• Обновено
NF230M цилиндрични валчести лежишта, 150 mm × 270 mm × 45 mm, еден ред цилиндрични валчести лежишта, надворешниот прстен еден ребро, отстранлив, имајќи челик, 1 парче (Големина :

NF230M цилиндрични валчести лежишта, 150 mm × 270 mm × 45 mm, еден ред цилиндрични валчести лежишта, надворешниот прстен еден ребро,

DEN 7501.44
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Имајќи челик долг живот лого, мазна, ниско ниво на бучава.Еден ред цилиндрични валчести лежишта, надворешниот прстен еден раб, отстранлив, масло или маст.NF230 M (внатрешен дијаметар = 150 mm, надворешниот дијаметар = 270 mm, дебелина = 45 мм.).Директно создаден за монтирање на конвенционалните цилиндрични вратило.Бакар Кафез.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ПЕДЕРОТ NU2312E-М1 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Внатрешниот Прстен, Висок Капацитет, Месинг
 • Обновено

ПЕДЕРОТ NU2312E-М1 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Внатрешниот Прстен, Висок Капацитет, Месинг

DEN 924.00

ПЕДЕРОТ ролери цилиндрични лого со месинг кафез и отстранлив внатрешниот прстен погоден за висок радиј

ИНА (Schaeffler) K81136-M Ролери Цилиндрични Удар Имајќи - Ролери & Кафез Собранието со Подлошки, 180 mm ID, 225 mm OD, Месинг Кафез
 • Обновено

ИНА (Schaeffler) K81136-M Ролери Цилиндрични Удар Имајќи - Ролери & Кафез Собранието со Подлошки, 180 mm ID, 225 mm OD, Месинг Кафез

DEN 636.00

создаден дијаметар : 180 mm.кафез материјал : Месинг.надворешен дијаметар : 225 mm.динамичен капацитет : 76000 lbf.�

ПЕДЕРОТ NU214E-TVP2-C3 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Внатрешниот Прстен, Висок Капацитет, Polyamide
 • Обновено

ПЕДЕРОТ NU214E-TVP2-C3 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Внатрешниот Прстен, Висок Капацитет, Polyamide

DEN 3067.44

Нелоцирање на лого (две ребра на надворешниот прстен, ниту на внатрешен прстен) овозможува на надворешн�

SKF њу џерси 2324 ECM/C4 - Ролери Цилиндрични Имајќи - Директно Понесе, 120 mm ID, 260 mm OD, 86 mm Ширина, C4 Внатрешни Царинење
 • Обновено

SKF њу џерси 2324 ECM/C4 - Ролери Цилиндрични Имајќи - Директно Понесе, 120 mm ID, 260 mm OD, 86 mm Ширина, C4 Внатрешни Царинење

DEN 1075.20

создаден дијаметар : 120 mm.статичен капацитет : 1040 k N.надворешен дијаметар : 260 mm.прецизност оценка : Не се Р�

ПЕДЕРОТ N310E-М1-C3 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Надворешниот Прстен, со Висок Капацитет, C3
 • Обновено

ПЕДЕРОТ N310E-М1-C3 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Надворешниот Прстен, со Висок Капацитет, C3

DEN 739.20

ПЕДЕРОТ ролери цилиндрични лого со отстранлив надворешниот прстен погоден за висок радијална товари.C3

ПЕДЕРОТ N326E-М1 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Надворешниот Прстен, со Висок Капацитет, Нормално
 • Обновено

ПЕДЕРОТ N326E-М1 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Надворешниот Прстен, со Висок Капацитет, Нормално

DEN 348.00

ПЕДЕРОТ ролери цилиндрични лого со отстранлив надворешниот прстен погоден за висок радијална товари.CN

ИНА SL185004 Ролери Цилиндрични Лого, Двоен Ред, Отстранлив Надворешниот Прстен, Полу-Фиксни, Flanged, Нормално Царинење, Отворен
 • Обновено

ИНА SL185004 Ролери Цилиндрични Лого, Двоен Ред, Отстранлив Надворешниот Прстен, Полу-Фиксни, Flanged, Нормално Царинење, Отворен

DEN 263.04

ИНА ролери цилиндрични лого со отстранлив надворешниот прстен погоден за висок радијална товари.CN (нор�

ИНА SL192308 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Отстранлив Внатрешниот Прстен, Полу-Фиксни, Flanged, Нормално Царинење, Отворен Крај,
 • Обновено

ИНА SL192308 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Отстранлив Внатрешниот Прстен, Полу-Фиксни, Flanged, Нормално Царинење, Отворен Крај,

DEN 1706.40

ИНА ролери цилиндрични лого со отстранлив внатрешниот прстен погоден за висок радијална товари.CN (норм�

NU305M цилиндрични валчести лежишта, 25 mm x 62 мм x 17 милиметри, еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатрешниот прстен без
 • Обновено

NU305M цилиндрични валчести лежишта, 25 mm x 62 мм x 17 милиметри, еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатрешниот прстен без

DEN 600.48

Имајќи челик долг живот лого, мазна, ниско ниво на бучава.Еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатреш

NU303M цилиндрични валчести лежишта, 17 mm x 47 mm x 14 mm, еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатрешниот прстен без Прирабница,
 • Обновено

NU303M цилиндрични валчести лежишта, 17 mm x 47 mm x 14 mm, еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатрешниот прстен без Прирабница,

DEN 600.48

Имајќи челик долг живот лого, мазна, ниско ниво на бучава.Еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатреш

ПЕДЕРОТ N309E-М1-C3 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Надворешниот Прстен, со Висок Капацитет, C3
 • Обновено

ПЕДЕРОТ N309E-М1-C3 Ролери Цилиндрични Лого, Еден Ред, Директно ги Понесе, Отстранлив Надворешниот Прстен, со Висок Капацитет, C3

DEN 748.80

ПЕДЕРОТ ролери цилиндрични лого со отстранлив надворешниот прстен погоден за висок радијална товари.C3

NU212M цилиндрични валчести лежишта, 60 mm x 110 mm x 22 mm, еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатрешниот прстен без Прирабница,
 • Обновено

NU212M цилиндрични валчести лежишта, 60 mm x 110 mm x 22 mm, еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатрешниот прстен без Прирабница,

DEN 900.24

Имајќи челик долг живот лого, мазна, ниско ниво на бучава.Еден ред цилиндрични валчести лежишта, внатреш