• Обновено
Keenso Стигнале Clothesline, Ѕидот за Монтажа на Облека, Фен Линија со можност да биде продолжен за Перење Линија Јаже Тешки Облека Сушење Јаже за Внатрешна Отворено Резерв?

Keenso Стигнале Clothesline, Ѕидот за Монтажа на Облека, Фен Линија со можност да биде продолжен за Перење Линија Јаже Тешки Облека

DEN 568.56
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Силна Товарот Капацитет : Ова телескопски clothesline може да се вчита за 8kg/282.2 оз, и решетката е лесен за употреба.Компактниот стигнале clothesline обезбедува доволно простор за вашите алишта.Безбедност на Заклучување : ѕид-монтирани clothesline може да се заклучи до потребната должина, како и на механизам за заклучување може да се поправи на clothesline во место.Лесен за Користење : Ова clothesline е практичен и простор за заштеда на clothesline, погоден за бања, кујна, балкон или тераса.Проширување на Опсегот : Лесно да се поправи помеѓу две ѕидови, и може да се прошири за да се 3.2 m/10.5 ft (четири јажиња)/3.75 m/12.3 ft (пет јажиња) без ограничување.Квалитет на Услуга : 100% квалитетот и безбедноста гаранција.Ако имате било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услугата, може да бидат сигурни да се купуваат и користат.Функција : 1. Тие може да носи товар од околу 8kg/282.2 оз и решетката е лесен за употреба. 2. На clothesline може да се заклучи до потребната должина, како и на механизам за заклучување може да се одржи на линија во место. 3. Практично, простор за заштеда на clothesline за бањи, кујни, балкони или тераси. 4. Компактен стигнале clothesline дава многу простор за вашите алишта. 5. Лесно фиксна меѓу двата ѕида, тоа може да се прошири за да 3.2 m/10.5 ft(четири јажиња)/3.75 m/12.3 ft (пет јажиња) без ограничување.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Clothesline Материјал : Пластични Боја : Како на Слики Прикажани Стигнале : Yes Стил : Модерна и Едноставна Пакет Листа : 1 x Clothesline4 x Завртка 4 x Завртки Забелешка : ве Молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.Право декоративни парче сино/розова испраќаат по случаен избор.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Clothesline
Material:
Plastic
Color:
As Pictures Shown
Retractable:
Yes
Style:
Modern and Simple
Package List:
1 x Clothesline4 x Screw :
4 x Bolts :
Note:
Please allow little error due to manual measurement. Thanks for your understanding.The right decorative piece blue/pink shipped randomly. :

Најдобри предлози во категоријата

VAlinks Затворен Отворено Стигнале Clothesline, Прилагодлив Перење и Сушење Линија со 13.8 Feets Нерѓосувачки Челик Двојно Јаже,
 • Обновено

VAlinks Затворен Отворено Стигнале Clothesline, Прилагодлив Перење и Сушење Линија со 13.8 Feets Нерѓосувачки Челик Двојно Јаже,

DEN 335.76

❤ ВЕЖБА СЛОБОДНИ и ЗАВРТКА МОНТИРАНИ ❤ : Нашата стигнале clothesline доаѓа со лепак и навртки, можете да избе�

Природен Памук Јаже 6mm Занает Јаже 64ft Памук Јаже Извртени Памук Јаже Мулти-Цел Памук Јаже Свеќа Замена Фитил за Ѕид Виси на Растенијата
 • Обновено

Природен Памук Јаже 6mm Занает Јаже 64ft Памук Јаже Извртени Памук Јаже Мулти-Цел Памук Јаже Свеќа Замена Фитил за Ѕид Виси на Растенијата

DEN 263.76

Материјал : занает јаже е направен од природен памук без белење или боење, која има силна сила, но слабо с

Newraturner Clothesline Облека Сушење Јаже Преносни Патување Clothesline Прилагодливи за Внатрешна Отворено Перење Clothesline, Совршен
 • Обновено

Newraturner Clothesline Облека Сушење Јаже Преносни Патување Clothesline Прилагодливи за Внатрешна Отворено Перење Clothesline, Совршен

DEN 287.76

【Квалитетни материјали】 Оваа windproof clothesline направени од високосила полиестер прецизност ткаење.Во спор

TeeGoo Стигнале Clothesline 13.8 Feets Затворен Отворено Облека Јаже Балкон Перење Рек Облека Закачалка Не Дупчење/Ѕидот Монтирани
 • Обновено

TeeGoo Стигнале Clothesline 13.8 Feets Затворен Отворено Облека Јаже Балкон Перење Рек Облека Закачалка Не Дупчење/Ѕидот Монтирани

DEN 623.76

ДОБРО ИЗГРАДЕНА Донесен високо квалитетна ABS, алуминиум и нерѓосувачки челик материјал, wearproof и rustproof.Не

Најлон Облека Сушење Јаже Трајни Отпорност на Абење Дворот Балкон Преносни Сина Clothesline 10 Метри Долга Облека Линија преносни
 • Обновено

Најлон Облека Сушење Јаже Трајни Отпорност на Абење Дворот Балкон Преносни Сина Clothesline 10 Метри Долга Облека Линија преносни

DEN 216.72

Изработени од најлон, издржлив и силен товарот, анти падне, може да се користи за долго време, 393.7 во долж�

VVPONMEIQS Облека Линија Креативни Затворен Ѕид Монтирани Телескопски Сушење Clothesline Стигнале Облека Линија Држачот за Домашна
 • Обновено

VVPONMEIQS Облека Линија Креативни Затворен Ѕид Монтирани Телескопски Сушење Clothesline Стигнале Облека Линија Држачот за Домашна

DEN 1569.60

Невидливи clothesline : бавно закрепнување гарантира безбедност, убаво додатоци кога clothesline повече.Телескопс

EBTOOLS Стигнале Clothesline, со можност да биде продолжен за Перење Линија Ѕид Монтажа на Облека, Фен Линија Облека Сушење Јаже
 • Обновено

EBTOOLS Стигнале Clothesline, со можност да биде продолжен за Перење Линија Ѕид Монтажа на Облека, Фен Линија Облека Сушење Јаже

DEN 539.76

Силна Товарот Капацитет : Ова телескопски clothesline може да се вчита за 8kg / 282.2 оз, и решетката е лесен за упо�

Acouto Стигнале Clothesline, Од Не ' Рѓосувачки Челик Стигнале Clothesline Затворен Отворено Перење Еден Облека Сушење Линија Дома
 • Обновено

Acouto Стигнале Clothesline, Од Не ' Рѓосувачки Челик Стигнале Clothesline Затворен Отворено Перење Еден Облека Сушење Линија Дома

DEN 438.96

ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНА : Ова стигнале clothesline е многу погодна за хотели, бањи и домови.Тоа може да се користи как

Monkibag Стигнале Clothesline Ѕид Монтирани Прилагодливи Clothesline Сушење Јаже Стигнале Перење Линија Нерѓосувачки Челик Ролна
 • Обновено

Monkibag Стигнале Clothesline Ѕид Монтирани Прилагодливи Clothesline Сушење Јаже Стигнале Перење Линија Нерѓосувачки Челик Ролна

DEN 1123.20

Преку нашите едноставен дизајн, вашето дете може да се користат дворот со мир на умот, додека значително

Простор Алуминиум Инсталација База од не ' Рѓосувачки Челик Јаже Стигнале Clothesline за Внатрешна Употреба(9024S Сребро Двојно Јаже
 • Обновено

Простор Алуминиум Инсталација База од не ' Рѓосувачки Челик Јаже Стигнале Clothesline за Внатрешна Употреба(9024S Сребро Двојно Јаже

DEN 1932.00

Должината на јаже е за 4m / 13.1 фт, тоа може да се користи на сува облека, јоргани и други големи предмети, л

Инспиративни Дизајнирање и Изработка на Облека Подароци, Ако Сака да Ме Ислуша, Празник Црно Јаже Хривнија за Дизајнирање и Изработка
 • Обновено

Инспиративни Дизајнирање и Изработка на Облека Подароци, Ако Сака да Ме Ислуша, Празник Црно Јаже Хривнија за Дизајнирање и Изработка

DEN 526.80

Рачно изработени Врежани Хривнија за Дизајнирање и Изработка на Облека.Тоа е идеален подарок идеја за м

Телескопски Clothesline Стигнале Ѕид Монтирани Перење Clothesline Перење Линија Автоматско Облека Линија за Хотел Бања Балкон (Боја
 • Обновено

Телескопски Clothesline Стигнале Ѕид Монтирани Перење Clothesline Перење Линија Автоматско Облека Линија за Хотел Бања Балкон (Боја

DEN 1922.40

Оваа облека линија е добро прилагодени за бесење влажни костими за капење, бебе облека, мала тежина блуз

Champmate Преносни Clothesline со 12 штипки за алишта Еластична Windproof Патување Еластичен Стигнале Перење Алишта за Сушење Линија
 • Обновено

Champmate Преносни Clothesline со 12 штипки за алишта Еластична Windproof Патување Еластичен Стигнале Перење Алишта за Сушење Линија

DEN 191.76

Силна И Преносни Clothesline : Направен од повеќе еластична гума бенд кој со добра истрајност и издржливост 12

Стигнале Clothesline Затворен во Home & Кујна, Ѕид Монтирани Перење и Сушење 40ft ПВЦ Retracting Облека Линија со Ѕид Висат На Влажни
 • Обновено

Стигнале Clothesline Затворен во Home & Кујна, Ѕид Монтирани Перење и Сушење 40ft ПВЦ Retracting Облека Линија со Ѕид Висат На Влажни

DEN 551.76

【Долготраен и Издржлив】 Нашите Стигнале Clothesline е направен од висококвалитетна ABS школка, силни и издрж�

Ksruee Долго Стигнале Перење Линија, Стигнале Ролна за Перење Линии, Тешки Проширување 12m Rustproof Облека Линија, за Надвор и Внатре,
 • Обновено

Ksruee Долго Стигнале Перење Линија, Стигнале Ролна за Перење Линии, Тешки Проширување 12m Rustproof Облека Линија, за Надвор и Внатре,

DEN 2116.80

【ЗГУСНЕ ЗАСИЛУВАЊЕ】 јажето е направен од ПВЦ и висока јачина на влакна предиво, што го прави јаже посил

LSPP Преносни Патување Еластична Clothesline Прилагодливи Clothesline со,со 12pcs Клипови,за Отворен и Затворен Хотел, Балкон, Дворот。
 • Обновено

LSPP Преносни Патување Еластична Clothesline Прилагодливи Clothesline со,со 12pcs Клипови,за Отворен и Затворен Хотел, Балкон, Дворот。

DEN 239.76

✔Лесно да се поправи : Лесно да се зацврсти со две силни куки , на 2 куки се направени од метал , многу силн

ABHILWY Стигнале Clothesline Прилагодливи Облека линија Retracting Фен за Отворен и Затворен, Проширува Појас Тешки, Перење Само
 • Обновено

ABHILWY Стигнале Clothesline Прилагодливи Облека линија Retracting Фен за Отворен и Затворен, Проширува Појас Тешки, Перење Само

DEN 600.00

Издржлив Материјал : стигнале clothesline е составен од високогустина TPU композитни појас јаже и ABS школка, ко�

Отворено Clothesline Патување Преносни Windproof Не Се Лизга Бизнис Патување Хотел Затворен Стигнале Удар-Слободен Невидливи
 • Обновено

Отворено Clothesline Патување Преносни Windproof Не Се Лизга Бизнис Патување Хотел Затворен Стигнале Удар-Слободен Невидливи

DEN 892.80

Компактен И Лесен мали патување clothesline доаѓа во џеб големина, спакувани во zip торба.Оваа перење мозок по�