• Обновено
NIBESSER Куче столче, Куче Бустер Седиштето за Мали Кучиња или Мачки Миленичиња Патување Безбедност столче Куче Кревет за Автомобил Не се Лизга Перат Милениче столче з

NIBESSER Куче столче, Куче Бустер Седиштето за Мали Кучиња или Мачки Миленичиња Патување Безбедност столче Куче Кревет за Автомобил

DEN 911.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

✔ Соодветна Големина : големината на куче столче е за 20"x18"x8" (L x W x H).Постои многу простор да се добие удобен.На куче столче, вашите домашни миленици се чувствуваат безбедно.Забелешка:ве Молиме љубезно мерка вашето куче е големина пред купување.Ова куче столче е погоден за мали кучиња и некои медиуми, кучиња, тежина помалку од 30lb. ✔ Трајни и Високо-Квалитетни Материјали : куче столче е направен од високо-квалитет и мек материјал, кој е противалергиски и не содржи отровни или штетни материјали.Дизајнот на дното е не се лизга, ефикасно да се обезбеди домашно милениче безбедноста при возење.Куче бустер седиште е опремена со 2 појаси дека може да биде цврсто прикачен на столче.Исто така постои и сигурносен појас кој може да биде прикачен на куче јака за да се спречи куче од скокање околу слободно и врз вашето возење безбедност. ✔ Лесно да се Инсталира : куче бустер седиште има прилагодливи тока, да може брзо да се инсталира, погоден за голем број на возило видови, одлично за чување на креветот на предната и задната седиште.Куче столче има пренослив перница. ✔ Корисен Дизајн : Анти-нула автомобил заштитник на седиштето, грбот на домашно милениче седиште перница го штити вашиот автомобил места од гребнатини од домашни миленици.Висок-квалитет милениче столче не само што обезбедува удобност на вашето домашно милениче, но, исто така, совршено го штити тапацир на автомобил од нечистотија, влага, и куче коса.Куче столче е мека и пријатна, со отстранлив дебели перница.Погоден за повеќето автомобили. ✔ Широко се користи : Користете го како автомобил седиште перница, пет седишта капак и куче мат кога патуваат, тоа е доволно висока за кучето да се погледне надвор од прозорецот и да уживаат во сценографијата.Куче столче за транспорт на куче или мачка која им овозможува на вашето домашно милениче да патуваат удобно и удобно.Зошто да изберете NIBESSER Куче столче?.Куче столче е направен од висок квалитет и меки материјали.Дизајнот на дното е не се лизга, ефикасно да се обезбеди домашно милениче безбедноста при возење.Куче бустер седиште е опремена со 2 појаси дека може да биде цврсто прикачен на столче.Исто така постои и сигурносен појас кој може да биде прикачен на куче јака за да се спречи куче од скокање околу слободно и врз вашето возење безбедност.Висок-квалитет милениче столче не само што обезбедува удобност на вашето домашно милениче, но, исто така, совршено го штити тапацир на автомобил од нечистотија, влага, и куче коса.Куче столче е мека и пријатна, со отстранлив дебели перница.Погоден за повеќето автомобили.Зошто да изберете NIBESSER Куче столче?Куче столче е направен од висок квалитет и меки материјали.Дизајнот на дното е не се лизга, ефикасно да се обезбеди домашно милениче безбедноста при возење.Куче бустер седиште е опремена со 2 појаси дека може да биде цврсто прикачен на столче.Исто така постои и сигурносен појас кој може да биде прикачен на куче јака за да се спречи куче од скокање околу слободно и врз вашето возење безбедност.Висок-квалитет милениче столче не само што обезбедува удобност на вашето домашно милениче, но, исто така, совршено го штити тапацир на автомобил од нечистотија, влага, и куче коса.Куче столче е мека и пријатна, со отстранлив дебели перница.Погоден за повеќето автомобили.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HGML Куче Конзола столче, Куче Автомобил Бустер Седиште, Монтажни Кутре Удобно Седиште, Мулти-Цел Кученце Патна Торба, за Мали Кучиња
  • Обновено

HGML Куче Конзола столче, Куче Автомобил Бустер Седиште, Монтажни Кутре Удобно Седиште, Мулти-Цел Кученце Патна Торба, за Мали Кучиња

DEN 1384.80

【Интеракција Куче столче Со цел】Highend милениче столче може да биде ставен на потпирач за централната ко

COCCOLE - Премија Милениче столче, Бустер Седиште, Вода Доказ, Влага Порозни, Превозникот со Монтажни Перат Покрие & Продолжи
  • Обновено

COCCOLE - Премија Милениче столче, Бустер Седиште, Вода Доказ, Влага Порозни, Превозникот со Монтажни Перат Покрие & Продолжи

DEN 4474.56

Изработени со врвен квалитет и екопријателски материјал нашата целосно опремени милениче бустер стол�

Куче столче Милениче Бустер Седиште цела Сезона Милениче столче за Мали Средни Кучиња до 35lbs, со Seatbelt & Руно Подлога Метал
  • Обновено

Куче столче Милениче Бустер Седиште цела Сезона Милениче столче за Мали Средни Кучиња до 35lbs, со Seatbelt & Руно Подлога Метал

DEN 1127.28

СИТЕСЕЗОНА : Ставање на руно лагер на бустер, и лежи на рампа во тоа со руно свртени нагоре за да се задрж�

Куче столче за Мали и Средни Кучиња, Домашни миленици Автомобил Бустер Седиште Целосно Монтажни и Перат Миленичиња Патување Безбедност
  • Обновено

Куче столче за Мали и Средни Кучиња, Домашни миленици Автомобил Бустер Седиште Целосно Монтажни и Перат Миленичиња Патување Безбедност

DEN 1199.76

【Безбеден и се грижибесплатно возење】 : Дизајнирани за безбедноста на домашно милениче, кучето нема да

Куче столче Покрие Куче Кревет за Куче Бустер Седиште Миленичиња Патување Безбедност столче со безбедносен Појас, Кучето седиште
  • Обновено

Куче столче Покрие Куче Кревет за Куче Бустер Седиште Миленичиња Патување Безбедност столче со безбедносен Појас, Кучето седиште

DEN 1199.76

КУЧЕ БУСТЕР СЕДИШТЕ ПОКРИЕ СО СТРАНА КЛАПИ 22 инчи (должина) x 20 инчи (ширина) x 7 инчи (висина), може лесно д�

ZLSP Милениче Автомобил Бустер Седиште Патување Превозникот Кафез, Оксфорд Дише Виткање Мека Перат Патни Торби, Погоден за Кучиња,
  • Обновено

ZLSP Милениче Автомобил Бустер Седиште Патување Превозникот Кафез, Оксфорд Дише Виткање Мека Перат Патни Торби, Погоден за Кучиња,

DEN 1118.40

Висококвалитетна ткаенина Оксфорд ткаенина, задебелена и го прегрна Оксфорд ткаенина, водоотпорен и ан

Куче столче со Напред & Назад Заштита - Куче Бустер Седиште со 2 Leashes за Куче Подигнат со Ремени - Куче Кревет Милениче столче
  • Обновено

Куче столче со Напред & Назад Заштита - Куче Бустер Седиште со 2 Leashes за Куче Подигнат со Ремени - Куче Кревет Милениче столче

DEN 1823.76

Отварање на врвот да го прави вашиот кожен пријатели удобно дише.Лесна монтажа и инсталација.го носат р�

LuckPetly Куче столче,Мало Куче Куче Преносни Милениче Бустер столче, Оператори и Туристички Производи со сигурносен Појас Прилагодливи
  • Обновено

LuckPetly Куче столче,Мало Куче Куче Преносни Милениче Бустер столче, Оператори и Туристички Производи со сигурносен Појас Прилагодливи

DEN 503.76

[УЖИВААТ во ВОЗЕЊЕТО] : Сигурен и стабилен мало куче / кутре бустер столче може да им овозможат на нашите �