• Обновено
Глупо Слама Очила, Обновливи Забавно Партија Јамка Пиење Слама , Новина Наочари Слама за Деца Партија Годишен Состанок Партии Роденден Резерви (бела)

Глупо Слама Очила, Обновливи Забавно Партија Јамка Пиење Слама , Новина Наочари Слама за Деца Партија Годишен Состанок Партии Роденден

DEN 126.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Eyeglass слама】Тоа е слама?Тоа е еден пар на очила?. 【Се опуштите и да уживате】Види пијалок се вртат низ слама и околу очите со секоја голтка.Ладни пијалоци во лето,Топли пијалаци во зима,се Чувствуваат температура. 【ГОЛЕМИНА/МАТЕРИЈАЛ】 : Ширина 4.5 Инчен, Долго Црево 28 Инчи, Кратко Црево 15.7 Инчен, Слама Дијаметар 0.2 Инчи.Направени Од Храна Одделение Милениче Материјали, Безбедно Да Се Користи,И Овој Вид На Материјал Е Безбедна И Не-Токсични За Да Ја Применуваат. 【Употреба сценарија】Одлична за сите возрасти и сите прилики како што се страни, кога или елен ноќи надвор или за едноставно малку да се забавуваат!Едноставно поставете гумени цевки заедно, место на твоето лице и уживајте!Слама Цевка Групи за Деца Роденден Партии (свадба, годишнина, роденден страни). 【Широко применливи】 : Што е погодна за речиси сите, вклучувајќи ги учениците, канцеларијата на работниците, artistsand некои луѓе под притисок, што може да додадете некои интересни елементи на вашиот обичен живот и да ви помогне да помине досадно време.Тоа може да се направи вода за пиење задоволство.Ова ќе биде најдобриот подарок што може да им даде на вашите деца.Во исто време, исто така, ќе биде најдобар малку нешто што секој може да ужива во семејството средби.Кога ќе се стави на тоа и да се види на проток на вода низ вашето лице, неговата случува да биде прекрасно искуство.Собранието на производот е многу едноставна, додека две црева се поврзани со двата краја на спектаклот рамка.Во исто време,треба да се напомене дека овој производ не може да се користи за да се пијат топли напитоци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мило за Деца 9oz Детски Тв Хартиените Чаши, 20 Кт-за Еднократна употреба Хартиените Чаши со Детски и Патрик Дизајн за Деца, Сино-Тешки
  • Обновено

Мило за Деца 9oz Детски Тв Хартиените Чаши, 20 Кт-за Еднократна употреба Хартиените Чаши со Детски и Патрик Дизајн за Деца, Сино-Тешки

DEN 143.76

ДЕТСКИ ТВ ХАРТИЕНИТЕ ЧАШИ ЗА ДЕЦА — Детски, Патрик, Squidward, и Гери се подготвени да вечераат и sip со вас и в�

25PCS Обоени Хартија Слама за Еднократна употреба Цевчиња Директно Пијалоци Цевчиња за Деца, Пијалак Цевчиња за Пиење Млеко,Млеко,Чај,Кафе,Сок,Вода,
  • Обновено

25PCS Обоени Хартија Слама за Еднократна употреба Цевчиња Директно Пијалоци Цевчиња за Деца, Пијалак Цевчиња за Пиење Млеко,Млеко,Чај,Кафе,Сок,Вода,

DEN 501.60

ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ 25 PCS.Обоени хартија цевчиња, хартија димензии : 19.7 cm / 7.76 инчи долго и 0.6 см во дијаметар.

Нерѓосувачки Челик Преносни Расклопна Обновливи Цевчиња - Kacierr Мини Џеб Метал Виткање Цевчиња Патување Пиење Цевчиња со Лесно
  • Обновено

Нерѓосувачки Челик Преносни Расклопна Обновливи Цевчиња - Kacierr Мини Џеб Метал Виткање Цевчиња Патување Пиење Цевчиња со Лесно

DEN 119.52

Нови Слама Ера : Вие не може да размислува за тоа што може да донесе свој личен слама било каде во еден де�

Fasouem Bendy Цевчиња За Пиење Пластика, 5000 Смета Шарени Пластични Долго Флексибилни Bendy Пластични Цевчиња (Multicolor, 5000
  • Обновено

Fasouem Bendy Цевчиња За Пиење Пластика, 5000 Смета Шарени Пластични Долго Флексибилни Bendy Пластични Цевчиња (Multicolor, 5000

DEN 804.00

【 Спецификација на производот 】 : 0.23" дијаметар и 10.2" долго,се протега околу 12.8 ".Погоден за сценарија : Н�

Cokowaller BPA-Free 52 Парчиња 10.25 Екстра Долг 5 Бои Замена за Пиење Цевчиња, Шарени Обновливи Пиење Цевчиња Транспарентен Мали
  • Обновено

Cokowaller BPA-Free 52 Парчиња 10.25 Екстра Долг 5 Бои Замена за Пиење Цевчиња, Шарени Обновливи Пиење Цевчиња Транспарентен Мали

DEN 119.52

50 пакет за обновливи пиење цевчиња во 5 бои со 2 чистење со четки.Големина : 10.25 инчи долго, 0.23 Внатрешен Ди

100 Парчиња на Виножито Шарени Хартија Цевчиња во 11 Бои, Еколошки 21cm Цевчиња, Погоден за Сок, сок, Коктели, Млечни напивки-Многу
  • Обновено

100 Парчиња на Виножито Шарени Хартија Цевчиња во 11 Бои, Еколошки 21cm Цевчиња, Погоден за Сок, сок, Коктели, Млечни напивки-Многу

DEN 2279.76

Материјал : Ирис филм Големина : 6*197mm ?Чиста природна + biodegradable.Тие се 100% biodegradable, compostable и еколошки.Алтерна�

GloryMM 12PCS Отпорност на Топлина Силикони Слама Совети различно обоени Храна Одделение Цевчиња Совети Опфаќа Одговара за 6mm 8мм
  • Обновено

GloryMM 12PCS Отпорност на Топлина Силикони Слама Совети различно обоени Храна Одделение Цевчиња Совети Опфаќа Одговара за 6mm 8мм

DEN 43.68

На слама совети се направени од силикон,безбедно и практично,обновливи и трајни,отпорни на топлина и ла�

100 Пак, Екстра Широк Хартија Пијалак, Boba Цевчиња - 10 mm Широк Biodegradable Цевчиња за Меур Чај (Тапиока, Boba Бисери), Млечни
  • Обновено

100 Пак, Екстра Широк Хартија Пијалак, Boba Цевчиња - 10 mm Широк Biodegradable Цевчиња за Меур Чај (Тапиока, Boba Бисери), Млечни

DEN 236.64

8 1 / 2 инчи висок и 2 / 5 инчи (10мм) дијаметар, совршен широк за пијалаци, slushies, млечни напивки, меур чај, тресе

Cabilock Countertop Слама Фармацевт Масовно за Пиење Слама Носителот Слама Складирање Кутија Молив за Складирање Диспензерот за Дома
  • Обновено

Cabilock Countertop Слама Фармацевт Масовно за Пиење Слама Носителот Слама Складирање Кутија Молив за Складирање Диспензерот за Дома

DEN 606.96

Погоден за ресторан за брза храна, снек бар, кафуле.Карактеристики на притискање на типот на дизајн, лес�

SOOTOP Пиење Цевчиња Кога Партијата Вили Не-Токсични и Противалергиски,Еко Пријателски Цевчиња x 10 Кога Партијата Не Девојки Ноќ
  • Обновено

SOOTOP Пиење Цевчиња Кога Партијата Вили Не-Токсични и Противалергиски,Еко Пријателски Цевчиња x 10 Кога Партијата Не Девојки Ноќ

DEN 42.96

Секој пат кога ќе се жедни за некои вкусни и здрави напитоци или вода, се чувствуваат слободни да го кори