• Обновено
Arctix Момчиња Ronan Изолирани Зимска Јакна

Arctix Момчиња Ronan Изолирани Зимска Јакна

DEN 839.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Правец Внатрешни работи zip џеб.Отстранлив капак; Внатрешни работи quilting.Прилагодливи ракави; Класичен опуштено одговара; Машина перат.На Arctix Момчето Ronan Изолирани Зимска Јакна е одличен избор за секој активен, зима потфат.Овој класичен опуштено одговара, ветер отпорни и водоотпорен јакна ќе се задржи топло и удобно, што го вашето следно патување надвор темелно пријатно. 100% полиестер twill школка со Therma Lock W/R + W/P 5000mm слој нуди максимален степен на трајност и заштита. 210 T тафт поставата со 140 грама Thermatech изолација нуди чувствувате топлина, одржување сте топло во температури од -20 до +35 степени во зависност од вашето ниво на активност.Исто така, има zippered рака потоплите стил џебови и ентериер zip џеб за дополнителна удобност и безбедност, како и отстранлив капак, внатрешни работи quilting, и прилагодливи ракави.На јакна, исто така, е машина перат, совршен за брзо и лесно чистење по активности на отворено.Карактеристики високо-технолошки надворешната школка која им помага на децата да останат топли и суви во текот на целиот ден долго.Помеѓу надворешната школка и изолација е единствена дише материјал кој фитили далеку тело влага да се задржи деца се исуши за време на вежбање и напорни игра.Чува деца топло со 140 грама лесни Therma Tech, напредна изолација со топлина апсењето микро стопански комори.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Жените Долг Ракав Длабоко V Вратот Солидна Молив Bodycon Фустан Печатење Секојдневен Елегантен Партија Бизнис Еластична Фустан
  • Обновено

Жените Долг Ракав Длабоко V Вратот Солидна Молив Bodycon Фустан Печатење Секојдневен Елегантен Партија Бизнис Еластична Фустан

DEN 455.76

❥❥【Поени】 : Женска Заврши V Деколте, Долг Ракав Сомот Bodycon Ruched Коктел Партија се Облекуваат Туника Секо

TSLA Жените Зимски Ски Костум, Водоотпорен Топло Изолирани Снег Палта, Ладно време Windproof Аикидо Јакна со Аспиратор
  • Обновено

TSLA Жените Зимски Ски Костум, Водоотпорен Топло Изолирани Снег Палта, Ладно време Windproof Аикидо Јакна со Аспиратор

DEN 1343.52

TSLA Зимски Ски Јакна Серија наменета за одржување на стабилна вашата телесна температура во текот на акт

Женска Маскирани Суичери Симпатична Срцето Графички Pullover Блузи Долг Ракав Секојдневен Drawstring Џеб Лабава Удобен Џемпер Блузи
  • Обновено

Женска Маскирани Суичери Симпатична Срцето Графички Pullover Блузи Долг Ракав Секојдневен Drawstring Џеб Лабава Удобен Џемпер Блузи

DEN 54.96

Рака мие / деликатна се мијат,се откажам или линија сува само.Ве молиме избра 1or 2 големина поголема од но�

LINKIOM Деца е Поместена Јакна Момчиња И Девојки Мода Печати Цртан филм Голема Момче Долго Јака Маскирани Поместена Руно Топол Капут
  • Обновено

LINKIOM Деца е Поместена Јакна Момчиња И Девојки Мода Печати Цртан филм Голема Момче Долго Јака Маскирани Поместена Руно Топол Капут

DEN 1031.52

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Yoiwhaayo Деца Бебе Девојка Да Падне Зимска Јакна Грб Долг Ракав Цврст Боја Копчиња Топло Облека Палта Облека Облека
  • Обновено

Yoiwhaayo Деца Бебе Девојка Да Падне Зимска Јакна Грб Долг Ракав Цврст Боја Копчиња Топло Облека Палта Облека Облека

DEN 359.76

Волнени Памук.Копче затворање.Материјал : мек и удобен памук мешавина / полиестер / сомот, со висок квали�