• Обновено
INTIFO 95.9 Пот ZG06XL Лаптоп Батеријата Компатибилен со HP EliteBook 1050 G1 ZBook Студио X360 G5 Серија Лаптоп HSTNN-IB8H L07351-1C1 L07045-855 [11.55 V 95.9 Пот 6-Cell]

INTIFO 95.9 Пот ZG06XL Лаптоп Батеријата Компатибилен со HP EliteBook 1050 G1 ZBook Студио X360 G5 Серија Лаптоп HSTNN-IB8H L07351-1C1

DEN 633.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Технолошки Спецификации】Вид Уред : Лаптоп Батеријата, Батерија Тип : Литиум јонска 6-Cell, Напон : 11.55 V, Капацитет : 95.9 Пот, Состојба : Сосема Нов, Производителот Гаранција : Една година. 【Замена за Дел Број】ZG06 XL HSTNN-IB8 H L07351-1 C1 L07045-855. 【Компатибилен со Лаптоп Модели】HP Elite Book 1050 G1, ZBook Студио X360 G5, ZBook Студио G5 Серија. 【Квалитет и Безбедност】INTIFO користи само ОЕМ одделение квалитетни компоненти.Сите производи се сертифицирани од страна CE, FCC, УЛ, Ro HS за безбедност. 【Совети】Пред ставање на ред, ние ви препорачуваме да го отворите задниот поклопец на вашиот лаптоп, проверете ја и потврдете ја вашата оригинална батерија модел и изглед.Спор. со нашата батеријата слика, потврди особено позицијата на конектор и должината на кабелот.INTIFO-брендирани делови се обезбеди компатибилност, сигурност, квалитет, безбедност и заштита на вашиот лаптоп систем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

E EGOWAY Лаптоп Батеријата Компатибилен со MacBook Air 13 инчен A1466 A1369 (2017, Почетокот на 2015 Година, Почетокот на 2014 Година,
  • Обновено

E EGOWAY Лаптоп Батеријата Компатибилен со MacBook Air 13 инчен A1466 A1369 (2017, Почетокот на 2015 Година, Почетокот на 2014 Година,

DEN 1939.20

Батерија Тип : LiПолимер; Напон : 7.4 V; Капацитет : 53.28 Wh / 7200m Ah; 4 Ќелија.Компатибилност : Направен за 13 инчен Ma

ANTRobut 21.6 V 4500mAh V8 Замена на Батеријата за Dyson V8 Батеријата SV10 Компатибилен со Dyson V8 Апсолутна V8 Животинско V8 Меки
  • Обновено

ANTRobut 21.6 V 4500mAh V8 Замена на Батеријата за Dyson V8 Батеријата SV10 Компатибилен со Dyson V8 Апсолутна V8 Животинско V8 Меки

DEN 302.40

【Подолг Рок Време】 : Liion 21.6 V Висок капацитет 4500m Ah литиум батерија нуди повеќе се кандидира време за V8 се

Синергија Дигитална 2-Начин на Радио Батеријата, Компатибилен со Huawei BTY3000Li11, BTY6000Li11 2-Начин на Радио Батеријата (3.7
  • Обновено

Синергија Дигитална 2-Начин на Радио Батеријата, Компатибилен со Huawei BTY3000Li11, BTY6000Li11 2-Начин на Радио Батеријата (3.7

DEN 1912.80

(3.7 V, LiPol, 3200m Ah).Замена на Батеријата за Huawei BTY3000 Li11, BTY6000 Li11 (3.7 V, LiPol, 3200m Ah).Замена на Батеријата за Huawei BTY3000 Li1

4pcs 186 50 Батерија Полнач Заштита Модул, Моќ Банка PCB Модул Одбор, Двоен режим на USB 5V 1А 2.1 со BMS Заштита за Телефонот DIY
  • Обновено

4pcs 186 50 Батерија Полнач Заштита Модул, Моќ Банка PCB Модул Одбор, Двоен режим на USB 5V 1А 2.1 со BMS Заштита за Телефонот DIY

DEN 335.76

★ Наменета за 186 50 батеријата DIY моќ банка : батеријата на 186 50 батеријата мора да биде рамен, а должината �

Замена за Kenwood TK-2312 ФБИ Слушалка со Притисни за Зборување (ПЗЗ) Микрофон - Акустична Слушалка што е Компатибилна со Kenwood
  • Обновено

Замена за Kenwood TK-2312 ФБИ Слушалка со Притисни за Зборување (ПЗЗ) Микрофон - Акустична Слушалка што е Компатибилна со Kenwood

DEN 215.76

Замена за Kenwood TK2312 Акустична Слушалка со Притисни за Зборување (ПЗЗ) Микрофон.Транспарентен извиткани а�

Соларна Енергија Банка 20000mAh Изградена-во 4 Кабли Чи Безжичен Полнач за ZTE Сечилото X1 5G со LED Соларна Светилка Преносни Надворешни
  • Обновено

Соларна Енергија Банка 20000mAh Изградена-во 4 Кабли Чи Безжичен Полнач за ZTE Сечилото X1 5G со LED Соларна Светилка Преносни Надворешни

DEN 1245.60

[ВисокоКапацитет на Батеријата 20000m Ah] Овој пренослив соларна енергија банка може да ја полните вашата у�

Соларна Енергија Банка 20000mAh Изградена-во 4 Кабли Чи Безжичен Полнач за Oppo Рено Аце со LED Соларна Светилка Преносни Надворешни
  • Обновено

Соларна Енергија Банка 20000mAh Изградена-во 4 Кабли Чи Безжичен Полнач за Oppo Рено Аце со LED Соларна Светилка Преносни Надворешни

DEN 814.80

[ВисокоКапацитет на Батеријата 20000m Ah] Овој пренослив соларна енергија банка може да ја полните вашата у�