• Обновено
qfkj Заштитна Капа за 2 КОМПЈУТЕРИ со Копчиња и Прилагодлива Лента Вратоврска

qfkj Заштитна Капа за 2 КОМПЈУТЕРИ со Копчиња и Прилагодлива Лента Вратоврска

DEN 359.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Полиестер,памук.Увезени.Не кајгана.Димензии : дијаметар на врвот на капа е 18cm/7in, со рака кој може да се прилагоди по волја.Материјал : дише полиестер, памук пот крпа, пластични копчиња.Дизајн : На работа капа е отпечатена со модели на површината, кои не се само убави, но, исто така, го спречува нечистотијата и готвење мириси.Со еластична бендови и ремени на грбот, може да се поправи капа на вашата коса, како и две копчиња на двете страни може да се користи за да се откажам јаже за ублажување на болка во ушите.Употреба : Нашата работа капи се многу погодни за разни работни места, како што се готвач капи, санитарни капи, убавината спа капи, лицето за нега на капи, фитнес капи, итн., за да ги задоволат вашите различни потреби.Карактеристика : На работа ззп памук sweatband, која е мека и кожа-пријателски, дише и удобно, погоден за сите-ден се носат.Подготви овој вид на заштитна капа за вашето семејство, тие особено ќе ви се допадне.Answer : ___________________________ Note : машина перат на собна температура, може да биде суво, но не избелени.Бренд : qfkj1 - повеќе не треба да се грижите за губење на твоето лице и Пот лизга во очите.Работата капа ви држи чиста и уредна.Направи да изгледаат повеќе енергија.2 - Ние секогаш се одржи исклучителен квалитет и практични издржливост во производство и производство.3 - Заштитни капаци може да ви донесе сигурност и хигиена, работна средина, додека одржување на вашиот личен стил.Прилагодливи еластична бенд работа капа е на повеќето модерен и практична работа капа денес!Прилагодување : Ние можеме да дизајнираме вашите омилени фотографии во производот.Можете да ни ги испратите вашите омилени слики.За хроматските аберации : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HUI ЏИН ПРОДАВНИЦА Симпатична Зелена Gator Крокодил Шема 2 Парчиња Работи Капи Gourd Облик Вратоврска Назад Капи Копчето Капи Унисекс
  • Обновено

HUI ЏИН ПРОДАВНИЦА Симпатична Зелена Gator Крокодил Шема 2 Парчиња Работи Капи Gourd Облик Вратоврска Назад Капи Копчето Капи Унисекс

DEN 311.76

Вратоврска затворање.Материјал : Направен од дише полиестер и памук пот крпа, меки и удобни, перат, не е л

Потресени-Изми Ponycap Неуредна Висока Пунџа Конска Опашка Памук Прилагодливи Бејзбол Капа Шапка Полупразна Врвот Sunshade Бејзбол
  • Обновено

Потресени-Изми Ponycap Неуредна Висока Пунџа Конска Опашка Памук Прилагодливи Бејзбол Капа Шапка Полупразна Врвот Sunshade Бејзбол

DEN 359.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Гроздобер Прилагодливи Нова Година Здраво 2022 Збогум 2021 Каубојска капа за Бејзбол Капа Тато Шапка возач на камион шапка Унисекс
  • Обновено

Гроздобер Прилагодливи Нова Година Здраво 2022 Збогум 2021 Каубојска капа за Бејзбол Капа Тато Шапка возач на камион шапка Унисекс

DEN 277.44

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Возач На Камион Шапка Божиќ Лама Божиќ Лама Подарок Новина Капи Прилагодливи Тато Капи Snapback Бејзбол Капа Црна
  • Обновено

Возач На Камион Шапка Божиќ Лама Божиќ Лама Подарок Новина Капи Прилагодливи Тато Капи Snapback Бејзбол Капа Црна

DEN 311.76

100% Памук.Рамен Цврст Тока затворање.Рака Мие Само.Најдобрите Подароци : Единствен Матичен Прилагодувањ�