• Обновено
Антенски Адаптер Кабел, ABS Автомобил CD Плеер FM Радио Антена Адаптер Машки 2P Кабел Додаток Одговара за Хонда Граѓански

Антенски Адаптер Кабел, ABS Автомобил CD Плеер FM Радио Антена Адаптер Машки 2P Кабел Додаток Одговара за Хонда Граѓански

DEN 1303.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Fitment : Погоден за Хонда автомобил FM радио антена адаптер кабел.За да се исполнат вашето возило инсталација потреби, ве молиме проверете внимателно пред да го купат.Висок Квалитет : Направен од високо-квалитетна ABS материјал, тоа е да се носат-отпорни, трајни и има долг животен век.Стабилни Перформанси : Квалитет на материјалите се 100% фабрика тестирани и строго ги следат фабрика за контрола на квалитетот.Лесен За Инсталација : Тоа е лесно да се инсталира и може совршено да го замените стариот или оштетени деца.Професионалната инсталација, се препорачува да се избегнат проблеми или оштетување.По-продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 часа и да ви обезбеди со задоволително решение.Aramox е квалитет авто делови производи на услуги.Нема потреба да се оди на авто делови продавница, еден клик онлајн купување.Лесен и достапен, во голема мера се штеди вашето време и пари трошоци.Ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти висок квалитет на производи со најдобра услуга по продажбата.Ние нудиме 12 месеци гаранција, вистински се грижите-слободен шопинг искуство.Ако имате било каков проблем, слободно контактирајте со нас, нашиот стручен техничар вид ќе работи за вас.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ABS Fitment : Одговара За Хонда : Одговара За Граѓанско со интегриран Радио и Premium Sound 2006 - 2011 Одговара За Граѓанско со една Фабрика за навигација 2006 - 2011 Одговара За cr-v 2007 - 2011 Одговара За Прилагодување 2007 - 2008 година за Одговара За Одисеја 2008 - 2010 Одговара За Одисеја со една Фабрика за навигација 2008 - 2009 Пакет Листа : 1 * Адаптер Жица answer : ___________________________ Note : Ова е FM антена адаптер кабел на стариот автомобил домаќин.На приклучокот е 2 P.Новите една од нив не е случај.Ако го купите, ве молиме да обрнете внимание на приклучокот.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS
Fitment:
Fit For Honda:
Fit For Civic with integrated Radio and Premium Sound 2006 - 2011 :
Fit For Civic with Factory for navigation 2006 - 2011 :
Fit For cr-v 2007 - 2011 :
Fit For Adjustment 2007 - 2008 for :
Fit For Odyssey 2008 - 2010 :
Fit For Odyssey with Factory for navigation 2008 - 2009 :
  :
Package List:
1 * Adapter Wire :
  :
Note:
This is the FM antenna adapter cable of the old car host. The plug is 2P. The new one is not the case. If you buy it, please pay attention to the plug. :

Најдобри предлози во категоријата

HNPMMQ Ајкула Антена перка во Облик на автомобил Форма Декорација автомобил-во Облик на Надворешна Антена Додатоци за Infiniti QX56/QX80
  • Обновено

HNPMMQ Ајкула Антена перка во Облик на автомобил Форма Декорација автомобил-во Облик на Надворешна Антена Додатоци за Infiniti QX56/QX80

DEN 1761.60

Антената е направен од висококвалитетна ABS пластика, со прецизна дизајн, мазна, носатотпорни, површина, �

HUANRUOBAIHUO за DjiFPV Комбо Дел - Авион GPS Модул Одбор/GPS Флексибилно Рамно Кабел Поправка на Дел за Летало Додатоци Замена Quadcopters
  • Обновено

HUANRUOBAIHUO за DjiFPV Комбо Дел - Авион GPS Модул Одбор/GPS Флексибилно Рамно Кабел Поправка на Дел за Летало Додатоци Замена Quadcopters

DEN 2090.40

За Dji FPV Комбо Дел Летало Додатоци Замена.Авион GPS Модул Одбор / GPS Флексибилно Рамно Кабел Поправка Дел...

Бладање - Автомобил Ајкула Перка Антена Покрие Автоматскиот Покрив Делови Компатибилен СУМ,XM,FM,NAV Додатоци за Џип Слобода 2006-2019
  • Обновено

Бладање - Автомобил Ајкула Перка Антена Покрие Автоматскиот Покрив Делови Компатибилен СУМ,XM,FM,NAV Додатоци за Џип Слобода 2006-2019

DEN 1320.00

Модели На Автомобили Се : Работи За Џип Слобода.Висок Квалитет : Компатибилен со AM / FM / XM / NAV, Внатрешни до�

ABBREE Тактички Антена 27Mhz 72CM/28.3-Инчен за БЛАГАЈНИЧКИ Рачни/Преносни Радио со BNC Конектор, кој е Компатибилен со Кобра Midland
  • Обновено

ABBREE Тактички Антена 27Mhz 72CM/28.3-Инчен за БЛАГАЈНИЧКИ Рачни/Преносни Радио со BNC Конектор, кој е Компатибилен со Кобра Midland

DEN 455.76

Оваа КС Тактички Антената што е речиси 72 CM / 28.3 Инчи долго и е задолжително за надворешна и кампување упо�

DROGO Радио Антена Замена за Ford F150 1997-2018 | FM/AM Радио Прием | Тешки Материјал Креативен Дизајн | 1.5 Построги Автомобилство
  • Обновено

DROGO Радио Антена Замена за Ford F150 1997-2018 | FM/AM Радио Прием | Тешки Материјал Креативен Дизајн | 1.5 Построги Автомобилство

DEN 431.52

DROGO™ од 1,5 инчи Краток Антена Донесување на целосно автоматска линија за производство од Германија, обе

TWAYRDIO 144/430MHz Тактички Антена VHF/UHF SMA Машки Количка за Радио Антена 17.9 инчен Компатибилен за Yaesu-апарат vx-3Р-апарат
  • Обновено

TWAYRDIO 144/430MHz Тактички Антена VHF/UHF SMA Машки Количка за Радио Антена 17.9 инчен Компатибилен за Yaesu-апарат vx-3Р-апарат

DEN 407.76

Модел : RHD7713; Frequency range : 134174 / 400520 MHz.Стекнат : 3.8 d Bi; Max моќност : 12 W; V S W Р : Помалку од 1,5; Конектори : sma машки; Д�

МБ-160 Табличка UHF Антена Планината за Мотор Скутер од не ' Рѓосувачки Челик за Шунка Радио SO239 Женски UHF Конектор Железо Сива
  • Обновено

МБ-160 Табличка UHF Антена Планината за Мотор Скутер од не ' Рѓосувачки Челик за Шунка Радио SO239 Женски UHF Конектор Железо Сива

DEN 575.52

Ова е антена пиедестал наменета за табличка на мотоцикл.Сите направени од не ' рѓосувачки челик.Направи

XI_XI Двојна Бенд VHF UHF 136-174MHz 400-470MHz Шунка Радио Антена Рачни двонасочна Радио Магнетна База SMA Женски Антена за Kenwood
  • Обновено

XI_XI Двојна Бенд VHF UHF 136-174MHz 400-470MHz Шунка Радио Антена Рачни двонасочна Радио Магнетна База SMA Женски Антена за Kenwood

DEN 230.16

Фреквентен Опсег : VHF 136174 MHz, UHF 400470 MHz; Тема : Магнетни База на Монтажа; Стекнат : 8d Bi; Насока : Omniнасока; Анте�

KFidFran GPS Активна Антена Компатибилен со Beidou FAKRA-C Plug 28dB Антенски Приклучок за Кабелот со Магнетни Планината 3 Метри
  • Обновено

KFidFran GPS Активна Антена Компатибилен со Beidou FAKRA-C Plug 28dB Антенски Приклучок за Кабелот со Магнетни Планината 3 Метри

DEN 1668.00

Конектор : FAKRAC; Напон : 35 V; Должина : 3 Метри / 9.8 Нозе; LNA Добивка(Без кабел) : 28d B; Центар Фреквенција : 1575.42 MHz