• Обновено
DFKEA Нерѓосувачки Челик Телескопски Clothesline Фен за Внатрешна и Надворешна Перење Еден Clothesline Домаќинство

DFKEA Нерѓосувачки Челик Телескопски Clothesline Фен за Внатрешна и Надворешна Перење Еден Clothesline Домаќинство

DEN 406.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

На облека линија е направен на квалитетот на 304 нерѓосувачки челик материјали, цврсти и издржливи.Јасно и мазна површина изгледа високо-одделение, кратка и модерен дизајн, убава домашна декорација.Плетенка најлон линија, силна да се одржи 22 килограми, стигнале, корисни и практични.Доаѓаат со 4 шрафови за монтажа, се користи за да се инсталира.На стигнале clothesline е одлична за хотел и за домашна употреба.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тип : Стигнале Облека Линија Боја : Сребро како слика Облека Линија База Дијаметар : Прибл. 9.5 cm / 3.7" Линија Должина : Околу. 2.8 M / 110" Пакет Тежина : Околу 240g Пакет се Вклучени : 1 x Нерѓосувачки Челик Стигнале Облека Линија 4 x Завртки Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Стигнале Clothesline Затворен во Home & Кујна, Ѕид Монтирани Перење и Сушење 40ft ПВЦ Retracting Облека Линија со Ѕид Висат На Влажни
 • Обновено

Стигнале Clothesline Затворен во Home & Кујна, Ѕид Монтирани Перење и Сушење 40ft ПВЦ Retracting Облека Линија со Ѕид Висат На Влажни

DEN 551.76

【Долготраен и Издржлив】 Нашите Стигнале Clothesline е направен од висококвалитетна ABS школка, силни и издрж�

Keenso Стигнале Clothesline, Ѕидот за Монтажа на Облека, Фен Линија со можност да биде продолжен за Перење Линија Јаже Тешки Облека
 • Обновено

Keenso Стигнале Clothesline, Ѕидот за Монтажа на Облека, Фен Линија со можност да биде продолжен за Перење Линија Јаже Тешки Облека

DEN 568.56

Силна Товарот Капацитет : Ова телескопски clothesline може да се вчита за 8kg / 282.2 оз, и решетката е лесен за упо�

BESy Стигнале Clothesline Нерѓосувачки Челик SUS304 Облека, Фен со Прилагодливи Јаже String Хотел Стил Тешки, Вежба Бесплатно или
 • Обновено

BESy Стигнале Clothesline Нерѓосувачки Челик SUS304 Облека, Фен со Прилагодливи Јаже String Хотел Стил Тешки, Вежба Бесплатно или

DEN 431.76

Без Дупчење : може да се инсталира на било каква мазна површина како керамички плочки.Лепило со лепак и п

Најлон Облека Сушење Јаже Трајни Отпорност на Абење Дворот Балкон Преносни Сина Clothesline 10 Метри Долга Облека Линија преносни
 • Обновено

Најлон Облека Сушење Јаже Трајни Отпорност на Абење Дворот Балкон Преносни Сина Clothesline 10 Метри Долга Облека Линија преносни

DEN 216.72

Изработени од најлон, издржлив и силен товарот, анти падне, може да се користи за долго време, 393.7 во долж�

Hoimpro Стигнале Clothesline ABS случај+Алуминиумски Фен со Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Двојно Јаже String Хотел Стил Тешки,Ѕид
 • Обновено

Hoimpro Стигнале Clothesline ABS случај+Алуминиумски Фен со Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Двојно Јаже String Хотел Стил Тешки,Ѕид

DEN 719.76

Проред Лесен за употреба стигнале отворено за перење линија,stows уредно настрана кога не е во употреба.Т�

VAlinks Затворен Отворено Стигнале Clothesline, Прилагодлив Перење и Сушење Линија со 13.8 Feets Нерѓосувачки Челик Двојно Јаже,
 • Обновено

VAlinks Затворен Отворено Стигнале Clothesline, Прилагодлив Перење и Сушење Линија со 13.8 Feets Нерѓосувачки Челик Двојно Јаже,

DEN 335.76

❤ ВЕЖБА СЛОБОДНИ и ЗАВРТКА МОНТИРАНИ ❤ : Нашата стигнале clothesline доаѓа со лепак и навртки, можете да избе�

Champmate Преносни Clothesline со 12 штипки за алишта Еластична Windproof Патување Еластичен Стигнале Перење Алишта за Сушење Линија
 • Обновено

Champmate Преносни Clothesline со 12 штипки за алишта Еластична Windproof Патување Еластичен Стигнале Перење Алишта за Сушење Линија

DEN 191.76

Силна И Преносни Clothesline : Направен од повеќе еластична гума бенд кој со добра истрајност и издржливост 12

Отворено Clothesline Патување Преносни Windproof Не Се Лизга Бизнис Патување Хотел Затворен Стигнале Удар-Слободен Невидливи
 • Обновено

Отворено Clothesline Патување Преносни Windproof Не Се Лизга Бизнис Патување Хотел Затворен Стигнале Удар-Слободен Невидливи

DEN 892.80

Компактен И Лесен мали патување clothesline доаѓа во џеб големина, спакувани во zip торба.Оваа перење мозок по�

Clothesline 13M Стигнале Јаже Clothesline Затворен Надворешен Ѕид Облека Сушење Рек Простор за Заштеда на енергија Перење Организатор
 • Обновено

Clothesline 13M Стигнале Јаже Clothesline Затворен Надворешен Ѕид Облека Сушење Рек Простор за Заштеда на енергија Перење Организатор

DEN 217.92

Тип : Бања Полиците.Големина : 18*16cm.боја : Бела.Материјал : ABS+ПВЦ.стигнале clothesline : sock т кошула организаторо

Acouto Стигнале Clothesline, Од Не ' Рѓосувачки Челик Стигнале Clothesline Затворен Отворено Перење Еден Облека Сушење Линија Дома
 • Обновено

Acouto Стигнале Clothesline, Од Не ' Рѓосувачки Челик Стигнале Clothesline Затворен Отворено Перење Еден Облека Сушење Линија Дома

DEN 438.96

ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНА : Ова стигнале clothesline е многу погодна за хотели, бањи и домови.Тоа може да се користи как

Инспиративни Дизајнирање и Изработка на Облека Подароци, Ако Сака да Ме Ислуша, Празник Црно Јаже Хривнија за Дизајнирање и Изработка
 • Обновено

Инспиративни Дизајнирање и Изработка на Облека Подароци, Ако Сака да Ме Ислуша, Празник Црно Јаже Хривнија за Дизајнирање и Изработка

DEN 526.80

Рачно изработени Врежани Хривнија за Дизајнирање и Изработка на Облека.Тоа е идеален подарок идеја за м

Monkibag Стигнале Clothesline Ѕид Монтирани Прилагодливи Clothesline Сушење Јаже Стигнале Перење Линија Нерѓосувачки Челик Ролна
 • Обновено

Monkibag Стигнале Clothesline Ѕид Монтирани Прилагодливи Clothesline Сушење Јаже Стигнале Перење Линија Нерѓосувачки Челик Ролна

DEN 1123.20

Преку нашите едноставен дизајн, вашето дете може да се користат дворот со мир на умот, додека значително

Простор Алуминиум Инсталација База од не ' Рѓосувачки Челик Јаже Стигнале Clothesline за Внатрешна Употреба(9024S Сребро Двојно Јаже
 • Обновено

Простор Алуминиум Инсталација База од не ' Рѓосувачки Челик Јаже Стигнале Clothesline за Внатрешна Употреба(9024S Сребро Двојно Јаже

DEN 1932.00

Должината на јаже е за 4m / 13.1 фт, тоа може да се користи на сува облека, јоргани и други големи предмети, л

Xgxmz Стигнале Clothesline, Ѕид Хотел Перење Линија, Затворен Перење и Сушење Линија за Бања Градина Балкон, Кујна,5PCS
 • Обновено

Xgxmz Стигнале Clothesline, Ѕид Хотел Перење Линија, Затворен Перење и Сушење Линија за Бања Градина Балкон, Кујна,5PCS

DEN 2013.60

На прилагодливи висат облека мозок е мали и преносливо, и на 304 нерѓосувачки челик домување е полиран фи�

Newraturner Clothesline Облека Сушење Јаже Преносни Патување Clothesline Прилагодливи за Внатрешна Отворено Перење Clothesline, Совршен
 • Обновено

Newraturner Clothesline Облека Сушење Јаже Преносни Патување Clothesline Прилагодливи за Внатрешна Отворено Перење Clothesline, Совршен

DEN 287.76

【Квалитетни материјали】 Оваа windproof clothesline направени од високосила полиестер прецизност ткаење.Во спор

Природен Памук Јаже 6mm Занает Јаже 64ft Памук Јаже Извртени Памук Јаже Мулти-Цел Памук Јаже Свеќа Замена Фитил за Ѕид Виси на Растенијата
 • Обновено

Природен Памук Јаже 6mm Занает Јаже 64ft Памук Јаже Извртени Памук Јаже Мулти-Цел Памук Јаже Свеќа Замена Фитил за Ѕид Виси на Растенијата

DEN 263.76

Материјал : занает јаже е направен од природен памук без белење или боење, која има силна сила, но слабо с

Преносни Патување Еластична Clothesline, Windproof Растеглив Сушење Виси Јаже, Прилагодлив за Перење Жица Кабелот со 12pcs штипки
 • Обновено

Преносни Патување Еластична Clothesline, Windproof Растеглив Сушење Виси Јаже, Прилагодлив за Перење Жица Кабелот со 12pcs штипки

DEN 149.52

Материјал : Еластична Бенд + Најлон + Метал, Трајни и ' Рѓа Отпорни; еластичен и еластичен clothesline е направе�

VVPONMEIQS Стигнале Сушење Линија за Перење Линија Автоматско Облека Линија Ѕид Монтирани Перење Clothesline Перење и Сушење Линија
 • Обновено

VVPONMEIQS Стигнале Сушење Линија за Перење Линија Автоматско Облека Линија Ѕид Монтирани Перење Clothesline Перење и Сушење Линија

DEN 427.20

Зачувајте го Вашиот Простор : облека сушење линија може слободно да го стигнале, така што ќе може да го к�

Телескопски Clothesline Ѕид Монтирани Перење и Сушење Clothesline за Внатрешна и Надворешна Стигнале за Хотел Бања Балкон (Боја :
 • Обновено

Телескопски Clothesline Ѕид Монтирани Перење и Сушење Clothesline за Внатрешна и Надворешна Стигнале за Хотел Бања Балкон (Боја :

DEN 1651.20

Оваа облека линија е добро прилагодени за бесење влажни костими за капење, бебе облека, мала тежина блуз