• Обновено
Љубов Срцето Leakproof Возрасен/Дете Двоен Слој Бенто Кутија За Статистика Училиште,да ги Задржи на Храната Топла Сад Анти-крос Мирис Ручек Кутија

Љубов Срцето Leakproof Возрасен/Дете Двоен Слој Бенто Кутија За Статистика Училиште,да ги Задржи на Храната Топла Сад Анти-крос Мирис

DEN 455.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Храна Одделение Безбедно Материјал】 : телото е направен од храна одделение PP материјал, која има силна отпорност на топлина и ги исполнува стандардите за безбедност на исхраната материјали. 【Двоен слој за Дизајн】 : Нашиот ручек кутија има 2 горните и долните слоеви, од вкупно 2 ребра и една лажица.Може да се меша и чување на различни видови храна според вашите потреби.На монтажни дизајн е лесен за чистење.Нашиот ручек кутии се едноставни и стилски во дизајн и лесно да се носат.Ако сакате да се задржи топло за време на јадење, можете исто така да се задржи топло со фрлаат топла вода. 【Парична казна Изработка】 : рабови и агли се полира многу мазна и нежна, без burrs, и ќе не нула вашите раце.Вграден-во еластична запечатување прстен за да се спречи храна истекување. 【Лесно да се носат】 : Удобни за носење, нашиот ручек кутија е совршен за луѓето кои одат на работа или на училиште, може да се загрее вашиот оброк во дом,училиште, канцеларија или патување.Идеална храна контејнер не само за децата, како и возрасните лица или кои се на диета. 【Квалитетна Услуга】 : Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.Имаме полно работно време на вработените да одговорат трпеливо и одговор на вашите прашања, во рок од 24 часа.Приоритетни материјал : Нашата бенто кутија е направен од PP материјал, силни и издржливи.Двоен слој за поставување : Со двојно-layer бенто кутија дизајн, таа е затворена и течење-доказ, што може да ја спречи на храна во полето од протекување или смрдеата од избега, и да се задржи свежа храна.Поделбата дизајн : умен партиција дизајн може да се спречи храна од мешање заедно, посебен зеленчук, овошје и закуски, одржување на оригиналниот вкус на храната, и нека можете да уживате во deliciousness на бенто!Удобен за носење : тока дизајн, погодно прекинувач, опремени со рачка, многу лесен и пренослив, лесен за носење, и нема да предизвика непријатности на патување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Сет од 3 Складирање на Храна Сендвич Контејнери. - 2.5 чаши / 20 мл / 560 ml - 3 Живописни Бои. Одлично за Јадење Првично училиште.
 • Обновено

Сет од 3 Складирање на Храна Сендвич Контејнери. - 2.5 чаши / 20 мл / 560 ml - 3 Живописни Бои. Одлично за Јадење Првично училиште.

DEN 406.80

ДОВОЛНО ЗА СЕМЕЈСТВО Ќе добиете 3 сендвич кутии со 3 различни бои 1 црвена, 1 сина, 1 зелена , и 1 BAMD Кујна Ко�

A/A MENG212 Microwavable 2Layer Ручек Кутија Со Прегради Leakproof Бенто Кутија Изолирана Храна Контејнер Со стапчиња за јадење (Боја
 • Обновено

A/A MENG212 Microwavable 2Layer Ручек Кутија Со Прегради Leakproof Бенто Кутија Изолирана Храна Контејнер Со стапчиња за јадење (Боја

DEN 1526.40

Боја : Сива,Розова,Бела.Функција : Со Лажици или стапчиња за јадење.Функција : Microwavable.Функција : ЕкоПријат

1.2 L Вакуум Изолирани Ручек Кутија Течење-Доказ Храна/Супа Колба 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бенто Кутија Храна Садовите за Складирање
 • Обновено

1.2 L Вакуум Изолирани Ручек Кутија Течење-Доказ Храна/Супа Колба 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бенто Кутија Храна Садовите за Складирање

DEN 1305.60

100% Премија Храна Одделение Материјали од не ' Рѓосувачки челик бенто кутија е составена висок квалитет

CffdoiFanh Бенто Кутија, Ручек Кутија Вакуум Изолирани Колба за Топла Храна, од не ' Рѓосувачки Челик Супа Термос каша Храна Тегла
 • Обновено

CffdoiFanh Бенто Кутија, Ручек Кутија Вакуум Изолирани Колба за Топла Храна, од не ' Рѓосувачки Челик Супа Термос каша Храна Тегла

DEN 239.76

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос�

XTZJ Големи не 'Рѓосувачки Челик Ручек Сад - Има голем Број на Храна - Метал Бенто Кутија за Деца или Возрасни - машина за миење
 • Обновено

XTZJ Големи не 'Рѓосувачки Челик Ручек Сад - Има голем Број на Храна - Метал Бенто Кутија за Деца или Возрасни - машина за миење

DEN 2706.96

Овој ручек кутија е совршен за храна првично, складирање, организатор и извршување.Нашите обновливи бен

UMAMI Стакло & Бамбус Бенто Кутија за Возрасни/Деца, 1 Оброк Првично Ручек Кутија Храна Контејнери за Мажи/Жени, Микробранова, машина
 • Обновено

UMAMI Стакло & Бамбус Бенто Кутија за Возрасни/Деца, 1 Оброк Првично Ручек Кутија Храна Контејнери за Мажи/Жени, Микробранова, машина

DEN 960.00

Ако сте во потрага за еден многу лесен и стилски ручек кутија за вашиот ручеци..Можете да им верувате Umami.

Lihuzmd Пченица Слама Бенто Кутија за Ручек Кутии, Храна Контејнер за Складирање Сад Пакет Divider Јапонски Стил со Лажица и Вилушка,Бела
 • Обновено

Lihuzmd Пченица Слама Бенто Кутија за Ручек Кутии, Храна Контејнер за Складирање Сад Пакет Divider Јапонски Стил со Лажица и Вилушка,Бела

DEN 861.60

На бенто кутија е опремен со високоодделение термо торба, која е удобен за носење и е многу погоден за уп

Бенто Кутија за Ручек Кутија за Деца Пластовидно 3 Слој Храна Контејнер со торба, Оброк Првично Контејнери Со Прибор, BPA-Free Микробранова
 • Обновено

Бенто Кутија за Ручек Кутија за Деца Пластовидно 3 Слој Храна Контејнер со торба, Оброк Првично Контејнери Со Прибор, BPA-Free Микробранова

DEN 2263.20

【3Во1 Оддел за Ручек Кутија】3Во1 оддел за дизајн бенто кутија може ефикасно да се спречи храна од мешање

Нерѓосувачки Челик Бенто Кутија, Ручек Кутија Изолирана Рециклираат Повеќенаменски Двоен Слој за Патување за на Училиште, за Статистика(розева)
 • Обновено

Нерѓосувачки Челик Бенто Кутија, Ручек Кутија Изолирана Рециклираат Повеќенаменски Двоен Слој за Патување за на Училиште, за Статистика(розева)

DEN 575.76

Високо Квалитетен Материјал : Храна одделение на 304 нерѓосувачки челик материјал, безбеден за употреба,

Течење-Доказ Ручек во Полето 3 Тиер Бенто Кутија,од не' Рѓосувачки Челик & Пластични Обновливи Храна Контејнер,за Деца, Возрасни,
 • Обновено

Течење-Доказ Ручек во Полето 3 Тиер Бенто Кутија,од не' Рѓосувачки Челик & Пластични Обновливи Храна Контејнер,за Деца, Возрасни,

DEN 2145.84

【Високо Квалитетен Материјал】Нашите Контејнери се направени од храна одделение материјал и нерѓосув�

CffdoiFanh Бенто Кутија, Микробранова печка загреана Ручек Кутија, Возрасни Храна Складирање Садот со Капак, Совршена Храна Снек
 • Обновено

CffdoiFanh Бенто Кутија, Микробранова печка загреана Ручек Кутија, Возрасни Храна Складирање Садот со Капак, Совршена Храна Снек

DEN 1113.60

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос�

Бенто Кутија за Ручек Кутија за Возрасни Деца, Iteryn 3-Во-1 Оддел Контејнери - Житни Слама, Leakproof Еко-Пријателски Бенто Ручек
 • Обновено

Бенто Кутија за Ручек Кутија за Возрасни Деца, Iteryn 3-Во-1 Оддел Контејнери - Житни Слама, Leakproof Еко-Пријателски Бенто Ручек

DEN 455.76

Отстранлив оддел фах reheats храна безбедно во микробранова печка и чисти до лесно во машина за миење садов

Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија за Деца Слоевит Течење доказ Lunchbox Со Клип Брави за Возрасни салата сендвич бенто контејнери за
 • Обновено

Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија за Деца Слоевит Течење доказ Lunchbox Со Клип Брави за Возрасни салата сендвич бенто контејнери за

DEN 765.36

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК РУЧЕК КУТИЈА : нерѓосувачки челик бенто кутија користи висококвалитетна хранаоддел

ручек кутија 1000Ml Здрав Материјал Ручек Кутија Пченица Слама Бенто Кутии Микробранова Dinnerware Храна Контејнер за Складирање
 • Обновено

ручек кутија 1000Ml Здрав Материјал Ручек Кутија Пченица Слама Бенто Кутии Микробранова Dinnerware Храна Контејнер за Складирање

DEN 864.00

Здрава храна насекаде : Опремени со храна садовите за складирање, може да ви помогне да направите оброк �

Бенто Кутии за Деца, CNSTORM Бенто Кутија за Ручек Садот се Отстранува Прегради за Полнење Микробранова Безбедно со Рачка Течење-Доказ
 • Обновено

Бенто Кутии за Деца, CNSTORM Бенто Кутија за Ручек Садот се Отстранува Прегради за Полнење Микробранова Безбедно со Рачка Течење-Доказ

DEN 647.76

【1.3 L Голем Капацитет】 Со 1.3 L голем капацитет, имате доволно простор за пакет за вашата храна, со мала те

CffdoiFanh Бенто Кутија, Двојно Слоеви Голем Капацитет Преносни Ручек Кутија Бенто Кутија Храна Складирање Lunchbox (Боја : Зелена)
 • Обновено

CffdoiFanh Бенто Кутија, Двојно Слоеви Голем Капацитет Преносни Ручек Кутија Бенто Кутија Храна Складирање Lunchbox (Боја : Зелена)

DEN 374.40

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос�

Микробранова Бенто Кутија Преносни Јапонски стил Загрева Ручек Кутија За Канцелариски Работници Dividable Овошје Кутија за Ручек
 • Обновено

Микробранова Бенто Кутија Преносни Јапонски стил Загрева Ручек Кутија За Канцелариски Работници Dividable Овошје Кутија за Ручек

DEN 2113.44

【Совршен за ручек кутија】 : подготовка На оброк контејнер содржи сè што ви треба за да уживаат во вкусн�

JIYANANDPFH Бенто Кутија Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија За Деца Храна Контејнер Кутија Microwavable Leakproof Термички Еко-Училиште
 • Обновено

JIYANANDPFH Бенто Кутија Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија За Деца Храна Контејнер Кутија Microwavable Leakproof Термички Еко-Училиште

DEN 2066.40

▲Направени со хранаодделение, екопријателски материјал, кои се микробранова, машина за миење садови, и

Знамето на Франција Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери
 • Обновено

Знамето на Франција Печатење на Сите Во Еден Двоен Слој Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери

DEN 647.76

Здрава PP Материјал : Нашата бенто ручек кутија комплет е направен од страна на ПП материјал,екопријател�

Голема Салата Ручек Контејнери, Hsytek 2 Слој Bpa-Free Да Одат Оброк Првично Контејнери За Возрасни & Деца, Течење Доказ/Microwavable/
 • Обновено

Голема Салата Ручек Контејнери, Hsytek 2 Слој Bpa-Free Да Одат Оброк Првично Контејнери За Возрасни & Деца, Течење Доказ/Microwavable/

DEN 287.76

【Генијалност да се Создаде】Бенто кутија направени со врвни технологии и главната суровина е храна одд

Мир Знак Печатени Двоен Слој Бенто Кутија Сет Ручек Кутии За Храна Контејнер Оброк Првично Држачот За Возрасни/Деца
 • Обновено

Мир Знак Печатени Двоен Слој Бенто Кутија Сет Ручек Кутии За Храна Контејнер Оброк Првично Држачот За Возрасни/Деца

DEN 623.76

Што ќе добиете?Ќе добиете светлина и мазна PP бенто кутија поставена во 6.1 x 5.3 x 5.1 инчен,вклучуваат два кон

Saxophone Музика Забелешка Печатени Двоен Слој Бенто Кутија Сет Ручек Кутии За Храна Контејнер Оброк Првично Држачот За Возрасни/Деца
 • Обновено

Saxophone Музика Забелешка Печатени Двоен Слој Бенто Кутија Сет Ручек Кутии За Храна Контејнер Оброк Првично Држачот За Возрасни/Деца

DEN 623.76

Што ќе добиете?Ќе добиете светлина и мазна PP бенто кутија поставена во 6.1 x 5.3 x 5.1 инчен,вклучуваат два кон

Бенто Кутија Преносни Ручек Кутија за Деца & Возрасни Leakproof Салата Ручек Сад Со Лажица & стапчиња за јадење Течење Доказ Ручек
 • Обновено

Бенто Кутија Преносни Ручек Кутија за Деца & Возрасни Leakproof Салата Ручек Сад Со Лажица & стапчиња за јадење Течење Доказ Ручек

DEN 335.76

【НАДГРАДБА МАТЕРИЈАЛИ】пластични деца бенто кутија е направен од висококвалитетна храна одделение ма�