• Обновено
Облека Сушење Линија, Круг Clothesline Компактен Удар Слободни Стигнале за Балкон за Семејство за Хотел

Облека Сушење Линија, Круг Clothesline Компактен Удар Слободни Стигнале за Балкон за Семејство за Хотел

DEN 1015.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Оваа clothesline е здрав и може да се користи за брзо, ви дава добар употреба искуство, и тоа може да продолжи до 13.8 ft.Производот е широко се користат во многу ситуации, како што се хотели, тераси, балкони, бањи итн.На clothesline е едноставно во дизајн, лесен за употреба и инсталирање, компактен, лесен за носење, и може да се користат со доверба.Овој производ може да се прилагоди слободно, со големи носивоста, лесен за користење, и да ги задоволи секојдневните потреби.Направени од високо квалитетни пластични, простор алуминиум и појас материјали, тоа е издржлив и може да се користи за долго време.Функција : 1. Овој производ може да се прилагоди слободно, со големи носивоста, лесен за користење, и да ги задоволи секојдневните потреби.2. На clothesline е едноставно во дизајн, лесен за употреба и инсталирање, компактен, лесен за носење, и може да се користат со доверба.3. Направени од високо квалитетни пластични, простор алуминиум и појас материјали, тоа е издржлив и може да се користи за долго време.4. Оваа clothesline е здрав и може да се користи за брзо, ви дава добар употреба искуство, и тоа може да продолжи до 13.8 ft.5. Производот е широко се користат во многу ситуации, како што се хотели, тераси, балкони, бањи итн.Како да го Користите : Удар слободни clothesline главното тело за инсталација : 1. Изберете локација на ѕидот и користете сува крпа за да ги исклучите вода и дамки од масло на wall2. Отстранување на телото base3. Се применуваат лепило на грбот на база на лепилото треба да биде thick4. Притиснете на база на означени position5. Ставете помошни налепница на ѕидот, стискаш тешко да се направи лепак overflow6.Се чека 72 часа по кои се на wall7. Откине помошни налепници и да се соберат на главниот body Punch слободни clothesline тока за инсталација : 1. Изберете локација на ѕидот и користете сува крпа за да ги исклучите wa.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Hoimpro Стигнале Clothesline ABS случај+Алуминиумски Фен со Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Двојно Јаже String Хотел Стил Тешки,Ѕид
 • Обновено

Hoimpro Стигнале Clothesline ABS случај+Алуминиумски Фен со Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Двојно Јаже String Хотел Стил Тешки,Ѕид

DEN 719.76

Проред Лесен за употреба стигнале отворено за перење линија,stows уредно настрана кога не е во употреба.Т�

Отворено Clothesline Патување Преносни Windproof Не Се Лизга Бизнис Патување Хотел Затворен Стигнале Удар-Слободен Невидливи
 • Обновено

Отворено Clothesline Патување Преносни Windproof Не Се Лизга Бизнис Патување Хотел Затворен Стигнале Удар-Слободен Невидливи

DEN 892.80

Компактен И Лесен мали патување clothesline доаѓа во џеб големина, спакувани во zip торба.Оваа перење мозок по�

Monkibag Стигнале Clothesline Ѕид Монтирани Прилагодливи Clothesline Сушење Јаже Стигнале Перење Линија Нерѓосувачки Челик Ролна
 • Обновено

Monkibag Стигнале Clothesline Ѕид Монтирани Прилагодливи Clothesline Сушење Јаже Стигнале Перење Линија Нерѓосувачки Челик Ролна

DEN 1123.20

Преку нашите едноставен дизајн, вашето дете може да се користат дворот со мир на умот, додека значително

Јаже yanxiapping Бела Плетенка Обврзувачки Полипропилен Core-Откачи Декоративни Отворено Clothesline Носат-Отпорни, Дијаметар 4/6/8мм
 • Обновено

Јаже yanxiapping Бела Плетенка Обврзувачки Полипропилен Core-Откачи Декоративни Отворено Clothesline Носат-Отпорни, Дијаметар 4/6/8мм

DEN 1255.20

Внатрешното јадро од јажето е направен од висококвалитет полипропилен предиво, која има добра еластичн

Clothesline 13M Стигнале Јаже Clothesline Затворен Надворешен Ѕид Облека Сушење Рек Простор за Заштеда на енергија Перење Организатор
 • Обновено

Clothesline 13M Стигнале Јаже Clothesline Затворен Надворешен Ѕид Облека Сушење Рек Простор за Заштеда на енергија Перење Организатор

DEN 217.92

Тип : Бања Полиците.Големина : 18*16cm.боја : Бела.Материјал : ABS+ПВЦ.стигнале clothesline : sock т кошула организаторо

Телескопски Clothesline Ѕид Монтирани Перење и Сушење Clothesline за Внатрешна и Надворешна Стигнале за Хотел Бања Балкон (Боја :
 • Обновено

Телескопски Clothesline Ѕид Монтирани Перење и Сушење Clothesline за Внатрешна и Надворешна Стигнале за Хотел Бања Балкон (Боја :

DEN 1651.20

Оваа облека линија е добро прилагодени за бесење влажни костими за капење, бебе облека, мала тежина блуз

Newraturner Clothesline Облека Сушење Јаже Преносни Патување Clothesline Прилагодливи за Внатрешна Отворено Перење Clothesline, Совршен
 • Обновено

Newraturner Clothesline Облека Сушење Јаже Преносни Патување Clothesline Прилагодливи за Внатрешна Отворено Перење Clothesline, Совршен

DEN 287.76

【Квалитетни материјали】 Оваа windproof clothesline направени од високосила полиестер прецизност ткаење.Во спор

EBTOOLS Стигнале Clothesline, со можност да биде продолжен за Перење Линија Ѕид Монтажа на Облека, Фен Линија Облека Сушење Јаже
 • Обновено

EBTOOLS Стигнале Clothesline, со можност да биде продолжен за Перење Линија Ѕид Монтажа на Облека, Фен Линија Облека Сушење Јаже

DEN 539.76

Силна Товарот Капацитет : Ова телескопски clothesline може да се вчита за 8kg / 282.2 оз, и решетката е лесен за упо�

Ksruee Долго Стигнале Перење Линија, Стигнале Ролна за Перење Линии, Тешки Проширување 12m Rustproof Облека Линија, за Надвор и Внатре,
 • Обновено

Ksruee Долго Стигнале Перење Линија, Стигнале Ролна за Перење Линии, Тешки Проширување 12m Rustproof Облека Линија, за Надвор и Внатре,

DEN 2116.80

【ЗГУСНЕ ЗАСИЛУВАЊЕ】 јажето е направен од ПВЦ и висока јачина на влакна предиво, што го прави јаже посил

Champmate Преносни Clothesline со 12 штипки за алишта Еластична Windproof Патување Еластичен Стигнале Перење Алишта за Сушење Линија
 • Обновено

Champmate Преносни Clothesline со 12 штипки за алишта Еластична Windproof Патување Еластичен Стигнале Перење Алишта за Сушење Линија

DEN 191.76

Силна И Преносни Clothesline : Направен од повеќе еластична гума бенд кој со добра истрајност и издржливост...

TeeGoo Стигнале Clothesline 13.8 Feets Затворен Отворено Облека Јаже Балкон Перење Рек Облека Закачалка Не Дупчење/Ѕидот Монтирани
 • Обновено

TeeGoo Стигнале Clothesline 13.8 Feets Затворен Отворено Облека Јаже Балкон Перење Рек Облека Закачалка Не Дупчење/Ѕидот Монтирани

DEN 623.76

ДОБРО ИЗГРАДЕНА Донесен високо квалитетна ABS, алуминиум и нерѓосувачки челик материјал, wearproof и rustproof.Не

Најлон Облека Сушење Јаже Трајни Отпорност на Абење Дворот Балкон Преносни Сина Clothesline 10 Метри Долга Облека Линија преносни
 • Обновено

Најлон Облека Сушење Јаже Трајни Отпорност на Абење Дворот Балкон Преносни Сина Clothesline 10 Метри Долга Облека Линија преносни

DEN 216.72

Изработени од најлон, издржлив и силен товарот, анти падне, може да се користи за долго време, 393.7 во долж�

Xgxmz Стигнале Clothesline, Ѕид Хотел Перење Линија, Затворен Перење и Сушење Линија за Бања Градина Балкон, Кујна,5PCS
 • Обновено

Xgxmz Стигнале Clothesline, Ѕид Хотел Перење Линија, Затворен Перење и Сушење Линија за Бања Градина Балкон, Кујна,5PCS

DEN 2013.60

На прилагодливи висат облека мозок е мали и преносливо, и на 304 нерѓосувачки челик домување е полиран фи�

TJLSS Clothesline - Стигнале Clothesline Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Јаже, Ѕид Монтирани Метод Тешки Облека, Фен (Боја : A)
 • Обновено

TJLSS Clothesline - Стигнале Clothesline Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Јаже, Ѕид Монтирани Метод Тешки Облека, Фен (Боја : A)

DEN 2027.28

★ 4.2 м Челик Жица Clothesline,отпорни На Абење, Не е Лесно Да ' Рѓа, зацврстување на Товарот, Може да носи 20 кг за