• Обновено
9 1/8 Инчи Висок - Handblown Рециклирани Класичен Стомна

9 1/8 Инчи Висок - Handblown Рециклирани Класичен Стомна

DEN 1401.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Handblown Рециклирани Класичен Стомна, Цврсти Жолто - 9 1/8 ти Инчи Висок.Вкупно Мерења - 9 1/8 Инчи Висок, Отворање на е 3 5/8 се очекува преку инчи (тесниот отвор), Дното дијаметар е од 6 инчи.Околу 60 унци.Рачно изработени со користење на Рециклирани Стакло.КОЛИЧИНА : 1 Buc.БОЈА : Жолто.Handblown Рециклирани Класичен Стомна, Цврсти Жолто - 9 1/8 ти Инчи Висок Вкупно Мерења - 9 1/8 Инчи Висок, Отворање на е 3 5/8 се очекува преку инчи (тесниот отвор), Дното дијаметар е од 6 инчи.Околу 60 унци.Рачно изработени со користење на Рециклирани Стакло.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Стакло Капе-Слободен Carafe со Нерѓосувачки Челик Флип-горниот Капак, Топла и Ладна Чаша Вода во Стомна, Чај/Кафе Производител на
  • Обновено

Стакло Капе-Слободен Carafe со Нерѓосувачки Челик Флип-горниот Капак, Топла и Ладна Чаша Вода во Стомна, Чај/Кафе Производител на

DEN 2018.40

Со вграден филтерНа југ има отстранлив филтер од нерѓосувачки челик елемент што го прави фрлаат многу п

Вода во Стомна Капаци Стакло Carafe Капаци Опфаќа Храна Одделение Пластични Прашина Доказ Поздравниот Отпорни Шише Стопери за Вода
  • Обновено

Вода во Стомна Капаци Стакло Carafe Капаци Опфаќа Храна Одделение Пластични Прашина Доказ Поздравниот Отпорни Шише Стопери за Вода

DEN 262.80

Овие капаци се вклопуваат во тегли од надворешниот дијаметар 3inch, исто како оригинали, кои дојдоа со тег�

Idealux 66 Унци Стакло Стомна со Нерѓосувачки Челик Капак/Вода Carafe со Рачка - Висока Отпорност на Топлина Стомна за Топла/Ладна
  • Обновено

Idealux 66 Унци Стакло Стомна со Нерѓосувачки Челик Капак/Вода Carafe со Рачка - Висока Отпорност на Топлина Стомна за Топла/Ладна

DEN 671.28

Borosilicate Стакло Стомна" стакло carafe е направена од отпорен на borosilicate стакло и нерѓосувачки челик Swithstands тем

Ноќни Carafe Ноќ Вода Carafe со Гимнастик Стакло 2 Парче Вода Carafe Сет за Рака Полноќ Пијат,Отпорни на Топлина Стакло,19 оз (Сина)
  • Обновено

Ноќни Carafe Ноќ Вода Carafe со Гимнастик Стакло 2 Парче Вода Carafe Сет за Рака Полноќ Пијат,Отпорни на Топлина Стакло,19 оз (Сина)

DEN 479.76

Шише Капацитет550ml, Купот на Капацитет210ml.Димензии : Дијаметар2.9 инчен,Висина6.7 инчен;Првенство Висина3inch.

Вода во Стомна Сет со Капак, Iced Чај Стомна Пластични Стомна Сет со 4 Чаши, 2.5 Четвртиот/78 МЛ Сок од Стомна да Пијат Лимонада
  • Обновено

Вода во Стомна Сет со Капак, Iced Чај Стомна Пластични Стомна Сет со 4 Чаши, 2.5 Четвртиот/78 МЛ Сок од Стомна да Пијат Лимонада

DEN 406.80

【Хранаодделение Материјал】 : Направени од храна одделение PP материјал, Olavon пластични стомна со капак е

Вода во Стомна Креативни Чаша Вода Литургија Поставите Носи Кригла Фах 1500ml Розова Јасно Стомна Цвет Овошје Чај Поставите Попладне
  • Обновено

Вода во Стомна Креативни Чаша Вода Литургија Поставите Носи Кригла Фах 1500ml Розова Јасно Стомна Цвет Овошје Чај Поставите Попладне

DEN 420.96

Оваа стомна погоден за сорти на топли и ладни пијалоци, чај, млеко, кафе, сок и вино.Тоа е идеален за употр

Cabilock Пластични Стомна Вода бистра Вода Литургија Ладни за Топла Вода Jug Сок Стомна Пластични Пијалаци Carafes за Вода Сок Коктели
  • Обновено

Cabilock Пластични Стомна Вода бистра Вода Литургија Ладни за Топла Вода Jug Сок Стомна Пластични Пијалаци Carafes за Вода Сок Коктели

DEN 299.76

Пластични Вода во Стомна Голема за денот на благодарноста вечера или партии, излети, да уживате со вашит

60 Унци Екстра-дебел Borosilicate Стакло Стомна Со Капак, Iced Чај, Топла и Ладна Вода Сок Пијалаци Carafe, Отпорни на Топлина Вода,
  • Обновено

60 Унци Екстра-дебел Borosilicate Стакло Стомна Со Капак, Iced Чај, Топла и Ладна Вода Сок Пијалаци Carafe, Отпорни на Топлина Вода,

DEN 431.76

Направени од borosilicate стакло, ултра јасно и отпорни на топлина.Храна одделение материјал и процесот, олов�

MADIMGA 2 Литар Стакло Стомна Со Капак Spout 68 Оз Отпорни на Топлина Borosilicate Стакло Carafe Добар Пијалок Стомна За Домашен
  • Обновено

MADIMGA 2 Литар Стакло Стомна Со Капак Spout 68 Оз Отпорни на Топлина Borosilicate Стакло Carafe Добар Пијалок Стомна За Домашен

DEN 479.76

【Најдобри Чаша Вода Carafe】Оваа Carafe Е Направен Од ВисокоКвалитет Borosilicate Стакло, И Има Отпорни На Топлина,

Teapots Голем Капацитет Литургија Капе-Слободен Стакло Стомна со Капак Висока Температура Отпорни Домаќинство Мраз Чај Тегла Ладна
  • Обновено

Teapots Голем Капацитет Литургија Капе-Слободен Стакло Стомна со Капак Висока Температура Отпорни Домаќинство Мраз Чај Тегла Ладна

DEN 9210.24

Ова стакло бокали е направен од Премиум Borosilicate Стакло, филтерот infuser капак е од нерѓосувачки челик.Погод