• Обновено
KEIKI KONA 2-во-1 Flowy Фитнес Шорцеви - Брз Сува Удобно Тренингот Шорцеви со Drawstring

KEIKI KONA 2-во-1 Flowy Фитнес Шорцеви - Брз Сува Удобно Тренингот Шорцеви со Drawstring

DEN 838.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

87% Најлон, 13% Spandex.Drawstring затворање.СПОРТСКИ ИЛИ РЕКРЕАТИВНИ ШОРЦЕВИ СО FLOWY НАДВОРЕШЕН СЛОЈ : Овие 2-во-1 Flowy Фитнес Шорцеви ќе ви ги модерно и удобно додека вежбате.МЕКА, FEATHERWEIGHT, ДИШЕ ТКАЕНИНИ : Овие activewear панталони се изработени од исклучително мека, featherweight, дише ткаенини дека нема да се одржи назад.Одлично за секојдневни активности како што се трчање, велосипедизам, пешачење, тенис, голф, или во салата, групни фитнес класи, кардио, HIIT вежбање.Совршена како костим за капење coverup околу базен или на брегот.РАСТЕГЛИВ SPANDEX ВНАТРЕШНА ШОРЦЕВИ : Тие се совршен додаток на вашиот тренингот облека колекција.Шорцеви се совршен фондацијата под flowy надворешниот.Бидете активни, без да открива премногу.DRAWSTRING И ЕЛАСТИЧНА КОРСЕЛЕ : Рашири еластична со стилски drawstring за дополнителни лични одговара.НАДВОРЕШНИОТ МАТЕРИЈАЛ : Исто flowy материјал што се движи кога ќе го направите.Внатрешните и надворешните слоеви се најлон/spandex смеса.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Рона Мажите 7 Флексибилност Краток Наредени, Брз-Сува, 4-Начин се Водат, Анти-Мирис, Атлетик Тренингот Перформанси Обука Шорцеви
  • Обновено

Рона Мажите 7 Флексибилност Краток Наредени, Брз-Сува, 4-Начин се Водат, Анти-Мирис, Атлетик Тренингот Перформанси Обука Шорцеви

DEN 1872.00

Внатрешни Drawstring затворање.Машина За Миење.Високо Квалитетен Материјал и Издржливи Нашата Флексибилнос

Рона Мажите 7 Флексибилност Краток Наредени, Брз-Сува, 4-Начин се Водат, Анти-Мирис, Атлетик Тренингот Перформанси Обука Шорцеви
  • Обновено

Рона Мажите 7 Флексибилност Краток Наредени, Брз-Сува, 4-Начин се Водат, Анти-Мирис, Атлетик Тренингот Перформанси Обука Шорцеви

DEN 1872.00

Внатрешни Drawstring затворање.Машина За Миење.Високо Квалитетен Материјал и Издржливи Нашата Флексибилнос

Жените Работат Панталони со Џебови Брз Сува Еластичен Појас Спортски Тренингот Салата Biker Шорцеви со Лагер Drawstring
  • Обновено

Жените Работат Панталони со Џебови Брз Сува Еластичен Појас Спортски Тренингот Салата Biker Шорцеви со Лагер Drawstring

DEN 239.76

Drawstring затворање.Рака Мие Само.Материјал : кожаfriendly и мека ткаенина направена ниска триење перформанси.П

luogongzi 2 во 1 Flowy Работи Шорцеви за Жени Фитнес, Јога Атлетик Тренингот Biker Вежба Spandex Удобен Салон Лето Здолништа
  • Обновено

luogongzi 2 во 1 Flowy Работи Шорцеви за Жени Фитнес, Јога Атлетик Тренингот Biker Вежба Spandex Удобен Салон Лето Здолништа

DEN 479.76

Spandex,Најлон.Drawstring затворање 1 : Материјал : 87%Најлон / 13%Spandex 2 : Детали : Изграден во spandex.Flowy надворешниот шо

Neleus Жените Висока Половината Јога Панталони Стомак Контрола на Тренингот Работи Компресија Шорцеви со Џеб
  • Обновено

Neleus Жените Висока Половината Јога Панталони Стомак Контрола на Тренингот Работи Компресија Шорцеви со Џеб

DEN 405.12

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Полиестер, 15% Spandex.Се игнорира голем�