• Обновено
TROOPVILLE Бања Кат Голем Капацитет за Складирање Кабинет со Двојна Врата, Прилагодлива Полица, Вода Доказ МДФ, Рѓа-Доказ Хардвер Монтажа, Анти-соборувањето Дизајн, Бела

TROOPVILLE Бања Кат Голем Капацитет за Складирање Кабинет со Двојна Врата, Прилагодлива Полица, Вода Доказ МДФ, Рѓа-Доказ Хардвер

DEN 2361.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Составени од вода доказ fiberboard и ' рѓа - доказ хардверски делови.Заврши со вода доказ површина слој & средна густина fiberboard (МДФ).Високо-квалитетни материјали withstands на влажност на бањата.Дури и во влажна бања може да бидат трајни производи за долгорочна употреба.ПРИЛАГОДЛИВИ ВНАТРЕШНИ ПОЛИЦА : кабинетот има две внатрешни прилагодливи полиците, со 3 прилагодливи височини се задоволат различните складирање потреби.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ : Дизајниран од страна на високи дизајнери за да се обезбеди максимална practicability за складирање.Кабинетот обезбедува повеќе простор за складирање за дневни потреби за да се задржи куќа во ред.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : кабинетот усвојува анти-соборувањето дизајн и е фиксиран на ѕидот пред употреба за да се обезбеди стабилност.Магнетна врата вшмукување може да се затвори на кабинет вратата цврсто за да се спречи прашина и вода од внесување, што е повеќе интимна во процесот на користење.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Сите додатоци се вклучени и сите делови се нумерирани.Детални инструкции ќе водич собранието чекор по чекор.Ако имате било какви прашања, можете да се јавите на персонал за услуги на корисниците во секое време, а ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Спецификации : Димензии : 23.62*11.81*31.5", Големината на пакет : 34.84*14.17*6.7", Боја : бела, Нето тежина : 26.9 lbs.Дрвени бања кат складирање кабинет со 2 прилагодливи полиците е одлично решение за да се задржи вашата бања уредно и убаво се прикажува на екранот.Тоа доаѓа со елегантна бела и високо-квалитетни материјали да одговараат на вашите дома декор.Со добар квалитет боја, не е страшна мирис. 2 внатрешни работи прилагодливи полиците со 3 височини да се избере се наменети за зачувување на објекти од различни големини и да ја задржите вашиот работи далеку од прашина и влага.Уживајте во чиста и организирана бања со удобен и стилски smart складирање кабинет. - Димензии : 23.62 x 11.81 x 31.5 инчен,. - Големината на пакет : 34.84 x 14.17 x 6.7 инч. - Боја : бела. - Нето тежина : 26.9 lb. - Бруто тежина : 31.1 lb.Собранието се бара (со упатства),ве Молиме не користете електрични дупчалки за време на собранието во случај на оштетување на делови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WQERLC Мултифункционален Полица,Бања Полица на Ѕидот-Монтирани Нерѓосувачки Челик Бања Туш кабина Полица, Едноставна Инсталација,
 • Обновено

WQERLC Мултифункционален Полица,Бања Полица на Ѕидот-Монтирани Нерѓосувачки Челик Бања Туш кабина Полица, Едноставна Инсталација,

DEN 2272.80

Материјал:Полица е изработен од не ' Рѓосувачки Челик, Кои Isng и Издржливи,Ng Оптоварување Beacapacity, Нема Рѓ�

KES Бања Калено Стакло Полица 2 Ниво за Складирање Стаклена Полица Правоаголен со Крпа Бар Ѕид Монтирани Елоксирани Алуминиумски
 • Обновено

KES Бања Калено Стакло Полица 2 Ниво за Складирање Стаклена Полица Правоаголен со Крпа Бар Ѕид Монтирани Елоксирани Алуминиумски

DEN 959.76

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ 0.3" КАЛЕНО СТАКЛО : Безбедна употреба и детепријателски.Кога калено стакло е скршен, ќе се �

Бања Полици Правоаголна Калено Стакло Бања Полица на Ѕидот Монтирани, со Алуминиумска Рамка, Туш Складирање Организатор (12 инчи,
 • Обновено

Бања Полици Правоаголна Калено Стакло Бања Полица на Ѕидот Монтирани, со Алуминиумска Рамка, Туш Складирање Организатор (12 инчи,

DEN 453.12

✅ Бања Организација & Складирање Заменастаклена полица преобразува го потроши простор на ѕидот на туш �

Сојузничките Месинг ТА-1TB-22-IRW Танго Колекција 22 Инчен Солидна IPE Ironwood Интегрирани Крпа Бар Дрво Полица, Антички Месинг
 • Обновено

Сојузничките Месинг ТА-1TB-22-IRW Танго Колекција 22 Инчен Солидна IPE Ironwood Интегрирани Крпа Бар Дрво Полица, Антички Месинг

DEN 1127.52

Направена од најдобрите солидна месинг и ipe ironwood материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инстали�

WQERLC Мултифункционален Полица,Бања 6Mm Калено Стакло Ѕид Монтирани Полица Правоаголна Туш Caddyt Организатор/25Cm
 • Обновено

WQERLC Мултифункционален Полица,Бања 6Mm Калено Стакло Ѕид Монтирани Полица Правоаголна Туш Caddyt Организатор/25Cm

DEN 1572.00

Rustproof Елоксирани Алуминиумски за Беспрекорен Изглед.Загради Се Изградени на Просторот Алуминиум, Ensudurabi

UXZDX Бања Полица-Бања Полица Рек Бања Туш Ѕид Монтирани Агол Водоотпорен Бања Pendant Мултифункционален, Дрвени (Големина : 50cm)
 • Обновено

UXZDX Бања Полица-Бања Полица Рек Бања Туш Ѕид Монтирани Агол Водоотпорен Бања Pendant Мултифункционален, Дрвени (Големина : 50cm)

DEN 2542.08

● Материјал : еколошки дрво + метална цевка, нема рѓа, животната средина и здравјето ● Спецификации : дол

XJJZS Калено Стакло Бања Полица, 3 Ниво Полица со Крпа Бар Ѕид Монтирани Туш Складирање Бранеа Сребро (3 Ниво Стаклена Полица Големина
 • Обновено

XJJZS Калено Стакло Бања Полица, 3 Ниво Полица со Крпа Бар Ѕид Монтирани Туш Складирање Бранеа Сребро (3 Ниво Стаклена Полица Големина

DEN 4099.20

★【Убава складирање решетката е задолжително за секој семејството】Оваа прекрасна стаклена полица е в�

Сојузничките Месинг DT-1PT/22 Dottingham Колекција Хартиена Крпа за Носител со 22 Инчен Стаклена Полица, Полиран Хром
 • Обновено

Сојузничките Месинг DT-1PT/22 Dottingham Колекција Хартиена Крпа за Носител со 22 Инчен Стаклена Полица, Полиран Хром

DEN 2856.00

Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг мат

Perportu-мин SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Туш Организатор Бања Складирање Полица Бања Кошница Caddy Ѕид Завртки Фитинзи 1ZEWOJC-06-16-E
 • Обновено

Perportu-мин SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Туш Организатор Бања Складирање Полица Бања Кошница Caddy Ѕид Завртки Фитинзи 1ZEWOJC-06-16-E

DEN 561.36

❤ Силна и Rustproof.бања ѕид caddy е направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик високо отпорна на ' рѓа

UXZDX Туш Полица, Бели Пластични Бања нема Дупчење Ѕид Виси Фен Организатор Чување Полиците со Силна Вшмукување Чаша
 • Обновено

UXZDX Туш Полица, Бели Пластични Бања нема Дупчење Ѕид Виси Фен Организатор Чување Полиците со Силна Вшмукување Чаша

DEN 1665.12

[Отстранлив] : Пренослив дизајн, лесно да се чисти и повеќе санитарни [Простор за складирање Е Голем] : Мож

Сојузничките Месинг WS-2TB/16 Вашингтон Плоштад Колекција 16 Инчен Две Нивоа Интегрирани Крпа Бар Стаклена Полица, Сатен Никел
 • Обновено

Сојузничките Месинг WS-2TB/16 Вашингтон Плоштад Колекција 16 Инчен Две Нивоа Интегрирани Крпа Бар Стаклена Полица, Сатен Никел

DEN 775.20

Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг мат

Сојузничките Месинг ТА-1TB-22-IRW Танго Колекција 22 Инчен Солидна IPE Ironwood Интегрирани Крпа Бар Дрво Полица, Полиран Никел
 • Обновено

Сојузничките Месинг ТА-1TB-22-IRW Танго Колекција 22 Инчен Солидна IPE Ironwood Интегрирани Крпа Бар Дрво Полица, Полиран Никел

DEN 4989.60

Направена од најдобрите солидна месинг и ipe ironwood материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инстали�

Бања Складирање Кабинет Домашна Кујна Шкафот Големи Кат Кабинет W/ Полица&Вратата Бања Полици Монтирани-Бања-Полици Бања Оркестарот
 • Обновено

Бања Складирање Кабинет Домашна Кујна Шкафот Големи Кат Кабинет W/ Полица&Вратата Бања Полици Монтирани-Бања-Полици Бања Оркестарот

DEN 475.20

Боја : Бела тежина : 40 кг димензии : 24" (L) X 13" (W) X 48" (H) Висина помеѓу полиците : 12" Тежина капацитет на секое н�

D DOLITY Бања Полица Организатор Складирање Рек Кујна Организатор Агол Полица Туш Caddy Складирање Кошница Лепило Вшмукување Само
 • Обновено

D DOLITY Бања Полица Организатор Складирање Рек Кујна Организатор Агол Полица Туш Caddy Складирање Кошница Лепило Вшмукување Само

DEN 479.76

Без алатки, без лепак, без завртки или ноктите е потребно, лесно да се инсталира.Вечера силна вшмукување

Okuyonic Ѕид Монтирани Складирање Рек Без Дупчење Агол Туш Полица Мултифункционален Ротирачки Рек Добар Капацитет на носивост Складирање
 • Обновено

Okuyonic Ѕид Монтирани Складирање Рек Без Дупчење Агол Туш Полица Мултифункционален Ротирачки Рек Добар Капацитет на носивост Складирање

DEN 1127.52

Решетката усвојува шупливи‑врежан дизајн да им се помогне на мозоци основната плоча и да престане да а�

ADSE Бања Полици Ѕид Монтирани, Полн Бакар Двојно Групи Бања Стаклена Полица на Ѕидот Монтирани Полица Крпа Багажник, 50 60 52cm
 • Обновено

ADSE Бања Полици Ѕид Монтирани, Полн Бакар Двојно Групи Бања Стаклена Полица на Ѕидот Монтирани Полица Крпа Багажник, 50 60 52cm

DEN 1392.00

Употреба на висококвалитет бакар и стакло материјали, антикорозија рѓа, силна носивоста.Големина на : 50*

Vbestlife Бања Агол Полица, Ѕид Монтирани 180 Степен Ротација Туш Полица, Шупливи‑Врежан Дизајн за Бања, Кујна(Бела Сива)
 • Обновено

Vbestlife Бања Агол Полица, Ѕид Монтирани 180 Степен Ротација Туш Полица, Шупливи‑Врежан Дизајн за Бања, Кујна(Бела Сива)

DEN 554.40

Решетката усвојува шупливи‑врежан дизајн да им се помогне на мозоци, на база на плочата и повеќе не се а

Laimew Не Дупчење Туш Caddy со Куки од не ' Рѓосувачки Челик Лепило Бања Полица за Складирање Кујна Решетката 2 Пакет
 • Обновено

Laimew Не Дупчење Туш Caddy со Куки од не ' Рѓосувачки Челик Лепило Бања Полица за Складирање Кујна Решетката 2 Пакет

DEN 962.40

Изработени од Нерѓосувачки Челик, трајни и мазна, без гребнатини, тоа може да се задржи убаво apperance во се�