• Обновено
YTETCN Деца видео камера - Деца Видео Камера со 32 GB SD Картичка, 1080P HD Камера Дигитална видео камера Играчки за Деца на Возраст 3-8), birthday (Роденден & Божиќ Подароци за 3 4 5 6 7 8

YTETCN Деца видео камера - Деца Видео Камера со 32 GB SD Картичка, 1080P HD Камера Дигитална видео камера Играчки за Деца на Возраст

DEN 767.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【HD Деца Видео Камера】Овој деца видео камерата може да снима 1080 P HD видео, а исто така се 12 MP фотографии.Тоа обезбедува прекрасно визуелно доживување за деца да се истражуваат светот, така што тие можат да уживаат во фотографија и да падне во љубов со неа. 【Мултифункционален Деца видео камера】Овој деца видео камера има различни карактеристики, како што се време-застаруваат, репродукција, забрзано снимање игри, снимање, 13 јазици за да изберете од, како и поставување на датумот марки на слики.Тоа, исто така, има 4x дигитален зум функција, што е полесно за децата да работат и да прави фотографија полесно. 【Забава Деца видео камера】Овој деца камера има 15 симпатична рамки, 6 различни бои филтри, и 3 кои го нарушуваат огледало ефекти.Донесе екстра забавно да се дете фотографија.Оваа камера, исто така, има пет загатка мини-игри да ги тестираат вашите детската имагинација и креативност. 【Добар Подарок за Деца】Децата Ден, Божиќ, Нова Година и детето роденден, овој деца камерата е совршен подарок за децата.Децата може да го користите за да снимите убавината на животот да ги чува како добри спомени, но исто така може да снима vlogs поставено на You Tube за да се покаже себеси, што ќе биде многу интересна. 【Вклучени 32 GB Мемориската Картичка & Гаранција】камерата потреби мемориска картичка за да го користите, вие не треба да купите дополнителна мемориска картичка, ние се подготви 32 GB мемориската картичка во пакет за вас.Ние обезбедуваме 12 месеци грижете се-бесплатно гаранција, доколку постои било каков квалитет проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт YTETCN.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ufolet HD видео камера, Инфрацрвена Ноќ Анти Тресење 1080P 3.0 во LCD Дисплеј 270° Ротација Видео Рекордер 18X Дигитален Зум за Авантура
 • Обновено

Ufolet HD видео камера, Инфрацрвена Ноќ Анти Тресење 1080P 3.0 во LCD Дисплеј 270° Ротација Видео Рекордер 18X Дигитален Зум за Авантура

DEN 1449.60

Инфраред Ноќ Визија : Во слаба светлина средина, со помош на две инфраред LED светла, исто така, може да се �

Davitu Електроника Видео Игри Замена на Делови и Прибор - мотор појас 2 ПАРЧИЊА/многу 350J/PJ889 вози подвижна лента индустриски
 • Обновено

Davitu Електроника Видео Игри Замена на Делови и Прибор - мотор појас 2 ПАРЧИЊА/многу 350J/PJ889 вози подвижна лента индустриски

DEN 1365.60

Боја : 8 заби.Состојба : НОВА.Модел : .Потекло : CN(Потекло).Со usb : none.мотор појас 2 ПАРЧИЊА / многу 350 J / PJ889 вози

4K Ноќ Визија Camcorders, Ultra HD Инфраред Ноќ Визија Паранормални Истрага Видео Камера WiFi 4K видео камера со ИНФРАЦРВЕНА Светлина,
 • Обновено

4K Ноќ Визија Camcorders, Ultra HD Инфраред Ноќ Визија Паранормални Истрага Видео Камера WiFi 4K видео камера со ИНФРАЦРВЕНА Светлина,

DEN 288.00

IR Ноќ Визија Функција & IR Осветлување : Ноќно видео камера себе опремени со ИНФРАЦРВЕНАТА светлина и кам�

Видео камера Леќа 2 во 1 Full HD 72mm Професионални 0.39 X Супер Широк Агол Леќа со 37mm Тема Макро Дел Комплет за Фотографија и
 • Обновено

Видео камера Леќа 2 во 1 Full HD 72mm Професионални 0.39 X Супер Широк Агол Леќа со 37mm Тема Макро Дел Комплет за Фотографија и

DEN 1052.40

ПРОФЕСИОНАЛНИ ЛЕЌА 2 во 1 дизајн за широк агол и макро дел комплет.На монтажни макро леќа за исклучителн�

Компоненти 1pcs/ BT40 BT50 FMB FMB22 FMB27 FMB32 FMB40 45L 60L 100L Мелничката Диск Поврзување Справи со ЦПУ Сечење и Додатоци Трајни
 • Обновено

Компоненти 1pcs/ BT40 BT50 FMB FMB22 FMB27 FMB32 FMB40 45L 60L 100L Мелничката Диск Поврзување Справи со ЦПУ Сечење и Додатоци Трајни

DEN 2328.00

Карактеристики : висока прецизност, издржливост, стврднување, обезбедување на квалитет, материјал : 40 CRMN

Видео Камерата за YouTube видео камера 4K Ноќ Визија Ултра HD 56MP видео камера Видео Рекордер 16X Дигитален Зум 3.0 Инчен IPS Екран
 • Обновено

Видео Камерата за YouTube видео камера 4K Ноќ Визија Ултра HD 56MP видео камера Видео Рекордер 16X Дигитален Зум 3.0 Инчен IPS Екран

DEN 1600.80

☘【Видео Камера за Youtube & Мултифункционален】На 56mp видео камера max поддржува 4 K30 FPS MP4 видео резолуција и 56

Спортски Камера 2 Инчен Ултра HD 4K WiFi Акција Камера LCD Спорт DV 170 Степен Широк Агол Леќа за Надворешна Спортски Камера Водоотпорен
 • Обновено

Спортски Камера 2 Инчен Ултра HD 4K WiFi Акција Камера LCD Спорт DV 170 Степен Широк Агол Леќа за Надворешна Спортски Камера Водоотпорен

DEN 2242.56

Допир на екранот покажува што сè кристално јасно и светло, лесно да ги промените прилагодувањата, се пре

Видео Камера видео камера за Деца Full HD 1080P 30FPS 24.0 ПРАТЕНИК Дигитални Камери Снимачот за YouTube TikTok 2.7 Инчен 270 Степен
 • Обновено

Видео Камера видео камера за Деца Full HD 1080P 30FPS 24.0 ПРАТЕНИК Дигитални Камери Снимачот за YouTube TikTok 2.7 Инчен 270 Степен

DEN 1343.52

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Видео Камера 4K 60FPS 48MP Автофокус видео камера WiFi Дигитална Камера 3.0 IPS Екран YouTube Vlog Рекордер Камера со Микрофон, 2.4
 • Обновено

Видео Камера 4K 60FPS 48MP Автофокус видео камера WiFi Дигитална Камера 3.0 IPS Екран YouTube Vlog Рекордер Камера со Микрофон, 2.4

DEN 4319.28

Идеален Подарок за Вашето Семејство и Пријатели (4 K@60 FPS Видео Камера) : добро дизајнирани 4k видео камерат

OIEXI Видео Камера 4K видео камера Vlog Камера за YouTube, HD Дигитален фото апарат со 16X Дигитален Зум и Ноќ Визија, Видео Рекордер
 • Обновено

OIEXI Видео Камера 4K видео камера Vlog Камера за YouTube, HD Дигитален фото апарат со 16X Дигитален Зум и Ноќ Визија, Видео Рекордер

DEN 2217.60

➤【Ултра HD 4 K видео камера】Ова видео камера max поддржува 4 K (2880*2160) видео резолуција, 56.0 ПРАТЕНИК резолуц�

FIFISH Sunhood, 2 во 1 Прилагодливи iPad Носителот, Поврзани со Далечински Контролер, Широк Стегање Спектар, Удобен Агол на Гледање
 • Обновено

FIFISH Sunhood, 2 во 1 Прилагодливи iPad Носителот, Поврзани со Далечински Контролер, Широк Стегање Спектар, Удобен Агол на Гледање

DEN 1679.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Davitu Електроника Видео Игри Замена на Делови и Прибор - 8 серија 33.6V18650 литиум батерија рамнотежа функција одбор
 • Обновено

Davitu Електроника Видео Игри Замена на Делови и Прибор - 8 серија 33.6V18650 литиум батерија рамнотежа функција одбор

DEN 357.36

4.2 V изедначување на напон, изедначување тековни е 66m A.употреба : .Полнење рамнотежа.технички параметар : .

DFERGX Подводни Летало Мини 4k Ултра HD Подводни Летало со Реално време Гледање Камера СТАН Далечински Управувач Прилагодлив Навалите
 • Обновено

DFERGX Подводни Летало Мини 4k Ултра HD Подводни Летало со Реално време Гледање Камера СТАН Далечински Управувач Прилагодлив Навалите

DEN 1416.00

4 K UHD Подводна Фотографија; може да се фати UHD снимката во 1080p или 4 K резолуција и 12 MP за фотографии; во Комб

Vbestlife Видео Камера видео камера, Full HD 1080P 16MP Камера Рекордер, 270° Ротација, Изградена во Флеш, 2.7 Инчен Екран во Боја
 • Обновено

Vbestlife Видео Камера видео камера, Full HD 1080P 16MP Камера Рекордер, 270° Ротација, Изградена во Флеш, 2.7 Инчен Екран во Боја

DEN 974.16

Главни Карактеристики : 2.7 инчен LCD екран, поддршка 270° ротација, поддршка за 1080 P видео снимање, сите видо�

4K 60FPS Видео Камера видео камера 48MP YouTube Камера Vlogging WiFi Дигитална Камера Рекордер IPS Екран на Допир за IR Ноќ Снимен
 • Обновено

4K 60FPS Видео Камера видео камера 48MP YouTube Камера Vlogging WiFi Дигитална Камера Рекордер IPS Екран на Допир за IR Ноќ Снимен

DEN 3599.76

【4 K 2.7 К 30 FPS, 1080 P 120 FPS, 1080 P 60 FPS, 1080 P 30 FPS, 720 P 240 FPS, 720 P 60 FPS, 720 P 30 FPS резолуција на Сликата¡êo 48 M; 36 M; 24 M, 20М, 16М, 12 M

FIFISH V6 Експерт ROV Подводна Фотографија Робот, VR Следење во Реално Време, 6000lm LED, 4K UHD Камера, Точно 360°, 200M Кабел,
 • Обновено

FIFISH V6 Експерт ROV Подводна Фотографија Робот, VR Следење во Реално Време, 6000lm LED, 4K UHD Камера, Точно 360°, 200M Кабел,

DEN 10179.60

【4 K Широк агол на Камерата моќен 2x3000 lumens LED светла драстично да се зголеми видливоста во темните води и к

figatia Мини Водоотпорен Акција Камера Спортски DV веб Камера и Видео Рекордер со USB Полнење Camcorders Преносни Затворен Отворено
 • Обновено

figatia Мини Водоотпорен Акција Камера Спортски DV веб Камера и Видео Рекордер со USB Полнење Camcorders Преносни Затворен Отворено

DEN 1799.76

730m AH Батерија : Нашиот компактен фотоапарат со полнење преку USB кабел, работи околу 180mins по целосно полне�