• Обновено
20 Парчиња Дрвени Празни Spools Празни Шиење Spools Дрвени Шиење Bobbins Конец за Шиење Лента Носителот Дрвени Празни Bobbins Тема Гајтанот Шиење Алатка(27 mm x 16 мм)

20 Парчиња Дрвени Празни Spools Празни Шиење Spools Дрвени Шиење Bobbins Конец за Шиење Лента Носителот Дрвени Празни Bobbins Тема

DEN 191.28
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Направени на квалитетот на дрво, издржливи.Големина : 1.06*0.63 инчен(27*16 mm), дупка со дијаметар од 0.24 инчен(6 мм).Лесен за употреба, недовршени spools може да биде обоена, обоени или дополнително декорирани, и може да се користи за декорација или други DIY работа.Широко се користи за задржете twine, мозок, конец, жица, bobbin, јаже и многу други објекти.Погоден за шиење, quilting, DIY занает, декорација и така натаму.Пакетот вклучува : 20 Парчиња Дрвени Празни Spools●Направени од квалитетно дрво, издржливи.●Големина : 1.06*0.63 инчен(27*16 mm), дупка со дијаметар од 0.24 инчен(6 мм)●Лесен за употреба, недовршени spools може да биде обоена, обоени или дополнително декорирани, и може да се користи за декорација или други DIY работа.●Погоден за шиење, quilting, DIY занает, декорација и така натаму.●Напомена : 1.Поради причината на светлината и на екранот, бојата може да има мала разлика.Ова е неизбежна, ве молиме разбирање!2.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Fockety Bobbin Штедач на енергија, Обновливи Силикони Лесно да се Отстрани 24PCS Bobbin Носителот, Флексибилни Заштеда на Време за
  • Обновено

Fockety Bobbin Штедач на енергија, Обновливи Силикони Лесно да се Отстрани 24PCS Bobbin Носителот, Флексибилни Заштеда на Време за

DEN 206.16

Одговара најмногу spools, spools huggers работа на повеќето домот за шиење и везови тема гајтанот, заштеда на врем

25 Компјутери Bobbins и Конци за Шиење со Случајот и Мека Мерење Лента за Брат Пејач Babylock Janome Kenmore (Избрани Бои) 002
  • Обновено

25 Компјутери Bobbins и Конци за Шиење со Случајот и Мека Мерење Лента за Брат Пејач Babylock Janome Kenmore (Избрани Бои) 002

DEN 132.00

25 парчиња на метал bobbins во еден сет ќе се продаваат заедно.Боја : главно боја.Материјал : Трајни цврст мет�

Машина за шиење Bobbin Случај, Одлична Изработка Home Машина за Шиење Bobbin Случај, Погодни за Машина за Шиење Делови, Совршена
  • Обновено

Машина за шиење Bobbin Случај, Одлична Изработка Home Машина за Шиење Bobbin Случај, Погодни за Машина за Шиење Делови, Совршена

DEN 1742.40

Со мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Може да се користи с�

144pcs Prewound Bobbins Големина Посилна 40ТИ/2 Нишка 34wt за Шиење Цел или Подебел Конец Вез, Пластични Двострано, Големина A, Class
  • Обновено

144pcs Prewound Bobbins Големина Посилна 40ТИ/2 Нишка 34wt за Шиење Цел или Подебел Конец Вез, Пластични Двострано, Големина A, Class

DEN 479.76

Работи со машини за користење на големината На, Стил А, Класа 15, Класа 15 J, SA156, Брат Големина 11.5 bobbins.Посилн

Zouminyy Минијатурни Инструменти, 4In Минијатурни Златни француски Рог Реплика со Стојат Инструмент Модел Украси за Дома Декорација
  • Обновено

Zouminyy Минијатурни Инструменти, 4In Минијатурни Златни француски Рог Реплика со Стојат Инструмент Модел Украси за Дома Декорација

DEN 1281.60

100% Сосема Нов И Направен Од Висок Квалитет На Метал.Погоден За Универзална Индустриски Машини За Шиење.�

Комплет за шиење со 50 Bobbins Машина за Шиење Материјали Конец за Шиење Bobbins Комплет со Игла и Конец за Деца Возрасни Девојки
  • Обновено

Комплет за шиење со 50 Bobbins Машина за Шиење Материјали Конец за Шиење Bobbins Комплет со Игла и Конец за Деца Возрасни Девојки

DEN 226.80

【Комплетен Прибор】:На Шиење Комплет доаѓа стандард со 2 конец за шиење кутии вклучувајќи 25 конец за ши

Apofly Bobbin Случај за Машина за Шиење од не ' Рѓосувачки Челик за Шиење Bobbin Случај Домаќинство Машини за Метал за Пред Вчитување
  • Обновено

Apofly Bobbin Случај за Машина за Шиење од не ' Рѓосувачки Челик за Шиење Bobbin Случај Домаќинство Машини за Метал за Пред Вчитување

DEN 1267.20

ГОЛЕМИНА : Секој bobbin случај мерки за 1.97 инч во дијаметар, може да се користи за повеќето машина за шиење.Ф

Празни Bobbins Spools Кутија, 1pc Пластични Празни Bobbins Случај Машина за Шиење Bobbin Организатор Складирање го Исчистите Полето
  • Обновено

Празни Bobbins Spools Кутија, 1pc Пластични Празни Bobbins Случај Машина за Шиење Bobbin Организатор Складирање го Исчистите Полето

DEN 194.16

[Мала ТЕЖИНА] Овој Bobbins Spools Кутија е направен од пластични материјали, мала тежина [ПОГОДНО ЗА ЧУВАЊЕ] Ово