• Обновено
Литургија Стакло Carafe Вода во Стомна со Дрво Капак Литургија Пиење на Чаша Чај Тенџере Сок Jug Домаќинство Drinkware Јасно Шише за Вода (Боја : В) (Боја : I)

Литургија Стакло Carafe Вода во Стомна со Дрво Капак Литургија Пиење на Чаша Чај Тенџере Сок Jug Домаќинство Drinkware Јасно Шише

DEN 420.96
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Иконите се Погледне - Комбинирање на модерната технологија и класичен изглед Оваа литургија носи стил, супстанца и допир на носталгија до вашиот дом.ТОПЛИ ПИЈАЛАЦИ ВО МИНУТИ : Користи брзо се вари на технологија за да се загрее водата брзо, обезбедувајќи ви се само неколку минути оддалеченост од вашиот следен пијалак.направени од високо-квалитетно , сигурно и не-токсични, добра запечатување перформанси што ги држи вода топло и гарантира дека пијат не overflow.ЛЕСЕН-ЗА-ЧИСТЕЊЕ : Монтажни филтер, го прави лесно да се чисти надвор вишокот limescale и одржување помеѓу користи.совршена големина за да се грижиме за сите.Без разлика дали сте имаат една чаша чај и се фати-up со еден пријател, или правење на чај и кафе се кандидира за целото семејство.Објектот Информации : Материјал : Glass Color : Како picture Size : Како picture Package вклучува : 1 x парче.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Kingrol 50 мл Стакло Стомна, Гроздобер Вода Carafe Jug за Мраз Чај, Домашен Сок, Пијалоци, Отпорни на Топлина Borosilicate Стакло
 • Обновено

Kingrol 50 мл Стакло Стомна, Гроздобер Вода Carafe Jug за Мраз Чај, Домашен Сок, Пијалоци, Отпорни на Топлина Borosilicate Стакло

DEN 551.76

Изработени од оловослободен стакло, чистење стакло изградба ви овозможува да покажат и да им служи на в�

Cabilock Керамички Creamer со Рачка Млеко Кафе Creamer Стомна Млеко Чаша Служат Стомна Сос Стомна Сируп Тегла Серверот Потопување
 • Обновено

Cabilock Керамички Creamer со Рачка Млеко Кафе Creamer Стомна Млеко Чаша Служат Стомна Сос Стомна Сируп Тегла Серверот Потопување

DEN 299.76

1 Pc Практични Дома Керамички Млеко Кригла Млеко Фармацевт Creamer Стомна Млеко Чаша.Creamer jug направени од вис�

Idealux 66 Унци Стакло Стомна со Нерѓосувачки Челик Капак/Вода Carafe со Рачка - Висока Отпорност на Топлина Стомна за Топла/Ладна
 • Обновено

Idealux 66 Унци Стакло Стомна со Нерѓосувачки Челик Капак/Вода Carafe со Рачка - Висока Отпорност на Топлина Стомна за Топла/Ладна

DEN 671.28

Borosilicate Стакло Стомна" стакло carafe е направена од отпорен на borosilicate стакло и нерѓосувачки челик Swithstands тем

Сок Стомна со Капак Транспарентен Акрилик Вода Jug за Млеко Кафе и Лимонада Фармацевт Бар Дома Снабдување (600 ml)
 • Обновено

Сок Стомна со Капак Транспарентен Акрилик Вода Jug за Млеко Кафе и Лимонада Фармацевт Бар Дома Снабдување (600 ml)

DEN 895.20

Направен од висок квалитет на акрилна пластика, не е лесно да се пробие и издржливи.Тесен врат овозможув

Вода во Стомна Креативни Чаша Вода Литургија Поставите Носи Кригла Фах 1500ml Розова Јасно Стомна Цвет Овошје Чај Поставите Попладне
 • Обновено

Вода во Стомна Креативни Чаша Вода Литургија Поставите Носи Кригла Фах 1500ml Розова Јасно Стомна Цвет Овошје Чај Поставите Попладне

DEN 420.96

Оваа стомна погоден за сорти на топли и ладни пијалоци, чај, млеко, кафе, сок и вино.Тоа е идеален за употр

Чист Бакар Стомна (70 мл, 2 Литар) рачно изработени Вода Jug & Бакар/Месинг Капак, Суровини за Внатрешни работи За Ајурведата Здравје
 • Обновено

Чист Бакар Стомна (70 мл, 2 Литар) рачно изработени Вода Jug & Бакар/Месинг Капак, Суровини за Внатрешни работи За Ајурведата Здравје

DEN 2133.12

Рачно изработени од СТРАНА на ЕКСПЕРТ за ЗАНАЕТЧИИ : Нашите домот ЧИСТ бакар бокали и tumblers се сите рачно

MADIMGA 2 Литар Стакло Стомна Со Капак Spout 68 Оз Отпорни на Топлина Borosilicate Стакло Carafe Добар Пијалок Стомна За Домашен
 • Обновено

MADIMGA 2 Литар Стакло Стомна Со Капак Spout 68 Оз Отпорни на Топлина Borosilicate Стакло Carafe Добар Пијалок Стомна За Домашен

DEN 479.76

【Најдобри Чаша Вода Carafe】Оваа Carafe Е Направен Од ВисокоКвалитет Borosilicate Стакло, И Има Отпорни На Топлина,

Вода Carafe Луксузни Чаша Вода Jug Ладно Отпорни на Топлина Стомна Borosilicate Литургија со Рачка и Филтер Капак Iced Чај Создателот
 • Обновено

Вода Carafe Луксузни Чаша Вода Jug Ладно Отпорни на Топлина Стомна Borosilicate Литургија со Рачка и Филтер Капак Iced Чај Создателот

DEN 1291.20

♥Одлична за собири, забави, скара.Мора да се има за дома, канцеларија, ресторани, барови, базени...

HEXNUB – Организатор Стои со Капак, Компатибилен со Chemex Кафе на Одлуки, се Вклопува Јака и да се Справи Carafes, Bodum и Кафе
 • Обновено

HEXNUB – Организатор Стои со Капак, Компатибилен со Chemex Кафе на Одлуки, се Вклопува Јака и да се Справи Carafes, Bodum и Кафе

DEN 959.76

ПРОДАВНИЦА ВО СТИЛ – Нашите Chemex Организатор Застане е совршен простор saver за вашата кујна или канцелари

Акрилик Вода во Стомна со Капак, 40 Мл Пластични Iced Чај Стомна Вода Jug Пијат Стомна Пијалаци Carafe за Сок Чај, Кафе, Млеко(Бамбус
 • Обновено

Акрилик Вода во Стомна со Капак, 40 Мл Пластични Iced Чај Стомна Вода Jug Пијат Стомна Пијалаци Carafe за Сок Чај, Кафе, Млеко(Бамбус

DEN 741.60

✿ СТАКЛО СТОМНА СО КАПАК стомна Вода тело е направен на квалитетот акрилик, 20℃120℃ / 4℉302℉, safe во фрижид

Стакло Капе-Слободен Carafe со Нерѓосувачки Челик Флип-горниот Капак, Топла и Ладна Чаша Вода во Стомна, Чај/Кафе Производител на
 • Обновено

Стакло Капе-Слободен Carafe со Нерѓосувачки Челик Флип-горниот Капак, Топла и Ладна Чаша Вода во Стомна, Чај/Кафе Производител на

DEN 2018.40

Со вграден филтерНа југ има отстранлив филтер од нерѓосувачки челик елемент што го прави фрлаат многу п

60 Унци Екстра-дебел Borosilicate Стакло Стомна Со Капак, Iced Чај, Топла и Ладна Вода Сок Пијалаци Carafe, Отпорни на Топлина Вода,
 • Обновено

60 Унци Екстра-дебел Borosilicate Стакло Стомна Со Капак, Iced Чај, Топла и Ладна Вода Сок Пијалаци Carafe, Отпорни на Топлина Вода,

DEN 431.76

Направени од borosilicate стакло, ултра јасно и отпорни на топлина.Храна одделение материјал и процесот, олов�

Стакло Стомна со Капак Транспарентен Сок од Шише Топла и Ладна Вода Доказ за Бар Домашен Сок Ледено Вино Чај Кафе Млеко Лимонада
 • Обновено

Стакло Стомна со Капак Транспарентен Сок од Шише Топла и Ладна Вода Доказ за Бар Домашен Сок Ледено Вино Чај Кафе Млеко Лимонада

DEN 302.16

[Погоден за Сите Видови на Пијалоци] водата стомна е направен од стакло и можете да видите колку многу со

Херметички Стомна со Врвот Справи | 3.1 QT (99oz) за Вода, Кафе, Чај, и Други Пијалоци | Течење Доказ & Простор за Заштеда на енергија,
 • Обновено

Херметички Стомна со Врвот Справи | 3.1 QT (99oz) за Вода, Кафе, Чај, и Други Пијалоци | Течење Доказ & Простор за Заштеда на енергија,

DEN 623.76

Простор за Заштеда на енергија : Рамни & компактен дизајн ви овозможува да ги чувате тоа стои горе или ле�