува,не се обработени.избелени јазли и бебеш

Papyon Перика Лепак за Пред Чипка Перика Водоотпорен Чипка Лепак Невидливи Коса Лепак за Чипка Перики Силна Одржи Перика Лепило Коса
 • Обновено

Papyon Перика Лепак за Пред Чипка Перика Водоотпорен Чипка Лепак Невидливи Коса Лепак за Чипка Перики Силна Одржи Перика Лепило Коса

DEN 311.52

Перика Лепак Информации : Професионални Чипка Лепак, Специјални Лепило за Сврзување Чипка Перики, Hairpieces

29 Жените Вино Црвено Долго Голема Брановидна Кадрава Cosplay Костимот Партија Перики Отпорни На Топлина Hairpieces
 • Обновено

29 Жените Вино Црвено Долго Голема Брановидна Кадрава Cosplay Костимот Партија Перики Отпорни На Топлина Hairpieces

DEN 400.80

1.Материјал : висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна кои е свиленкаста и природни како ч�

Супер Poligrip Оригинална Формула за Цинк Слободни Протеза и Partials Лепило Крем, 2.4-унца Близнак pack (4.8-унца вкупно)
 • Обновено

Супер Poligrip Оригинална Формула за Цинк Слободни Протеза и Partials Лепило Крем, 2.4-унца Близнак pack (4.8-унца вкупно)

DEN 1108.80

Супер Poligrip Оригинални Протеза Лепило Крем нуди силен 12 часа чекање дека печати надвор до 74 проценти пов�

PRETYZOOM Бакар Скари за Вашите Заби Хип Хоп Обичај се Вклопуваат Златни Заби за Мажите и Жените Рапер Костим Вампир Cosplay Додатоци
 • Обновено

PRETYZOOM Бакар Скари за Вашите Заби Хип Хоп Обичај се Вклопуваат Златни Заби за Мажите и Жените Рапер Костим Вампир Cosplay Додатоци

DEN 232.32

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

SWACC 20-Инчен Долго Голема Bouffant Кадрава Перики за Жените Синтетички Отпорни на Топлина Влакна на Косата Парчиња со Перика Капа
 • Обновено

SWACC 20-Инчен Долго Голема Bouffant Кадрава Перики за Жените Синтетички Отпорни на Топлина Влакна на Косата Парчиња со Перика Капа

DEN 575.76

Еден перика плус перика капа.Прилагодлива големина, без игли или лента треба да се бара.Тоа одговара на �