• Обновено
ЛЕЛЕ 3 Мулти-Цел Професионални Airbrush Компресор за Полнење Dual-Акција Спреј Воздух Четка Поставите Тетоважа Помине Уметност

ЛЕЛЕ 3 Мулти-Цел Професионални Airbrush Компресор за Полнење Dual-Акција Спреј Воздух Четка Поставите Тетоважа Помине Уметност

DEN 2279.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Нови Airbrush Комплет со 3 Airburshes и 1/6 HP Висока Ефикасност Воздушниот Компресор.Може да се направи тенка линија и мека постепено менување ефект во зависност од вашите прскање треба.Вграден-во тефлон О-прстен за млазницата капа и подобро за отпорност на корозија.Мал Млазницата Клуч за fetching од млазницата на воздухот четка кога ви треба.Апликации : Ноктите & Привремени Тетоважи,Торта Декорирање,Занает Сликарство,Хоби,Комерцијални Уметности,Илустрации,Фото Ретуширање.Заврши Airbrushing Боја Систем Комплет вклучува 1/6 HP airbrush компресор, 0.3 и 0.35 mm dual-акција airbrushes, 0.8 mm еден акција airbrush, на состанокот на разни прскање потребите на сликарството, совршен за сликарството или украсување на модели, податоци, играчки, нокти, занаети, колачи, итн. 1x 0.3 mm Dual-акција Airbrush(Прецизност Двојно Дејство на Гравитацијата се Хранат Airbrush со 7cc гравитацијата течност чаша). 1x 0.35 mm Airbrush(Dual-Акција за Св Хранат Airbrush со еден 5cc Боја Првенство и еден 22cc Св Хранат Течност Шише). 1x 0.8 mm Еден акција Airbrush(Надворешни Микс Св Хранат Airbrush со две 22cc Св Хранат Течности во Шишиња). 1x Висока ефикасност Воздушниот Компресор. 1x 4-Airbrush Носител (Дарот). 1x 5ft Воздух Црева. 2x Млазницата Клучеви. 1x клима Резервоарот Конектор. 2x Око Droppers. 3x Складирање Случаи за Airbrush. 1x Чиста Четка. 3x Инструкции за Airbrush. 1x упатство за Компресор. 1/6 HP airbrush компресор со 1 копче за вклучување/исклучување.Со мерач регулатор на притисок за прецизно прилагодување.Со вентилатор за ладење надолу за да се обезбеди континуирано подолго време на извршување. 0.3 и 0.35 mm airbrushes функцијата dual-акција предизвикувачи за голема контрола на airbrush.Со парична казна млазници за прскање помалку од 2" широк линија. 0.8 mm airbrush карактеристики една акција потребен за лесна контрола воздухот излез.Со поголеми млазницата за прскање 3 15/16" широк линија.Вкупната димензија(Lx W) : 5 11/16" x 2 3/8" (14.5 x 6 см).Св Шише Капацитет : 22 cc (3/4 мл).Гравитацијата се Хранат Течност Првенство Капацитет : 5 cc (1/6 мл).Работен Притисок : 15 до 50 PSI.Вкупната Димензија(Dxšxv) : 10" x 5 5/16" x 6 13/16" (25.4 x 13.5 x 17.3 cm).Напон : 110 до 120 V. Бучава : 47 DB.Моќност : 1/6 HP (105 W).Брзина : 1450/1700 вртежи во минута.Проток на воздух : 20 до 30 Л/мин.Работен Притисок : од 0 до 4 Bar.Вкупната димензија(Lx W) : 5 7/8" x 3 1/8" (15 х 8 см).Гравитацијата се Хранат Течност Првенство Капацитет : 5 cc (1/6 мл).Работен Притисок : 15 до 50 PSI. 1x 0.3 mm Dual-акција Airbrush(Прецизност Двојно Дејство на Гравитацијата се Хранат Airbrush со 7cc гравитацијата течност чаша)1x 0.35 mm Airbrush(Dual-Акција за Св Хранат Airbrush со еден 5cc Боја Првенство и еден 22cc Св Хранат Течност Шише)1x 0.8 mm Еден акција Airbrush(Надворешни Микс Св Хранат Airbrush со две 22cc Св Хранат Течност Шишиња)1x Висока ефикасност Воздух Compressor1x 4-Airbrush Носител (Дарот). 1x 5ft Воздух Hose2x Млазницата Wrenches1x клима Резервоарот Connector2x Око Droppers3x Складирање Случаи за Airbrush1x Чисти Brush3x Инструкции за Airbrush1x Инструкции за Компресор.Вкупната Димензија(Dxšxv) : 10" x 5 5/16" x 6 13/16" (25.4 x 13.5 x 17.3 cm)Напон : 110 до 120 VNoise : 47 DBPower : 1/6 HP (105 W)Брзина : 1450/1700 rpm Air Проток : 20 до 30 Л/min Working Притисок : од 0 до 4 Bar.Вкупната димензија(Lx W) : 5 7/8" x 3 1/8" (15 х 8 см)Гравитацијата се Хранат Течност Првенство Капацитет : 5 cc (1/6 мл)Работен Притисок : 15 до 50 PSI.

Кон својствата

0.8mm Airbrush:
Overall dimension(LxW)

Најдобри предлози во категоријата

01 Спреј Пиштол Модел, Воздух Четка за Сликање со Спреј Пиштол Airbrush Боја Airbrush Шминка Машина Airbrush Сет за Дома(Калибар
 • Обновено

01 Спреј Пиштол Модел, Воздух Четка за Сликање со Спреј Пиштол Airbrush Боја Airbrush Шминка Машина Airbrush Сет за Дома(Калибар

DEN 2280.00

Лесно да се отвори алатката списание latch, брзо вчитување со една рака, многу погодно.Една акција да преди

Воздухот Четка Сликарство Колекции, Модел Airbrush Поставите Уметност Спреј Пиштол Уметност Понуда за Занает Слика за Уметност
 • Обновено

Воздухот Четка Сликарство Колекции, Модел Airbrush Поставите Уметност Спреј Пиштол Уметност Понуда за Занает Слика за Уметност

DEN 561.60

Овој модел airbrush поставите имаат повеќе намени и погоден за повеќето спреј пиштол видови.Овој спреј пишт

Faceuer Спреј Модел, Airbrush Поставите Airbrush Боја Спреј Бои Модел Комплет Сликарство Спреј Воздух Четка за Дома за Почетници
 • Обновено

Faceuer Спреј Модел, Airbrush Поставите Airbrush Боја Спреј Бои Модел Комплет Сликарство Спреј Воздух Четка за Дома за Почетници

DEN 1663.20

Спреј пиштол е направен од добар квалитет месинг материјали, цврсти и издржливи.Активирањето заклучува

Боја Распрскувачи Cordless Airbrush Компресор TM80S-131 Висока Моќност Професионално Патување Убавина Нега Нано Спреј Пневматски
 • Обновено

Боја Распрскувачи Cordless Airbrush Компресор TM80S-131 Висока Моќност Професионално Патување Убавина Нега Нано Спреј Пневматски

DEN 1116.00

ПРЕНОСНИ &MULTIFUNCTIONALAIRBRUSHairbrush слика за полнење може да биде поставена во вашиот ранец или џеб,тоа е мала те�

Fantexy Гравитацијата Двојно Дејство Airbrush Комплет 9cc Airbrush се Наслика Ноктите Спреј Пиштол во Собата со во-Линија Мини Филтер
 • Обновено

Fantexy Гравитацијата Двојно Дејство Airbrush Комплет 9cc Airbrush се Наслика Ноктите Спреј Пиштол во Собата со во-Линија Мини Филтер

DEN 1199.52

Обезбедува врвен atomization s совршен за Airbrush, Модел, боја, слика (автомобил, велосипед, модел, итн.завртка цвр

Песок Двоен Blaster-Акција Airbrush Со Компресор за Полнење Боја Пиштол за Чистење на Собата се Надгради Шминка Ноктите Спреј Тетоважа
 • Обновено

Песок Двоен Blaster-Акција Airbrush Со Компресор за Полнење Боја Пиштол за Чистење на Собата се Надгради Шминка Ноктите Спреј Тетоважа

DEN 3201.36

1.Притисок : 23psi,најголем меѓу сите слични cordless airbrush компресор 2.Многу тивко,без бучава 3.Со автостарт и ст�

Спреј Airbrush Двојна Акција Airbrush Комплет Airbrush Комплет Спреј Бои Комплет Комплетен Сет за Општа Намена Уметност и Занает
 • Обновено

Спреј Airbrush Двојна Акција Airbrush Комплет Airbrush Комплет Спреј Бои Комплет Комплетен Сет за Општа Намена Уметност и Занает

DEN 474.96

ДВОЈНА АКЦИЈА ПРЕДИЗВИКА КОНТРОЛИ : Двојна акција предизвика контроли, лесни да се справи и лесен за да �

Airbrush Пиштол Кит, Рачни Спреј Пенкало Сетови, Двојно Дејство на Гравитацијата се Хранат со Airbrush 0.3 mm Игла Млазницата Рачни
 • Обновено

Airbrush Пиштол Кит, Рачни Спреј Пенкало Сетови, Двојно Дејство на Гравитацијата се Хранат со Airbrush 0.3 mm Игла Млазницата Рачни

DEN 419.76

Направени на сосема нов и висок квалитет, издржливи во употреба.Двојно дејство на гравитацијата се хран

Мулти-Цел Материјали За Двојна Акција Airbrush Компресор Наместете Ја Мини Воздух Четка Колекции На Гравитацијата Се Хранат Пумпа
 • Обновено

Мулти-Цел Материјали За Двојна Акција Airbrush Компресор Наместете Ја Мини Воздух Четка Колекции На Гравитацијата Се Хранат Пумпа

DEN 2905.92

Време на полнење : 1.5 Часа целосна.Работно време : 50 минути за континуирана работа.Материјал : Алуминиум л

YEZIL HVLP - Двојна Акција Airbrush Компресор за Полнење aerografo за Уметничко Сликарство Тетоважа Нокти Занает Торта Спреј Модел
 • Обновено

YEZIL HVLP - Двојна Акција Airbrush Компресор за Полнење aerografo за Уметничко Сликарство Тетоважа Нокти Занает Торта Спреј Модел

DEN 1468.80

Вклучуваат преносни воздушниот компресор, воздух црева, двојно дејство на гравитацијата се хранат airbrush

- Модел Airbrush Поставите Уметност Воздухот Спреј Пиштол Четка Сликарство Колекции, за Занает Слика за Ликовна Уметност Снабдување
 • Обновено

- Модел Airbrush Поставите Уметност Воздухот Спреј Пиштол Четка Сликарство Колекции, за Занает Слика за Ликовна Уметност Снабдување

DEN 746.40

Се применува за да се спреј ликовна уметност, ноктите уметност, привремени тетоважи, торта декорација, з

SALUTUY Airbrush Сликам Собата, Лесно да се Работи, Месинг Airbrush Комплет Светлина G1/8 Воздух Конектор за Повеќето Airbrush Видови
 • Обновено

SALUTUY Airbrush Сликам Собата, Лесно да се Работи, Месинг Airbrush Комплет Светлина G1/8 Воздух Конектор за Повеќето Airbrush Видови

DEN 1406.40

【Мулти Додатоци】Мулти додатоци, можете да го користите различни игла да се направи фина магла што сака

Autolock 30PSI Надгради Airbrush Комплет со Воздушниот Компресор, Преносни Cordless Авто Airbrush Пиштол за Полнење, Полнење Рачни
 • Обновено

Autolock 30PSI Надгради Airbrush Комплет со Воздушниот Компресор, Преносни Cordless Авто Airbrush Пиштол за Полнење, Полнење Рачни

DEN 184.56

Контакт информации : цел историја→цел прашања поврзани со→други прашања→контактирајте со продавачот

Ruiqas Уметност Спреј Пиштол Airbrush Поставите Керамички Уметност Алатка DIY Спреј Бои Модел Инкџет Прави Една Акција G - 136 Дупка
 • Обновено

Ruiqas Уметност Спреј Пиштол Airbrush Поставите Керамички Уметност Алатка DIY Спреј Бои Модел Инкџет Прави Една Акција G - 136 Дупка

DEN 607.20

Овој спреј бои модел комплет е погоден за почетници или напредно уметници.Лесно да се отвори алатката с�

OPHIR Бренд Кутија на 1.07-Унца, 30ML Пластични Шишиња, Тегли Капак Адаптер Dual-Акција за Св Хранат Додатоци со 10x Гума Капи, Работи
 • Обновено

OPHIR Бренд Кутија на 1.07-Унца, 30ML Пластични Шишиња, Тегли Капак Адаптер Dual-Акција за Св Хранат Додатоци со 10x Гума Капи, Работи

DEN 342.72

Погоден за повеќето од брендовите на dualакција airbrushes.Материјал на шише може да се користи со многу видов�

Airbrush Сет, DIY Керамички Уметност Една Акција Airbrush Алатка G-136 2CC Првенство Капацитет Мулти-Цел Месинг за Почетници или
 • Обновено

Airbrush Сет, DIY Керамички Уметност Една Акција Airbrush Алатка G-136 2CC Првенство Капацитет Мулти-Цел Месинг за Почетници или

DEN 1116.00

Овој спреј бои модел комплет е погоден за почетници или напредно уметници.Една акција да предизвика спр

Алатка за Мажи Тато Сопруг Дечко, Денот на Таткото, 10 Парчиња, 0.2 мм, 0,3 mm, 0.5 mm Airbrush Млазницата Игла Млазницата Капа Комплет
 • Обновено

Алатка за Мажи Тато Сопруг Дечко, Денот на Таткото, 10 Парчиња, 0.2 мм, 0,3 mm, 0.5 mm Airbrush Млазницата Игла Млазницата Капа Комплет

DEN 239.76

【Ќе Добиете】Пакет доаѓа со 3 парчиња airbrush млазницата во 0.2 мм, 0,3 mm, 0.5 мм, 3 парчиња 0.2 мм, 0,3 mm, 0.5 mm airbrush игл�

Моќен Господар Airbrush Гравитацијата и Св Хранат Airbrushing на Системот со 3 Airbrushes, 6 АМЕРИКАНСКАТА Уметност Снабдување со
 • Обновено

Моќен Господар Airbrush Гравитацијата и Св Хранат Airbrushing на Системот со 3 Airbrushes, 6 АМЕРИКАНСКАТА Уметност Снабдување со

DEN 7151.76

Професионален Мајстор Airbrush Акрилна Боја Airbrushing на Системот со 3 Магистер Airbrushes најдобро продаваните & user

Двојна Акција Airbrush Комплет Игли Голем Капацитет Првенство Спреј Пиштол Боја Уметност Сет на Алатки за Почетник/Напредно Уметници(0,3
 • Обновено

Двојна Акција Airbrush Комплет Игли Голем Капацитет Првенство Спреј Пиштол Боја Уметност Сет на Алатки за Почетник/Напредно Уметници(0,3

DEN 539.76

ЛЕСЕН ЗА РАКУВАЊЕ : бојата спреј пиштол е контролирана од страна на двојноакција активирањето, кој е лес

INTSUPERMAI 110v Airbrush и Компресор за Полнење Dual-Акција Спреј Воздух Четка Поставите Airbrush Комплет Воздушниот Компресор Уметност
 • Обновено

INTSUPERMAI 110v Airbrush и Компресор за Полнење Dual-Акција Спреј Воздух Четка Поставите Airbrush Комплет Воздушниот Компресор Уметност

DEN 542.40

Воздушна пумпа рачка : воздушна пумпа сметководствена се справи, не се лизга дизајн, помек, пластична ра�

HUACHEN-LS Airbrush Поставите 5-Парче Сет на Пневматски Sprayer Airbrush Боја Алатка Прскање со Спреј Airbrush Сет за во Автомобил
 • Обновено

HUACHEN-LS Airbrush Поставите 5-Парче Сет на Пневматски Sprayer Airbrush Боја Алатка Прскање со Спреј Airbrush Сет за во Автомобил

DEN 4105.92

5 парче воздушниот компресор за полнење вклучувајќи гравитацијата спреј алатка, пневматик inflator и мерач

Пенкало Airbrush, Двојна Акција Airbrush Компресор за Полнење Занает Торта Боја Уметност Sprayer Сет на Алатки за Уметност Декорација
 • Обновено

Пенкало Airbrush, Двојна Акција Airbrush Компресор за Полнење Занает Торта Боја Уметност Sprayer Сет на Алатки за Уметност Декорација

DEN 1235.76

[Широко користење]Нашата уметност алатки сме сигурно погоден за почетници и напредни уметници [Убавина

Airbrush Поставува G1/8 Airbrush Пенкало Спреј Пиштол Airbrush Поставите Уметност Резерви Алатки за Сликање со Калибар Складирање
 • Обновено

Airbrush Поставува G1/8 Airbrush Пенкало Спреј Пиштол Airbrush Поставите Уметност Резерви Алатки за Сликање со Калибар Складирање

DEN 1014.96

Премиум Квалитет : спреј пиштол се изработени од месинг, трајни, компактен и практичен, лесен и преносли�

Fantexy Airbrush Алатка Двојна Акција Гравитацијата се Хранат 0.3 mm Млазницата Спреј Пиштол Торта Декорирање Четки за Нокти Маникир,Уметност,
 • Обновено

Fantexy Airbrush Алатка Двојна Акција Гравитацијата се Хранат 0.3 mm Млазницата Спреј Пиштол Торта Декорирање Четки за Нокти Маникир,Уметност,

DEN 623.52

Парична казна квалитет на млазницата, широка спреј, акција потребен за лесно и точни спреј.Airbrush за модел