• Обновено
ANDYCINE Областа Следи Носителот со Ладна Чевли и Отскокнување Лоцирање Pin за 5inch и 7inch Следи Навалите 180 Степен Вртливата 360 степени 6.6 lbs Оптоварување Тежина

ANDYCINE Областа Следи Носителот со Ладна Чевли и Отскокнување Лоцирање Pin за 5inch и 7inch Следи Навалите 180 Степен Вртливата

DEN 647.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Следи Планината Со Ладна Чевли】Овој монитор планината е дизајниран да се одржи вашиот монитор тесни на 5inch и 7inch монитори.Тоа може да биде лесно да се тесни ладно чевли и се следи од страна на раце преку ален копче. 【Зглобот и Навалување】мониторот носителот на кои ќе им овозможат на зглобот 360° и навалување 180° со слободен-стоп во кој било позиции.На снимател секогаш може да се најде совршен приказ агли на монитор или да поставите поврзани додатоци во точни позиции во различни снимање сценарија. 【Гума Перница и Arri Лоцирање Pin】висок квалитет На гума перница на врвот и ладно чевли за заштита на вашата камера монитори, како и на камерата топла чевли.На посебно дизајнирани отскокнување Arri лоцирање pin ќе автоматско заклучување на мониторот се овозможи Arri лоцирање дупки како Atomos Нинџа V Andycine A6plus монитор.Напротив, лоцирање на pin-от автоматски ќе скриени, тогаш нема Arri лоцирање дупки кои широко се користат за Atomos/Blackmagic/Мали HD/Andycine/Feelworld Монитори. 【Фирма Заклучување Прилично стегање】Надградба на верзија на vlogger полжав следење на носителот.Овој држач опрема во воланот изградба.Прилагодување на ротација на оската од страна на ален копче ќе придонесе за фирма заклучување и прилично стегање.Постојат прилагодување дупки на врвот и на дното, кои лесно може да се ре-тесни на стегање од страна на ален клуч кој ги обезбедат доволно заштита за вашата камера како и мониторот,светла и други додатоци. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Оваа носителот направени со CNC-Машински Алуминиум и нерѓосувачки челик можат да го поддржат 5 инчен и 7 инчен монитор до 6.6 lbs, што го прави лесен и издржливи во исто време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Камерата Метал Топла Чевли Планината Адаптер 1/4 Инчи Студио Светлина Tripod Носителот Флеш Адаптер Тема Професионални и Мода
  • Обновено

Камерата Метал Топла Чевли Планината Адаптер 1/4 Инчи Студио Светлина Tripod Носителот Флеш Адаптер Тема Професионални и Мода

DEN 165.36

Користи 2.1 / 4 навртки или 1 / 4 бакар ореви погоден за сопствениците.Овој производ е практична...

Wimberley АП-7 Универзална Ладно Чевли Планината Адаптер со Анти-Ротација за Трепка, LED Светла, го Следи и Други Додатоци - 1/4-20
  • Обновено

Wimberley АП-7 Универзална Ладно Чевли Планината Адаптер со Анти-Ротација за Трепка, LED Светла, го Следи и Други Додатоци - 1/4-20

DEN 456.00

Голем трајни Најлон thumbscrew ангажира Нерѓосувачки Челик Стегање Тласкач.На АП7 работи со голем спектар на

U-150 Камерата ги Следи Планината Прилагодливи Вртливата Следи Планината, со Arri Лоцирање Pin Областа Следи Ладно Чевли Планината
  • Обновено

U-150 Камерата ги Следи Планината Прилагодливи Вртливата Следи Планината, со Arri Лоцирање Pin Областа Следи Ладно Чевли Планината

DEN 718.80

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

3 Пакет Топла Чевли Покрие Симпатична Топла Чевли Заштитник Капа со Животни Модел Компатибилен за Canon Nikon Panasonic Fujifilm
  • Обновено

3 Пакет Топла Чевли Покрие Симпатична Топла Чевли Заштитник Капа со Животни Модел Компатибилен за Canon Nikon Panasonic Fujifilm

DEN 157.20

【Прекрасен Изглед】 : Топла Чевли Корица има слатки животни како што се мали желки и hedgehogs.Тоа може да се