• Обновено
ROMACK QR Код Скенерот, Ергономски Дизајн Рачни бар-код Скенер за Поштенски Индустрија Логистика Банки и институции за Супермаркети Болници Билет Гејтс

ROMACK QR Код Скенерот, Ергономски Дизајн Рачни бар-код Скенер за Поштенски Индустрија Логистика Банки и институции за Супермаркети

DEN 2711.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

[Заштита Дизајн] Клучни делови како што пиштолот совет се заштитени со високо еластична инженеринг шок доказ лепак, која е отпорна на абење и триење и ефикасно го намалува оштетувањето на скенирање пиштол. [Ергономски Дизајн] мала тежина и ергономски дизајн, бар-код скенер да се чувствува удобно и опуштено во секојдневно работење, значително подобрување на работа ефикасност. [Високи Перформанси Скенирање на Главата] Високи перформанси слика скенирање на главата, еден клик скенирање на плаќање код и фактурирање код, и приемот и фактурирање се точни. [Широка Примена] На скенерот може да ги прочитате сите стандардни 1 D и 2 D баркодове во продавници, супермаркети, болници, билет гејтс, магацини, и слично.на електронски екран. [Лесна Инсталација] Нема потреба да се вози, само поврзете го кабелот за податоци за да го на скенерот и компјутерот да ја користите, тоа е лесен и брз за поддршка на сите за компјутерски системи.Функција : 1. [Ергономски Дизајн] мала тежина и ергономски дизајн, бар-код скенер да се чувствува удобно и опуштено во секојдневно работење, значително подобрување на работа ефикасност.2. [Високи Перформанси Скенирање на Главата] Високи перформанси слика скенирање на главата, еден клик скенирање на плаќање код и фактурирање код, и приемот и фактурирање се точни.3. [Лесна Инсталација] Нема потреба да се вози, само поврзете го кабелот за податоци за да го на скенерот и компјутерот да ја користите, тоа е лесен и брз за поддршка на сите за компјутерски системи.4. [Заштита Дизајн] Клучни делови како што пиштолот совет се заштитени со високо еластична инженеринг шок доказ лепак, која е отпорна на абење и триење и ефикасно го намалува оштетувањето на скенирање пиштол.5. [Широка Примена] На скенерот може да ги прочитате сите стандардни 1 D и 2 D баркодове во продавници, супермаркети, болници, билет гејтс, магацини, и слично.на електронски екран.Како да го Користите : Plug and play, ве молиме да користите прирачник за детали.Спецификација : Предмет Тип : бар-код Reader Material : ABS, PCModel : GT-1900 SPower Набавка : DC 5 V ±5%Потрошувачка на Енергија : 1.4 W (Работат), 0,85 W (Мирување)Систем за Поддршка : За Linux, за Android, за XP/7/8/10, на ВОЛ SLanguage Поддршка : англиски; Белгија; Финска; испратени; Германија; Италија; Шведска; Обединето Кралство; Данска; Норвешка; Шпанија; Португалија; Турција П; Турција F; Јапонија; Русија; чешка Република; Тајланд; Украина; Бразил; Грција; Унгарија; Холандија; Полска; Романија; Словачка; (Поддршка на Виртуелната Тастатура)Сензор : Planar CMOS 1280 x 800 Light Извор : Црвена LED Lghting Processor : 32 Малку РАКА MCUResolution : ≥4mil Error го Оценувате : 1/500 Million Reading Метод : Image Trigger Режим : внесете го Активира Режимот, Само уреди со покажувач на Владата, Continuo.

Кон својствата

Item Type:
Barcode Reader
Material:
ABS, PC
Model:
GT-1900S
Power Supply:
DC 5V ±5%
Power Consumption:
1.4W (Working), 0.85W (Standby)
System Support:
For Linux, for Android, for XP/7/8/10, for OX S
Language Support:
English; Belgium; Finland; sent; Germany; Italy; Sweden; United Kingdom; Denmark; Norway; Spain; Portugal; Turkey Q; Turkey F; Japan; Russia; Czech Republic; Thailand; Ukraine; Brazil; Greece; Hungary; Netherlands; Poland; Romania; Slovakia; (Support Virtual Keyboard)
Sensor:
Planar CMOS 1280 x 800
Light Source:
Red LED Lghting
Processor:
32 Bit ARM MCU
Resolution:
≥4mil
Error Rate:
1/500 Million
Reading Method:
Image
Trigger Mode:
Key Trigger Mode, Self Sensing Mode, Continuo

Најдобри предлози во категоријата

Бар-код Скенер, Десктоп 1D 2D Qr Код Скенер 2.4 G Bt Жичен Рацете Слободни Стабилна USB Код Скенер за Супермаркет Склад Продавница
 • Обновено

Бар-код Скенер, Десктоп 1D 2D Qr Код Скенер 2.4 G Bt Жичен Рацете Слободни Стабилна USB Код Скенер за Супермаркет Склад Продавница

DEN 2622.96

【РАЦЕ се СЛОБОДНИ, се заштеди ЕНЕРГИЈА】Оваа 1 D 2 D баркод скенер да може да се директно поставени на деск

753 QR Код Скенерот,Десктоп Бар-Код Читач Скенер,Фаќање бар кодовите од Мобилен Телефон Екран,Плаќање Код за Скенирање Кутија,за
 • Обновено

753 QR Код Скенерот,Десктоп Бар-Код Читач Скенер,Фаќање бар кодовите од Мобилен Телефон Екран,Плаќање Код за Скенирање Кутија,за

DEN 1137.36

【Функција】Оваа десктоп баркод скенер да може да брзо и интелигентно прочитате една димензионална, две

PS/2 KBW Тастатура Оптоварување бар-код Скенер Кабел Компатибилен со Metrologic MS7120 MS9540 MS5145 MS1690 PS2 Тастатура Оптоварување
 • Обновено

PS/2 KBW Тастатура Оптоварување бар-код Скенер Кабел Компатибилен со Metrologic MS7120 MS9540 MS5145 MS1690 PS2 Тастатура Оптоварување

DEN 309.12

Број на модел : MS9540 Состојба : нова компатибилни.Се користи за : MS9540 / MS7120 / MS5145 / MS9535 / MS3580 / MS9520 / MS9544 / MS7625 Обј

Adsire Скенирање Платформа, USB Интелигентни Признавање бар-код Скенер Ефикасно Работење Скенирање Кодови Прозорец за Угостителство
 • Обновено

Adsire Скенирање Платформа, USB Интелигентни Признавање бар-код Скенер Ефикасно Работење Скенирање Кодови Прозорец за Угостителство

DEN 1024.56

Брзо и интелигентно признае 1 D и 2 D екран код.Поддршка автоматски уреди со покажувач, брзо скенирање за п

Xinde 1D Скенер, Лесно да го Користите USB Бар Код Читач, за Изразат Логистика Склад Инвентар Книга Управување(Црна+Сив)
 • Обновено

Xinde 1D Скенер, Лесно да го Користите USB Бар Код Читач, за Изразат Логистика Склад Инвентар Книга Управување(Црна+Сив)

DEN 1048.80

Лесен за користење, нема потреба да се вози, производот USB, може да биде вклучен во компјутер, каса или ПО�

Bluetooth бар-код Скенер,Мини Безжична 1D 2D QR бар-код Скенер Компатибилен со Bluetooth Функцијата, Преносни бар-код Читач Работа
 • Обновено

Bluetooth бар-код Скенер,Мини Безжична 1D 2D QR бар-код Скенер Компатибилен со Bluetooth Функцијата, Преносни бар-код Читач Работа

DEN 1175.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

KUIDAMOS Бар Скенер, Двојна Врска Режими на 32-битна РАКА Микропроцесори бар-код Скенер Читателот Носат Отпор за Супермаркет за бар
 • Обновено

KUIDAMOS Бар Скенер, Двојна Врска Режими на 32-битна РАКА Микропроцесори бар-код Скенер Читателот Носат Отпор за Супермаркет за бар

DEN 1077.60

Широк Уреди Компатибилност : Компатибилен со i OS / / системи, погоден за / Телефони или 7 / 8 / 10 / XP комп

PZV, USB да RJ48 Кабел 7ft 2mtr Dura-Сива боја за бар-код Скенер USB Кабел,USB податочниот Кабел за Пренос на Дигитални Рачни бар-код
 • Обновено

PZV, USB да RJ48 Кабел 7ft 2mtr Dura-Сива боја за бар-код Скенер USB Кабел,USB податочниот Кабел за Пренос на Дигитални Рачни бар-код

DEN 189.12

USB Тип Машки на RJ48 Кабел,Нови компатибилни,Дел број СВАU01S07 ZAR.USB Кабел за Пренос на Податоци Компатибилна

Garsentx Животинско ознака, Пет Microchip Скенер, Рачни Животинско Чип Читателот Преносни RFID Читач на поддршка за 134.2 Khz/125KhzLabel
 • Обновено

Garsentx Животинско ознака, Пет Microchip Скенер, Рачни Животинско Чип Читателот Преносни RFID Читач на поддршка за 134.2 Khz/125KhzLabel

DEN 971.76

Силна компатибилност помага како животно ознака читателот поддржува за EMID / FDX#8209;Б / ISO1784 / 85 Поради high82

Xinde 1D Скенер, Лесно да го Користите USB Бар Код Читач, за Изразат Логистика Склад Инвентар Книга Управување(Црна+Сив)
 • Обновено

Xinde 1D Скенер, Лесно да го Користите USB Бар Код Читач, за Изразат Логистика Склад Инвентар Книга Управување(Црна+Сив)

DEN 2340.00

Лесен за користење, нема потреба да се вози, производот USB, може да биде вклучен во компјутер, каса или ПО�

Бар-код Скенер Читателот, Лесен-за-користење Моќна Функција Жичен Скенирање со USB Кабел за Магацин за Чување
 • Обновено

Бар-код Скенер Читателот, Лесен-за-користење Моќна Функција Жичен Скенирање со USB Кабел за Магацин за Чување

DEN 768.00

Plug and play, нема потреба да се постави, само приклучете го конекторот во USB интерфејс на компјутер и ПОС маш�

Зебра Motorola Симбол MC92N0-GJ0SXGYA5WR Рачни MC92N0-G Солиден 1D Продолжен Ласерски бар-код Скенер, 53 Копче VT Емулација на Копче
 • Обновено

Зебра Motorola Симбол MC92N0-GJ0SXGYA5WR Рачни MC92N0-G Солиден 1D Продолжен Ласерски бар-код Скенер, 53 Копче VT Емулација на Копче

DEN 839.76

На MC9200 е следната генерација во индустријатаводечки солиден MC9000 Серии, сега се надградени за поддршка н

Cerlingwee Рачни 1D Скенер, Црвена Поврзаниот USB Бар-Код Скенер Бар-Код Скенерот, 1D Скенирање Пиштол бар-код Читач Скенер за PC
 • Обновено

Cerlingwee Рачни 1D Скенер, Црвена Поврзаниот USB Бар-Код Скенер Бар-Код Скенерот, 1D Скенирање Пиштол бар-код Читач Скенер за PC

DEN 616.56

Интелигентни брзо и висока чувствителност, висок скенирање на главата.Точни, отсјај, слабо светло, микр�

EVAWGIB Фиксна бар-код Скенер CMOS Читателот Модул Мотор Кутија со Екранот скенира 1d 2D qr Код PDF417 USB Интерфејс Фиксна бар-код
 • Обновено

EVAWGIB Фиксна бар-код Скенер CMOS Читателот Модул Мотор Кутија со Екранот скенира 1d 2D qr Код PDF417 USB Интерфејс Фиксна бар-код

DEN 1103.76

Support за да го прочитате 1 D 2 D Шифри на екранот и хартија; Способност да скенира заматен вид, скршени, непра