• Обновено
ЗОШТО-YUE Време Часовник Време Картичка Машина Лице за Препознавање на Присуство Рекордер со Опции за Контрола на Пристап

ЗОШТО-YUE Време Часовник Време Картичка Машина Лице за Препознавање на Присуство Рекордер со Опции за Контрола на Пристап

DEN 7144.08
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Дисплеј : 2.8"TFT Т уф Екран.капацитет : лице:1500(1:N) картичка:2000 најавува:100000. FRR:≤0.01%.ДАЛЕКУ:≤0.0001%.Ние секогаш ќе ви овозможи со нашата професионална помош, како и на задоволително ниво и брза услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Дисплеј : 2.8"TFT Т уф Screencapacity : лице:1500(1:N) картичка:2000 најавува:100000 FRR:≤0.01% ДАЛЕКУ:≤0.0001%.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Отпечаток Читателот, Електронски Кружни Capacitance Идентификација на Отпечатоци Модул, за Отпечатоци Padlocks Отпечаток Сефови
 • Обновено

Отпечаток Читателот, Електронски Кружни Capacitance Идентификација на Отпечатоци Модул, за Отпечатоци Padlocks Отпечаток Сефови

DEN 362.40

Поддршка за ниска моќност прст откривање.Може да се применува на компјутерска периферна опрема, отпеча�

Интелигентен Електронски Заклучување на Вратата,Биометриски Заклучување Нерѓосувачки Челик Keyless Заклучување на Вратата Smart Заклучување
 • Обновено

Интелигентен Електронски Заклучување на Вратата,Биометриски Заклучување Нерѓосувачки Челик Keyless Заклучување на Вратата Smart Заклучување

DEN 1607.76

На полупроводнички законот за отпечаток е брзо вклучен.И препознавање на отпечатоци со висока точност �

Временска Машина Вработен Време Часовник 2.4 Инчен Екран Биометриски Отпечаток Време Присуство USB Office Време Снимач
 • Обновено

Временска Машина Вработен Време Часовник 2.4 Инчен Екран Биометриски Отпечаток Време Присуство USB Office Време Снимач

DEN 508.80

★Глас емитува функција, поттикнува за успехот или неуспехот на часовникот, и работникот име и информац�

Прст Печатење на Читателот, Оптички Отпечаток Читателот USB Биометриски Модуларен Скенер за Контрола на Пристап Сензор за Прозорец
 • Обновено

Прст Печатење на Читателот, Оптички Отпечаток Читателот USB Биометриски Модуларен Скенер за Контрола на Пристап Сензор за Прозорец

DEN 508.56

Процесот на идентификација на отпечатоци, ново извлечена отпечаток функција вредност е успешно иденти�

ngruama8 Присуство Машина за Отпечатоци Лозинка за Заклучување на Контрола на Пристап Машина Биометриски Електронско Заклучување
 • Обновено

ngruama8 Присуство Машина за Отпечатоци Лозинка за Заклучување на Контрола на Пристап Машина Биометриски Електронско Заклучување

DEN 1003.20

Е универзален тип отпечаток контрола на пристап на уредот која е во насока на работата на животната сре�

На sixx Отпечаток Заклучување на Вратата, Биометриски Трајни Електронски Заклучување, Куќа Безбедност Стаклени Врати Анти-Кражба
 • Обновено

На sixx Отпечаток Заклучување на Вратата, Биометриски Трајни Електронски Заклучување, Куќа Безбедност Стаклени Врати Анти-Кражба

DEN 2543.76

Поддршка на 100 000 пати на ротирачки сигурен тест за да бидете сигурни висока стабилна и безбедна квалите�

Био Отпечатоци и Лозинка & RFID Безбедност Контрола на Пристап за Полнење & Штрајк Заклучување на Вратата+110-240V Напојување+Излез
 • Обновено

Био Отпечатоци и Лозинка & RFID Безбедност Контрола на Пристап за Полнење & Штрајк Заклучување на Вратата+110-240V Напојување+Излез

DEN 996.00

Лесно се Инсталира, Лесно жица, Обезбеди Online поддршка за време на инсталацијата процес, Може да се прове�

NITRIP Smart Заклучување Home Security Уред Отпечаток Заклучување, Анти-Кражба Трајни Кабинет Keyless, Канцеларија за Дома(Сребрена
 • Обновено

NITRIP Smart Заклучување Home Security Уред Отпечаток Заклучување, Анти-Кражба Трајни Кабинет Keyless, Канцеларија за Дома(Сребрена

DEN 652.56

Само го допира со вашиот прст за да го отклучите екранот, целосно проштална на копчето, удобен за корист�

YXYX Претпријатие Време Часовникот UFace402 Биометриски Отпечаток Лице Лицето Признавање Време Присуство TCP/IP Вратата Контрола
 • Обновено

YXYX Претпријатие Време Часовникот UFace402 Биометриски Отпечаток Лице Лицето Признавање Време Присуство TCP/IP Вратата Контрола

DEN 12767.28

3,000 лице и 4.000 отпечаток шаблони.Мултијазик.Висок верификација брзина.Напредни и userfriendly ИНТЕРФЕЈС.Факул

FJMY2020 Контрола на Пристап на Машина за Отпечатоци Време Присуство Екран во Боја 2000 Отпечаток Капацитет Часовник Рекордер Поддржува
 • Обновено

FJMY2020 Контрола на Пристап на Машина за Отпечатоци Време Присуство Екран во Боја 2000 Отпечаток Капацитет Часовник Рекордер Поддржува

DEN 2332.32

Display mode : 2.4 инчен екран.Поддршка за отпечатоци идентификација, лозинка за идентификација, картичка за пр

YXYX Време Присуство на Часовникот Лесен-за-Инсталирајте Smart Отпечаток Присуство на Часовникот Уред со Независна Контрола на Пристап
 • Обновено

YXYX Време Присуство на Часовникот Лесен-за-Инсталирајте Smart Отпечаток Присуство на Часовникот Уред со Независна Контрола на Пристап

DEN 2366.40

Картичка Капацитет : 10000 Настани : 100000 Напојување : 9 V 1 A.Дисплеј : 2.4 инчен TFT екран во боја.Отпечаток Капац�

Време Часовници Отпечаток Време Присуство Машина Екран Во Боја Отпечаток Кредитна Картичка Удар Машина Онлајн Пристап До Податоци
 • Обновено

Време Часовници Отпечаток Време Присуство Машина Екран Во Боја Отпечаток Кредитна Картичка Удар Машина Онлајн Пристап До Податоци

DEN 1884.00

Отфрлање стапка (FRR) : ≤1%.Лажни на Прифатеност (ДАЛЕКУ) : ≤0.0001%.Време на одговор : ≤0.8 секунди.Отпечаток ка�

Време Присуство на Часовникот Присуство Систем Отпечаток TCPIP USB Лозинка за Пристап за Контрола на Канцеларијата на Времето Часовникот
 • Обновено

Време Присуство на Часовникот Присуство Систем Отпечаток TCPIP USB Лозинка за Пристап за Контрола на Канцеларијата на Времето Часовникот

DEN 645.60

★Се поедностави onboarding процесот кога ќе се регистрирате и да одговара на работникот прст скенирање на ч�