• Обновено
Сојузничките Месинг MC-33/18 Монте Карло Колекција 18 Инчен Стаклена Полица, Сатен Месинг

Сојузничките Месинг MC-33/18 Монте Карло Колекција 18 Инчен Стаклена Полица, Сатен Месинг

DEN 405.12
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Направени со 1/4-во дебело стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Стакло димензија 18-во x 5-во.Достапни во различни дизајнер завршува.Опис на производот Додадете одблесокот на стилот на вашиот décor со овој декоративни стаклена полица.Полица може да се користи насекаде во дом за голем простор за складирање на вашите производи.Стаклото е 1/4 Инчи дебела и сите на хардвер е направен од цврст месинг и заврши со највисок квалитет на материјали за да се обезбеди живот на убавина.Од Производителот всушност секој би сакал да ги красат бања и кој добива најмалку износот на декорирање фокус.Оваа Стаклена Полица е одличен начин за прикажување на вашите производи во вашата галерија, соби и купатило со две цврсти месинг оружје поддршка многу добро.Ние сме еден чекор напред во производство на ексклузивна колекција на стаклени полици.Ние се даваат топло добредојде на корисниците од целиот свет.Монте Карло Колекција се навраќа на разиграното елеганција на Монако најпознатата област за кој е именуван.На месинг хардвер плочи се користат за да се качи на сите парчиња во оваа колекција се врежани со сложена дизајн на виновата лоза и се остава преку sundial.Тоа претставува убав контраст со јасен стил, кои, инаку, ги дефинира оваа колекција.Одредени парчиња, како и нејзините гимнастик/држач, четка за заби и облека кука функција радосна, балон-како проекции, додека други како скала крпа барови се детални со дебели копчиња кои укажуваат на сила и сигурност.Колекцијата карактеристики неколку крпа барови, вклучувајќи две и три-рака гостин крпа носители, ѕид-монтирани огледала, туш вратата хардвер, и домот, стаклени полици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Vbestlife Бања Агол Полица, Ѕид Монтирани 180 Степен Ротација Туш Полица, Шупливи‑Врежан Дизајн за Бања, Кујна(Бела Сива)
 • Обновено

Vbestlife Бања Агол Полица, Ѕид Монтирани 180 Степен Ротација Туш Полица, Шупливи‑Врежан Дизајн за Бања, Кујна(Бела Сива)

DEN 554.40

Решетката усвојува шупливи‑врежан дизајн да им се помогне на мозоци, на база на плочата и повеќе не се а

Сојузничките Месинг DT-1PT/22 Dottingham Колекција Хартиена Крпа за Носител со 22 Инчен Стаклена Полица, Полиран Хром
 • Обновено

Сојузничките Месинг DT-1PT/22 Dottingham Колекција Хартиена Крпа за Носител со 22 Инчен Стаклена Полица, Полиран Хром

DEN 2856.00

Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбедност и сила.Направена од најдобрите солидна месинг мат

Бања Полици Правоаголна Калено Стакло Бања Полица на Ѕидот Монтирани, со Алуминиумска Рамка, Туш Складирање Организатор (12 инчи,
 • Обновено

Бања Полици Правоаголна Калено Стакло Бања Полица на Ѕидот Монтирани, со Алуминиумска Рамка, Туш Складирање Организатор (12 инчи,

DEN 453.12

✅ Бања Организација & Складирање Заменастаклена полица преобразува го потроши простор на ѕидот на туш �

Perportu-мин SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Туш Организатор Бања Складирање Полица Бања Кошница Caddy Ѕид Завртки Фитинзи 1ZEWOJC-06-16-E
 • Обновено

Perportu-мин SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Туш Организатор Бања Складирање Полица Бања Кошница Caddy Ѕид Завртки Фитинзи 1ZEWOJC-06-16-E

DEN 561.36

❤ Силна и Rustproof.бања ѕид caddy е направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик високо отпорна на ' рѓа.

KES Бања Калено Стакло Полица 2 Ниво за Складирање Стаклена Полица Правоаголен со Крпа Бар Ѕид Монтирани Елоксирани Алуминиумски
 • Обновено

KES Бања Калено Стакло Полица 2 Ниво за Складирање Стаклена Полица Правоаголен со Крпа Бар Ѕид Монтирани Елоксирани Алуминиумски

DEN 959.76

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ 0.3" КАЛЕНО СТАКЛО : Безбедна употреба и детепријателски.Кога калено стакло е скршен, ќе се �

ZZXUAN Простор Алуминиум Крпа Полица,Бања Полиците на Кујната Полици,за Кујна, Тоалет Тоалет Хотел, Канцеларија,од Легиран Мат Црна
 • Обновено

ZZXUAN Простор Алуминиум Крпа Полица,Бања Полиците на Кујната Полици,за Кујна, Тоалет Тоалет Хотел, Канцеларија,од Легиран Мат Црна

DEN 2244.00

✿Клучни поени : Две инсталација методи, неудирани со тупаници, удирани со тупаници, свитлива, задебелен�

Сојузничките Месинг ТА-1TB-22-IRW Танго Колекција 22 Инчен Солидна IPE Ironwood Интегрирани Крпа Бар Дрво Полица, Антички Месинг
 • Обновено

Сојузничките Месинг ТА-1TB-22-IRW Танго Колекција 22 Инчен Солидна IPE Ironwood Интегрирани Крпа Бар Дрво Полица, Антички Месинг

DEN 1127.52

Направена од најдобрите солидна месинг и ipe ironwood материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инстали�

Piissa Бања Полица, Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани Простор Алуминиум Удар Слободни Лепак Мозоци Ограда, Злато (Боја :
 • Обновено

Piissa Бања Полица, Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани Простор Алуминиум Удар Слободни Лепак Мозоци Ограда, Злато (Боја :

DEN 424.80

Материјал : space алуминиум (антикорозија, нема рѓа).Карактеристики : дебела плоча, супер товарот, врежан за

TROOPVILLE Бања Кат Голем Капацитет за Складирање Кабинет со Двојна Врата, Прилагодлива Полица, Вода Доказ МДФ, Рѓа-Доказ Хардвер
 • Обновено

TROOPVILLE Бања Кат Голем Капацитет за Складирање Кабинет со Двојна Врата, Прилагодлива Полица, Вода Доказ МДФ, Рѓа-Доказ Хардвер

DEN 2361.60

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Составени од вода доказ fiberboard и ' рѓа доказ хардверски делови.Заврши со во

ADSE Бања Полици Ѕид Монтирани, Полн Бакар Двојно Групи Бања Стаклена Полица на Ѕидот Монтирани Полица Крпа Багажник, 50 60 52cm
 • Обновено

ADSE Бања Полици Ѕид Монтирани, Полн Бакар Двојно Групи Бања Стаклена Полица на Ѕидот Монтирани Полица Крпа Багажник, 50 60 52cm

DEN 1392.00

Употреба на висококвалитет бакар и стакло материјали, антикорозија рѓа, силна носивоста.Големина на : 50*

Бања Полици Бања Полица Двојно Метал Тоалет Крпа Рек Сапун, се Троши Рек Кујна Condiment Складирање Рек Трајни (Боја : Сребро, Големина
 • Обновено

Бања Полици Бања Полица Двојно Метал Тоалет Крпа Рек Сапун, се Троши Рек Кујна Condiment Складирање Рек Трајни (Боја : Сребро, Големина

DEN 415.20

Дизајн : Мултислој багажник, свитлива, со зголемена парапет, двојнобар крпа багажник, плус кука, мали дет

Бања Складирање Кабинет Домашна Кујна Шкафот Големи Кат Кабинет W/Полица&Вратата Fabulou Кабинет Бања кабинети Бања Прибор Бања Поставите
 • Обновено

Бања Складирање Кабинет Домашна Кујна Шкафот Големи Кат Кабинет W/Полица&Вратата Fabulou Кабинет Бања кабинети Бања Прибор Бања Поставите

DEN 8447.52

Боја : бела Бања прибор поставите Бања оркестарот ја поставува додатоци Тоалетот оркестарот Бања прибо�

WQERLC Мултифункционален Полица,Бања 6Mm Калено Стакло Ѕид Монтирани Полица Правоаголна Туш Caddyt Организатор/25Cm
 • Обновено

WQERLC Мултифункционален Полица,Бања 6Mm Калено Стакло Ѕид Монтирани Полица Правоаголна Туш Caddyt Организатор/25Cm

DEN 1572.00

Rustproof Елоксирани Алуминиумски за Беспрекорен Изглед.Загради Се Изградени на Просторот Алуминиум, Ensudurabi

WQERLC Мултифункционален Полица,Бања Полица на Ѕидот-Монтирани Нерѓосувачки Челик Бања Туш кабина Полица, Едноставна Инсталација,
 • Обновено

WQERLC Мултифункционален Полица,Бања Полица на Ѕидот-Монтирани Нерѓосувачки Челик Бања Туш кабина Полица, Едноставна Инсталација,

DEN 2272.80

Материјал:Полица е изработен од не ' Рѓосувачки Челик, Кои Isng и Издржливи,Ng Оптоварување Beacapacity, Нема Рѓ�

APROTOSS 16 инчен Стаклена Полица за Бања со Тешки Загради Бела , Стакло Лебди Полица Загради-не ' Рѓосувачки Челик Умре Метал -
 • Обновено

APROTOSS 16 инчен Стаклена Полица за Бања со Тешки Загради Бела , Стакло Лебди Полица Загради-не ' Рѓосувачки Челик Умре Метал -

DEN 863.76

【Елегантни и силна Бања Полици】8ММ Калено Стакло Со рамен полиран рабовите на овална, безбедно да се ко

ALYHYB Бања Стаклена Полица, Туш Полица Калено Стакло Полица 500MM Должина, 28MM Дебелина на Стакло со Месинг Заврши,(Правоаголен)
 • Обновено

ALYHYB Бања Стаклена Полица, Туш Полица Калено Стакло Полица 500MM Должина, 28MM Дебелина на Стакло со Месинг Заврши,(Правоаголен)

DEN 1789.20

✔ МИНИМАЛИСТИЧКИ ДИЗАЈН : Не fussy граница, уредни и елегантен изглед да стојат во било која средина...

UXZDX Бања Полица-Бања Полица Рек Бања Туш Ѕид Монтирани Агол Водоотпорен Бања Pendant Мултифункционален, Дрвени (Големина : 50cm)
 • Обновено

UXZDX Бања Полица-Бања Полица Рек Бања Туш Ѕид Монтирани Агол Водоотпорен Бања Pendant Мултифункционален, Дрвени (Големина : 50cm)

DEN 2542.08

● Материјал : еколошки дрво + метална цевка, нема рѓа, животната средина и здравјето ● Спецификации : дол

Не Вежба Дупки Ѕид Пластични Декоративни DIY Погодно Pegboard Ѕид покажи Ѕид Организација Складирање Ѕид Полица за Дневна Соба и
 • Обновено

Не Вежба Дупки Ѕид Пластични Декоративни DIY Погодно Pegboard Ѕид покажи Ѕид Организација Складирање Ѕид Полица за Дневна Соба и

DEN 1199.76

【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија】Pegboard Организатор Складирање Комплет е Професионална и разумен дизајн