• Обновено
VOYOR Blackhead Смена Пора Вакуум - Електрични Лице Вакуум Пора Чистење на Акни Бели Глави Отстранување со 5 Вшмукување Глава, 5 Прилагодливи Сила Ниво & LCD Екран BR610

VOYOR Blackhead Смена Пора Вакуум - Електрични Лице Вакуум Пора Чистење на Акни Бели Глави Отстранување со 5 Вшмукување Глава, 5

DEN 719.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

МОЌЕН BLACKHEAD & ПОРА ВАКУУМ - VOYOR 2 Генерација Blackhead Смена пронајдок ви нуди повеќе моќ вшмукување да го отстраните вашиот масло / валкани од порите, а со тоа ефикасно да се отстрани blackhead и акни и да се направи вашата кожа посјајна. 5 ПРИЛАГОДЛИВИ СИЛА НИВОА & LED ДИСПЛЕЈ – Можете лесно може да се прилагоди на најсоодветниот вшмукување нивоа за вашата различни кожата области.Тоа, исто така, ќе ви покаже која ниво е избран и колку батеријата замина со својата LCD екран.Ниво 1-3 е за чувствителна и сува кожа, ниво 2-4 е за неутрален кожата, и ниво 3-5 е за мешан и мазна кожа. 5 ФУНКЦИОНАЛНА ГЛАВИ ВКЛУЧЕНИ – Вклучувајќи 1 x Голема кружна дупка на главата за силна вшмукување, 1 x Мали кружни дупка на главата за нежно вшмукување, 1 x Microcrystalline главата за мртвите кожата ексфолиране, 1 x Овална дупка на главата за да се намали вашиот навремено и непречено вашиот фини линии, 1 x Силикони Главата за нежно вшмукување на чувствителна кожа области.БАТЕРИЈА & ПРЕНОСНИ – На порите вакуум има вградена литиум батерија 1200mah капацитет кој е долга-трајни, и со само 140-грам светлина тежина.Тоа е компактен и пренослив дизајн е одлична за патување.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА & ЧИСТИ - Едно копче вклучете го прави blackhead смена вакуум едноставно за вие да може да работи.По користи пора почиста, само да ги симнат на вшмукување глава и исплакнете тоа да се исчисти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

EHOULD Blackhead Смена Вакуум -Лицето Пора Чистење Електрични Акни Comedo Extractor за Полнење USB Полнење 5 Вшмукување Моќ Blackhead
 • Обновено

EHOULD Blackhead Смена Вакуум -Лицето Пора Чистење Електрични Акни Comedo Extractor за Полнење USB Полнење 5 Вшмукување Моќ Blackhead

DEN 383.76

Професионални Blackhead Смена Алатка – Супер моќни пора вакуум може директно да се постигне длабоко чистењ�

Blackhead Смена Вакуум, Лицето Пора Чистење, USB Полнење Акни Comedo Електрични Extractor за Полнење со 4 Прилагодливи Функција Режими
 • Обновено

Blackhead Смена Вакуум, Лицето Пора Чистење, USB Полнење Акни Comedo Електрични Extractor за Полнење со 4 Прилагодливи Функција Режими

DEN 431.76

[Иновативни Голем Екран Моден Дизајн] Конструиран со 1.93инчен голем LCD екран : работен режим (Smart или Раче�

HAOSIZHEYU Најновите Blackhead Смена Пора Вакуум,Електрични Пора Почиста Вшмукување на Лицето Comedone Екстрактор на Акни, Отстранување
 • Обновено

HAOSIZHEYU Најновите Blackhead Смена Пора Вакуум,Електрични Пора Почиста Вшмукување на Лицето Comedone Екстрактор на Акни, Отстранување

DEN 780.00

Стабилна контрола : алатката е цврсти и издржливи, со анти 'рѓа не' рѓосувачки челик и не се лизга рачки, к

Chesean Blackhead Смена Пора Правосмукалка Електрично Загревани Лице Почиста Брзо Греење Релаксираат Кожата се Отстрани Blackheads
 • Обновено

Chesean Blackhead Смена Пора Правосмукалка Електрично Загревани Лице Почиста Брзо Греење Релаксираат Кожата се Отстрани Blackheads

DEN 215.76

❤НАДГРАДБА ТОПЛО ЧУВСТВО ГРИЖА и ефикасно да се отстранат blackheads, акни, whiteheads, мртвата кожа и шминка оста

Blackhead Смена Вакуум Пора Вакуум, Електрични Акни Comedone Extractor, USB Полнење Длабоко Чистење Алатка со LED, 5 Прилагодливи
 • Обновено

Blackhead Смена Вакуум Пора Вакуум, Електрични Акни Comedone Extractor, USB Полнење Длабоко Чистење Алатка со LED, 5 Прилагодливи

DEN 814.80

【Професионални Blackhead Смена Комплет】 Супер моќни пора вакуум може директно да се постигне длабоко чист�

Blackhead Вакуум Екстрактор, Електрични Blackhead Отстранување Алатка за Полнење,Полнење Прилагодливи со 3 Вшмукување Глава 4 Функционални
 • Обновено

Blackhead Вакуум Екстрактор, Електрични Blackhead Отстранување Алатка за Полнење,Полнење Прилагодливи со 3 Вшмукување Глава 4 Функционални

DEN 431.76

【Мултифункционален за Нега на Кожата】Со помош на напредни вакуум апсорбер технологија и сет на кожата

Електрични Blackhead Смена, Трајни Вакуум Blackhead Отстранување на Лицето Blackhead Смена Blackhead Вшмукување Инструмент за Жени
 • Обновено

Електрични Blackhead Смена, Трајни Вакуум Blackhead Отстранување на Лицето Blackhead Смена Blackhead Вшмукување Инструмент за Жени

DEN 191.76

Усвојува вакуум негативен притисок технологија, тоа нема да го оштети порите за време на употреба.Оваа b

Стаклени Цевки за Blackhead Отстранување Вакуум Стаклена Цевка Blackhead Отстранување Алатка за Полнење Поставите 3PCS/Set Лицето
 • Обновено

Стаклени Цевки за Blackhead Отстранување Вакуум Стаклена Цевка Blackhead Отстранување Алатка за Полнење Поставите 3PCS/Set Лицето

DEN 215.76

Користејќи тоа може да помогне во работата на вшмукување од длабоко вградени нечистотија, маснотии и ги

AKOAK 1 Пакет Мека Носот Четка со Дрвена Рачка, Пора Чистење, Акни, Отстранување на Blackhead Чиста Четка Убавина Нега Алатка - Ефикасно
 • Обновено

AKOAK 1 Пакет Мека Носот Четка со Дрвена Рачка, Пора Чистење, Акни, Отстранување на Blackhead Чиста Четка Убавина Нега Алатка - Ефикасно

DEN 940.80

Може да се користи како blackhead четка и лицето маска четка.Единствена четка главата дизајн може ефикасно ч

Blackhead Смена Пора Вакуум Екстрактор - GERY 2021 Надгради Blackhead Вакуум Пора Почиста Електрична Comedone Акни Extractor за Полнење
 • Обновено

Blackhead Смена Пора Вакуум Екстрактор - GERY 2021 Надгради Blackhead Вакуум Пора Почиста Електрична Comedone Акни Extractor за Полнење

DEN 599.76

【ДЛАБОКО ОТСТРАНЕТИ BLACKHEADS, БЕЗ ПОВРЕДА на ВАШАТА КОЖА】 Нашата најнова генерација blackhead смена користи и

HHYGR Blackhead Отстранување Инструмент Електрични Blackhead Акни Extractor Преносни Пора Почиста Сеопфатно Чистење + Грижа за Носот
 • Обновено

HHYGR Blackhead Отстранување Инструмент Електрични Blackhead Акни Extractor Преносни Пора Почиста Сеопфатно Чистење + Грижа за Носот

DEN 1284.00

[Длабоко Чистење] : Нашата оваа Моќна воздушна пумпа обезбеди доволно и стабилен вшмукување да ви помогн

Huihuii Ултразвучно испитување на Кожата Scrubber Кожа на Лицето Шпатула со 4 Режими на LED Дисплеј, Blackhead Смена Пора Почиста,
 • Обновено

Huihuii Ултразвучно испитување на Кожата Scrubber Кожа на Лицето Шпатула со 4 Режими на LED Дисплеј, Blackhead Смена Пора Почиста,

DEN 551.76

????【Лицето Длабоко Cleasing】Лицето кожата scrubber поминува 50 KHZ висока фреквенција, до 2.500000 пати / метар од улт�