• Обновено
Vbestlife бар-код Скенер, Рачни USB Кабелска бар-код Скенер Прирачник Леќа/Индуктивен/Постојано да Скенира за Следење на Број, Точка на бар-кодот

Vbestlife бар-код Скенер, Рачни USB Кабелска бар-код Скенер Прирачник Леќа/Индуктивен/Постојано да Скенира за Следење на Број, Точка

DEN 1483.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

USB интерфејс дизајн, само plug and play.Тоа е лесно да се инсталира без контролер.Оваа скенерот може да ги задоволи различните потреби, како 2 D кутија скенирање, магацин стоки скенирање, објект скенирање бар-код, и следење на број на скенирање.Брзо и лесно ракување на копчиња во голема мера ја зголемува продуктивноста, додека избегнување на серија на неуспеси поради сложена конфигурација чекори.Лесно се идентификуваат различни телефонски екрани, укината и нејасни кодови.Исклучителен дизајн на ѕвончето, не се лизга рачка, индикатор светла и здрав копчиња ќе ви понуди многу погодности.Функција : 1. Може да ги прочитате сите меѓународен стандард 1 D и 2 D кодови со напредни прочитајте перформанси од декодерот чипови.2. Брзо и лесно ракување на копчиња во голема мера ја зголемува продуктивноста, додека избегнување на серија на неуспеси поради сложена конфигурација чекори.3. Оваа скенерот може да ги задоволи различните потреби, како 2 D кутија скенирање, магацин стоки скенирање, објект скенирање бар-код, и следење на број на скенирање.4. Лесно се идентификуваат различни телефонски екрани, укината и нејасни кодови.5. Може да се постигне брзо и високо чувствителни читање со двоен LED, бела LED и црвени LED осветлување, кој е брзо и практично во употреба.Спецификација : Предмет Тип : бар-код scanner Color : Црна, yellow1 D Слика и Кодот : Support2 D Код : Support Computer Екран : Support Transmission Тип : Кабел Transmission Interface Тип : USBSensor : CMOS Сензор : 640 x480 30fps Lens : 624nm црвено LEDLight Извор : 624nm бела LEDScanning Метод : Прирачник леќа скенер, индуктивни скенирање, континуирано scanning Angle : Хоризонтална : 40° Вертикална : 30°Потопување / Висина / Агол на Навалување : 360 / ± 60 / ± 61 degrees Operating Напон : 5 V DC ± 5%Оперативни Струја : 390m A (максимум), 300m A (типична)Оперативен Систем : За / за ios/ за Microsoft Scanning Брзина : 200 пати / sec Basic Систем : 1 D : Code39, Code32, Code128, UPC / EAN / ЈАНУАРИ, Code93, interleaved2 на 5, Codabar, 2 од 5, industrial25 (Директно 2 на индустриски)2 D : QR податоци PDF4172 D код : Micro PDF417, Ацтеките код, Codablock, Maxi Code.ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листа : 1 x 1 D и 2 D Жичен Scanner1 x Cable1 x Монтажа Додаток.

Кон својствата

Item Type:
Barcode scanner
Color:
Black, yellow
1D Image Code:
Support
2D Code:
Support
Computer Screen:
Support
Transmission Type:
Cable Transmission
Interface Type:
USB
Sensor:
CMOS Sensor
Lens:
624nm red LED
Light Source:
624nm white LED
Scanning Method:
Manual lens scanner, inductive scanning, continuous scanning
Angle:
Horizontal
Immersion / Elevation / Tilt Angle:
360 / ± 60 / ± 61 degrees
Operating Voltage:
5 V DC ± 5%
Operating Current:
390mA (maximum), 300mA (typical)
Operating System:
For / for ios/ for Microsoft
Scanning Speed:
200 times / sec
Basic System:
1D
2D:
QR data PDF417
2D code:
MicroPDF417, Aztec code, Codablock, MaxiCode
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x 1D and 2D Wired Scanner :
1 x Cable :
1 x Mounting Accessory :

Најдобри предлози во категоријата

Достав Безжична бар-код Скенер, 1D бар-код Читач, 2.4 Ghz Безжична/USB 2.0 Звучници UPC Скенер, 328 ft Пренос Опсег, 2000mAh Батеријата
 • Обновено

Достав Безжична бар-код Скенер, 1D бар-код Читач, 2.4 Ghz Безжична/USB 2.0 Звучници UPC Скенер, 328 ft Пренос Опсег, 2000mAh Батеријата

DEN 503.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Синергија Дигитални бар-код Скенер Батеријата, Компатибилен со LXE 153521-0004 бар-код Скенер Батеријата (Ni-МЗ, 6V, 2000mAh)
 • Обновено

Синергија Дигитални бар-код Скенер Батеријата, Компатибилен со LXE 153521-0004 бар-код Скенер Батеријата (Ni-МЗ, 6V, 2000mAh)

DEN 1026.00

(NiМЗ, 6 V, 2000m Ah).Соодветна Замена на Батеријата преку Синергија Digital.Направени со висок квалитет Јапонски �

753 QR Код Скенерот,Десктоп Бар-Код Читач Скенер,Фаќање бар кодовите од Мобилен Телефон Екран,Плаќање Код за Скенирање Кутија,за
 • Обновено

753 QR Код Скенерот,Десктоп Бар-Код Читач Скенер,Фаќање бар кодовите од Мобилен Телефон Екран,Плаќање Код за Скенирање Кутија,за

DEN 1137.36

【Функција】Оваа десктоп баркод скенер да може да брзо и интелигентно прочитате една димензионална, две

Cerlingwee Рачни 1D Скенер, Црвена Поврзаниот USB Бар-Код Скенер Бар-Код Скенерот, 1D Скенирање Пиштол бар-код Читач Скенер за PC
 • Обновено

Cerlingwee Рачни 1D Скенер, Црвена Поврзаниот USB Бар-Код Скенер Бар-Код Скенерот, 1D Скенирање Пиштол бар-код Читач Скенер за PC

DEN 616.56

Интелигентни брзо и висока чувствителност, висок скенирање на главата.Точни, отсјај, слабо светло, микр�

2 Пакет Замена за полнење за Motorola Симбол BTRY-LS42RAAOE-01 Батерија - Компатибилен со Motorola Симбол LS4278 бар-код Скенер Батеријата
 • Обновено

2 Пакет Замена за полнење за Motorola Симбол BTRY-LS42RAAOE-01 Батерија - Компатибилен со Motorola Симбол LS4278 бар-код Скенер Батеријата

DEN 1103.76

Замена Motorola Симбол BTRYLS42 RAAOE01 Батеријата.Замена за полнење за Motorola Симбол LS4278 баркод Скенер Батерии.Коли�

Adsire Скенирање Платформа, USB Интелигентни Признавање бар-код Скенер Ефикасно Работење Скенирање Кодови Прозорец за Угостителство
 • Обновено

Adsire Скенирање Платформа, USB Интелигентни Признавање бар-код Скенер Ефикасно Работење Скенирање Кодови Прозорец за Угостителство

DEN 1024.56

Брзо и интелигентно признае 1 D и 2 D екран код.Поддршка автоматски уреди со покажувач, брзо скенирање за п

Garsentx Животинско ознака, Пет Microchip Скенер, Рачни Животинско Чип Читателот Преносни RFID Читач на поддршка за 134.2 Khz/125KhzLabel
 • Обновено

Garsentx Животинско ознака, Пет Microchip Скенер, Рачни Животинско Чип Читателот Преносни RFID Читач на поддршка за 134.2 Khz/125KhzLabel

DEN 971.76

Силна компатибилност помага како животно ознака читателот поддржува за EMID / FDX#8209;Б / ISO1784 / 85 Поради high82

Zyyini бар-код Скенер, Handhold Бар-Код Скенерот, Жичен бар-код Скенер, USB бар-код Читач, QR бар код Читач, Краток Start-up Време,
 • Обновено

Zyyini бар-код Скенер, Handhold Бар-Код Скенерот, Жичен бар-код Скенер, USB бар-код Читач, QR бар код Читач, Краток Start-up Време,

DEN 1216.56

ТЕХНОЛОГИЈА за ДЕКОДИРАЊЕ : На баркод скенер усвојува самостојно развиена од баркодот за јадрото на тех

Зебра DS9908 Omni-Насочен Презентација бар-код Скенер (2D, 1D, QR Код, Поштенски и Мобилни Телефони бар-код), со 7-Нога USB Кабел
 • Обновено

Зебра DS9908 Omni-Насочен Презентација бар-код Скенер (2D, 1D, QR Код, Поштенски и Мобилни Телефони бар-код), со 7-Нога USB Кабел

DEN 6679.68

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Eujgoov 2D Десктоп бар-код Читач QR Екран Скенирање Платформа Скенер за Супермаркет Скенирање Платформа за Мобилни Плаќање
 • Обновено

Eujgoov 2D Десктоп бар-код Читач QR Екран Скенирање Платформа Скенер за Супермаркет Скенирање Платформа за Мобилни Плаќање

DEN 978.96

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Xinde 1D Скенер, Лесно да го Користите USB Бар Код Читач, за Изразат Логистика Склад Инвентар Книга Управување(Црна+Сив)
 • Обновено

Xinde 1D Скенер, Лесно да го Користите USB Бар Код Читач, за Изразат Логистика Склад Инвентар Книга Управување(Црна+Сив)

DEN 2340.00

Лесен за користење, нема потреба да се вози, производот USB, може да биде вклучен во компјутер, каса или ПО�

PZV, USB да RJ48 Кабел 7ft 2mtr Dura-Сива боја за бар-код Скенер USB Кабел,USB податочниот Кабел за Пренос на Дигитални Рачни бар-код
 • Обновено

PZV, USB да RJ48 Кабел 7ft 2mtr Dura-Сива боја за бар-код Скенер USB Кабел,USB податочниот Кабел за Пренос на Дигитални Рачни бар-код

DEN 189.12

USB Тип Машки на RJ48 Кабел,Нови компатибилни,Дел број СВАU01S07 ZAR.USB Кабел за Пренос на Податоци Компатибилна

BRDI бар-код Скенер, Интелигентни Глас Емитува Ергономски Дизајн QR Скенер за LCD Дисплеј бар-кодови за Хартија Баркодове
 • Обновено

BRDI бар-код Скенер, Интелигентни Глас Емитува Ергономски Дизајн QR Скенер за LCD Дисплеј бар-кодови за Хартија Баркодове

DEN 1084.80

Во реално Време се Прикаже : безжичниот баркод скенер да може да го прикажете статусот на поврзаноста и �