• Обновено
DIY Торта Алатка Магијата Плоштад Силикони Торта Мувла Rubiks Коцка Чоколадо Мус Торта Силикони Торта Мувла Десерт Печење Алатки (Црвено)

DIY Торта Алатка Магијата Плоштад Силикони Торта Мувла Rubiks Коцка Чоколадо Мус Торта Силикони Торта Мувла Десерт Печење Алатки

DEN 311.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски гел.силиконски пусти плоштади печење мувла.Зелена производ, нема чуден мирис, мека, водоотпорни, лесно да се demould, fadeless и лесно да се чисти, издржливи за долго време се користи.Температурата опсег : Замрзнување - 40 степени centigrade под нулата, Топлина - 230 степени centigrade.Имајте тоа е мека текстура и оригинална форма и по замрзнување и печење.Моден најновите дизајн.,Деликатна занает, зашеметување.Боја : Црвена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата