• Обновено
Fiberglass Иновации Ги Собереш Рачка, 36-Инчен

Fiberglass Иновации Ги Собереш Рачка, 36-Инчен

DEN 1207.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Замена рачка за тешки зема и mattocks.До 175 rovings на fiberglass по рачка во мазна, силен рачка - многу пати посилно од дрво.Ви дава цврстина и трајност сакате за нивната впечатлива tools.Дизајниран и произведен во САД.Fiberglass Иновации се справува ви дава цврстина и трајност сакате за нивната впечатлива tools.Ние pultrude до 175 rovings (насоки) на fiberglass по рачка во мазна, силен рачка - многу пати посилно од дрво.На водоотпорен, не-warping и не-корозивни својства на fiberglass уверува задоволството на клиентите.Нашите 89 година наследство бренд вклучува кога се тестирани дизајн, подобри материјали и карактеристична технологија.Градежни професионалци, дом ентузијасти и хобисти слично побара Fiberglass Иновации алатки бидејќи квалитетот алатки еднаков квалитет на работа.Направени во САД со гордост!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Линк се Справува 65743 Рамен Око Инженер е/Ковач е Рачка за 2 до 3 lb. Чекани, 14 Должина, Восок Заврши, Изведувачот Одделение
  • Обновено

Линк се Справува 65743 Рамен Око Инженер е/Ковач е Рачка за 2 до 3 lb. Чекани, 14 Должина, Восок Заврши, Изведувачот Одделение

DEN 335.76

За 2 до 3 кг.чекани, Око 13 / 16" x 11 / 16".Подобар квалитет на Американската hickory.Изведувачот одделение.Должина �

Exceart Cobbler Чевли За Поправка Чекан Дрво Се Справи Со Кожа Работи Чекан Јаглероден Челик Cobblers Shoemaking Алатка (Бела)
  • Обновено

Exceart Cobbler Чевли За Поправка Чекан Дрво Се Справи Со Кожа Работи Чекан Јаглероден Челик Cobblers Shoemaking Алатка (Бела)

DEN 470.16

Rustproof, лесно за вас да го складирање.Совршен shoemaking челик чекан за чевли создателот.Дрвена рачка е со добр

Prettyia Главата Додатоци Конус Чекан Хексадецимален месо тело Круг се Справи со Пневматски Делови - Хексагонална се Справи со chamfered
  • Обновено

Prettyia Главата Додатоци Конус Чекан Хексадецимален месо тело Круг се Справи со Пневматски Делови - Хексагонална се Справи со chamfered

DEN 239.76

13 видови на пневматски лопата главата сечилото додатоци.Материјал : челик.Погоден за работа на автомоби