• Обновено
Бар-код Читач, Практични Код Рачни Читателот Глобалната Експозиција CMOS за XP/7/8/10 и за OS X,

Бар-код Читач, Практични Код Рачни Читателот Глобалната Експозиција CMOS за XP/7/8/10 и за OS X,

DEN 880.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

[Извор на светлина] Црвено светло ПРЕДВОДЕНА за цел, и бели LED светло за осветлување. 3 активирањето на чекање, внесете активира режимот, само уреди со покажувач на владата и континуирано скенирање на владата. [Брзина Прецизност] бар-код скенер усвојува глобалната експозиција CMOS технологија, која може точно да прочитате голем капацитет баркодове во ултра брзо расте во различни средини. [Дизајн] клучните делови како што пиштолот совет се заштитени со високо еластична инженеринг shockproof лепак, која е отпорна на стариот и триење и ефикасно го намалува damag време исчезнува процес. [Поддршка на Системот] бар код за скенирање пиштол може да бу користи за Linux, за Android, за XP/7/8/10 и за OS X, поддржува 8 видови на две димензионални бар кодови. [Широка Примена] Овој QR код скенерот може да не само што може да се прочита бар-кодови за печатење на хартија, но, исто така, баркод QR кодови на мобилни телефони и компјутерски монитори.Функција : 1. [Брзина Прецизност] бар-код скенер усвојува глобалната експозиција CMOS технологија, која може точно да прочитате голем капацитет баркодове во ултра брзо расте во различни средини.2. [Широка Примена] Овој QR код скенерот може да не само што може да се прочита бар-кодови за печатење на хартија, но, исто така, баркод QR кодови на мобилни телефони и компјутерски монитори.3. [Извор на светлина] Црвено светло ПРЕДВОДЕНА за цел, и бели LED светло за осветлување. 3 активирањето на чекање, внесете активира режимот, само уреди со покажувач на владата и континуирано скенирање на владата.4. [Дизајн] клучните делови како што пиштолот совет се заштитени со високо еластична инженеринг shockproof лепак, која е отпорна на стариот и триење и ефикасно го намалува damag време исчезнува процес.5. [Поддршка на Системот] бар код за скенирање пиштол може да бу користи за Linux, за Android, за XP/7/8/10 и за OS X, поддржува 8 видови на две димензионални бар кодови.Како да го Користите : Поврзете го кабелот за да го на скенерот и компјутерот да ја користите, ве молиме обратете се до упатството за други operations Specification : Предмет Тип : бар-код Reader Material : ABS, PCInterface : USBSystem Поддршка : За Linux, за Android, за XP/7/8/10, на ВОЛ SLanguage Поддршка : англиски; Белгија; Финска; испратени; Германија; Италија; Шведска; Обединето Кралство; Данска; Норвешка; Шпанија; Португалија; Турција П; Турција F; Јапонија; Русија; чешка Република; Тајланд; Украина; Бразил; Грција; Унгарија; Холандија; Полска; Романија; Словачка; (Поддршка на Виртуелната Тастатура)Сензор : 640×480 Глобалната Експозиција CMOSLight извор : Црвена Светлина ПРЕДВОДЕНА за Цел, Бела Светлина, LED за Lighting Processor : 32-Битна РАКА MCU, Дигитален Сигнал Processing Motion Толеранција : Code128 : 60cm/sec QR.

Кон својствата

Item Type:
Barcode Reader
Material:
ABS, PC
Interface:
USB
System Support:
For Linux, for Android, for XP/7/8/10, for OX S
Language Support:
English; Belgium; Finland; sent; Germany; Italy; Sweden; United Kingdom; Denmark; Norway; Spain; Portugal; Turkey Q; Turkey F; Japan; Russia; Czech Republic; Thailand; Ukraine; Brazil; Greece; Hungary; Netherlands; Poland; Romania; Slovakia; (Support Virtual Keyboard)
Sensor:
640×480 Global Exposure CMOS
Light source:
Red Light LED for Aiming, White Light LED for Lighting
Processor:
32-Bit ARM MCU, Digital Signal Processing
Motion Tolerance:
Code128

Најдобри предлози во категоријата

Бар-код Скенер, Десктоп 1D 2D Qr Код Скенер 2.4 G Bt Жичен Рацете Слободни Стабилна USB Код Скенер за Супермаркет Склад Продавница
 • Обновено

Бар-код Скенер, Десктоп 1D 2D Qr Код Скенер 2.4 G Bt Жичен Рацете Слободни Стабилна USB Код Скенер за Супермаркет Склад Продавница

DEN 2622.96

【РАЦЕ се СЛОБОДНИ, се заштеди ЕНЕРГИЈА】Оваа 1 D 2 D баркод скенер да може да се директно поставени на деск

Достав Безжична бар-код Скенер, 1D бар-код Читач, 2.4 Ghz Безжична/USB 2.0 Звучници UPC Скенер, 328 ft Пренос Опсег, 2000mAh Батеријата
 • Обновено

Достав Безжична бар-код Скенер, 1D бар-код Читач, 2.4 Ghz Безжична/USB 2.0 Звучници UPC Скенер, 328 ft Пренос Опсег, 2000mAh Батеријата

DEN 503.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Xinde 1D Скенер, Лесно да го Користите USB Бар Код Читач, за Изразат Логистика Склад Инвентар Книга Управување(Црна+Сив)
 • Обновено

Xinde 1D Скенер, Лесно да го Користите USB Бар Код Читач, за Изразат Логистика Склад Инвентар Книга Управување(Црна+Сив)

DEN 2340.00

Лесен за користење, нема потреба да се вози, производот USB, може да биде вклучен во компјутер, каса или ПО�

Жичен Скенирање, Рачни SC‑568‑2D Скенирање Алатка, Лесна-за-користење Брзо со USB Кабел за Магацин за Продавница за Магацин Менаџер
 • Обновено

Жичен Скенирање, Рачни SC‑568‑2D Скенирање Алатка, Лесна-за-користење Брзо со USB Кабел за Магацин за Продавница за Магацин Менаџер

DEN 796.56

Моќен асистент за скенирање на QR кодовите, лесно идентификување на QR кодови, моќен асистент за модернио�

Синергија Дигитални бар-код Скенер Батеријата, Компатибилен со LXE 153521-0004 бар-код Скенер Батеријата (Ni-МЗ, 6V, 2000mAh)
 • Обновено

Синергија Дигитални бар-код Скенер Батеријата, Компатибилен со LXE 153521-0004 бар-код Скенер Батеријата (Ni-МЗ, 6V, 2000mAh)

DEN 1026.00

(NiМЗ, 6 V, 2000m Ah).Соодветна Замена на Батеријата преку Синергија Digital.Направени со висок квалитет Јапонски �

753 QR Код Скенерот,Десктоп Бар-Код Читач Скенер,Фаќање бар кодовите од Мобилен Телефон Екран,Плаќање Код за Скенирање Кутија,за
 • Обновено

753 QR Код Скенерот,Десктоп Бар-Код Читач Скенер,Фаќање бар кодовите од Мобилен Телефон Екран,Плаќање Код за Скенирање Кутија,за

DEN 1137.36

【Функција】Оваа десктоп баркод скенер да може да брзо и интелигентно прочитате една димензионална, две

ROMACK QR Код Скенерот, Ергономски Дизајн Рачни бар-код Скенер за Поштенски Индустрија Логистика Банки и институции за Супермаркети
 • Обновено

ROMACK QR Код Скенерот, Ергономски Дизајн Рачни бар-код Скенер за Поштенски Индустрија Логистика Банки и институции за Супермаркети

DEN 2711.76

[Заштита Дизајн] Клучни делови како што пиштолот совет се заштитени со високо еластична инженеринг шок �

Скенер бар-код Скенер М1 USB Кабелска 1D Бар-Код Скенер Преносни Рачен Бар-Код Читач за Супермаркет ПОС Системот
 • Обновено

Скенер бар-код Скенер М1 USB Кабелска 1D Бар-Код Скенер Преносни Рачен Бар-Код Читач за Супермаркет ПОС Системот

DEN 1103.76

Рачни баркод Скенерот е изработен од ABS материјал, кој може да се избегне гребење и триење и може да се ко

Zyyini бар-код Скенер, Handhold Бар-Код Скенерот, Жичен бар-код Скенер, USB бар-код Читач, QR бар код Читач, Краток Start-up Време,
 • Обновено

Zyyini бар-код Скенер, Handhold Бар-Код Скенерот, Жичен бар-код Скенер, USB бар-код Читач, QR бар код Читач, Краток Start-up Време,

DEN 1216.56

ТЕХНОЛОГИЈА за ДЕКОДИРАЊЕ : На баркод скенер усвојува самостојно развиена од баркодот за јадрото на тех

Adsire Скенирање Платформа, USB Интелигентни Признавање бар-код Скенер Ефикасно Работење Скенирање Кодови Прозорец за Угостителство
 • Обновено

Adsire Скенирање Платформа, USB Интелигентни Признавање бар-код Скенер Ефикасно Работење Скенирање Кодови Прозорец за Угостителство

DEN 1024.56

Брзо и интелигентно признае 1 D и 2 D екран код.Поддршка автоматски уреди со покажувач, брзо скенирање за п

Vbestlife бар-код Скенер, Рачни USB Кабелска бар-код Скенер Прирачник Леќа/Индуктивен/Постојано да Скенира за Следење на Број, Точка
 • Обновено

Vbestlife бар-код Скенер, Рачни USB Кабелска бар-код Скенер Прирачник Леќа/Индуктивен/Постојано да Скенира за Следење на Број, Точка

DEN 1483.20

USB интерфејс дизајн, само plug and play.Тоа е лесно да се инсталира без контролер.Оваа скенерот може да ги задо�

Jopwkuin Движење Сензори Контролер, Тенис Игра Контролер 1 Пар во Тенис Рекети се Справи со Тениски Рекет Зафат за Номеканцеларија
 • Обновено

Jopwkuin Движење Сензори Контролер, Тенис Игра Контролер 1 Пар во Тенис Рекети се Справи со Тениски Рекет Зафат за Номеканцеларија

DEN 931.20

Ергономски и лесен дизајн се вклопува сите раце, трајни и висок квалитет.Големината на рекет е околу 295 x