• Обновено
EBTOOLS Стигнале Clothesline, со можност да биде продолжен за Перење Линија Ѕид Монтажа на Облека, Фен Линија Облека Сушење Јаже Закачалка за Внатрешна Отворено Резерви(Чет?

EBTOOLS Стигнале Clothesline, со можност да биде продолжен за Перење Линија Ѕид Монтажа на Облека, Фен Линија Облека Сушење Јаже

DEN 539.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Силна Товарот Капацитет : Ова телескопски clothesline може да се вчита за 8kg/282.2 оз, и решетката е лесен за употреба.Компактниот стигнале clothesline обезбедува доволно простор за вашите алишта.Безбедност на Заклучување : ѕид-монтирани clothesline може да се заклучи до потребната должина, како и на механизам за заклучување може да се поправи на clothesline во место.Лесен за Користење : Ова clothesline е практичен и простор за заштеда на clothesline, погоден за бања, кујна, балкон или тераса.Проширување на Опсегот : Лесно да се поправи помеѓу две ѕидови, и може да се прошири за да се 3.2 m/10.5 ft (четири јажиња)/3.75 m/12.3 ft (пет јажиња) без ограничување.Квалитет на Услуга : 100% квалитетот и безбедноста гаранција.Ако имате било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услугата, може да бидат сигурни да се купуваат и користат.Функција : 1. Тие може да носи товар од околу 8kg/282.2 оз и решетката е лесен за употреба. 2. На clothesline може да се заклучи до потребната должина, како и на механизам за заклучување може да се одржи на линија во место. 3. Практично, простор за заштеда на clothesline за бањи, кујни, балкони или тераси. 4. Компактен стигнале clothesline дава многу простор за вашите алишта. 5. Лесно фиксна меѓу двата ѕида, тоа може да се прошири за да 3.2 m/10.5 ft(четири јажиња)/3.75 m/12.3 ft (пет јажиња) без ограничување.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Clothesline Материјал : Пластични Боја : Како на Слики Прикажани Стигнале : Yes Стил : Модерна и Едноставна Пакет Листа : 1 x Clothesline4 x Завртка 4 x Завртки Забелешка : ве Молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.Право декоративни парче сино/розова испраќаат по случаен избор.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Clothesline
Material:
Plastic
Color:
As Pictures Shown
Retractable:
Yes
Style:
Modern and Simple
Package List:
1 x Clothesline4 x Screw :
4 x Bolts :
Note:
Please allow little error due to manual measurement. Thanks for your understanding.The right decorative piece blue/pink shipped randomly. :

Најдобри предлози во категоријата

Простор Алуминиум Инсталација База од не ' Рѓосувачки Челик Јаже Стигнале Clothesline за Внатрешна Употреба(9024S Сребро Двојно Јаже
 • Обновено

Простор Алуминиум Инсталација База од не ' Рѓосувачки Челик Јаже Стигнале Clothesline за Внатрешна Употреба(9024S Сребро Двојно Јаже

DEN 1932.00

Должината на јаже е за 4m / 13.1 фт, тоа може да се користи на сува облека, јоргани и други големи предмети, л

ABHILWY Стигнале Clothesline Прилагодливи Облека линија Retracting Фен за Отворен и Затворен, Проширува Појас Тешки, Перење Само
 • Обновено

ABHILWY Стигнале Clothesline Прилагодливи Облека линија Retracting Фен за Отворен и Затворен, Проширува Појас Тешки, Перење Само

DEN 600.00

Издржлив Материјал : стигнале clothesline е составен од високогустина TPU композитни појас јаже и ABS школка, ко�

Champmate Преносни Clothesline со 12 штипки за алишта Еластична Windproof Патување Еластичен Стигнале Перење Алишта за Сушење Линија
 • Обновено

Champmate Преносни Clothesline со 12 штипки за алишта Еластична Windproof Патување Еластичен Стигнале Перење Алишта за Сушење Линија

DEN 191.76

Силна И Преносни Clothesline : Направен од повеќе еластична гума бенд кој со добра истрајност и издржливост 12

BESy Стигнале Clothesline Нерѓосувачки Челик SUS304 Облека, Фен со Прилагодливи Јаже String Хотел Стил Тешки, Вежба Бесплатно или
 • Обновено

BESy Стигнале Clothesline Нерѓосувачки Челик SUS304 Облека, Фен со Прилагодливи Јаже String Хотел Стил Тешки, Вежба Бесплатно или

DEN 431.76

Без Дупчење : може да се инсталира на било каква мазна површина како керамички плочки.Лепило со лепак и п

Инспиративни Дизајнирање и Изработка на Облека Подароци, Ако Сака да Ме Ислуша, Празник Црно Јаже Хривнија за Дизајнирање и Изработка
 • Обновено

Инспиративни Дизајнирање и Изработка на Облека Подароци, Ако Сака да Ме Ислуша, Празник Црно Јаже Хривнија за Дизајнирање и Изработка

DEN 526.80

Рачно изработени Врежани Хривнија за Дизајнирање и Изработка на Облека.Тоа е идеален подарок идеја за м

Отворено Clothesline Патување Преносни Windproof Не Се Лизга Бизнис Патување Хотел Затворен Стигнале Удар-Слободен Невидливи
 • Обновено

Отворено Clothesline Патување Преносни Windproof Не Се Лизга Бизнис Патување Хотел Затворен Стигнале Удар-Слободен Невидливи

DEN 892.80

Компактен И Лесен мали патување clothesline доаѓа во џеб големина, спакувани во zip торба.Оваа перење мозок по�

Јаже yanxiapping Бела Плетенка Обврзувачки Полипропилен Core-Откачи Декоративни Отворено Clothesline Носат-Отпорни, Дијаметар 4/6/8мм
 • Обновено

Јаже yanxiapping Бела Плетенка Обврзувачки Полипропилен Core-Откачи Декоративни Отворено Clothesline Носат-Отпорни, Дијаметар 4/6/8мм

DEN 1255.20

Внатрешното јадро од јажето е направен од висококвалитет полипропилен предиво, која има добра еластичн

Стигнале Clothesline Затворен во Home & Кујна, Ѕид Монтирани Перење и Сушење 40ft ПВЦ Retracting Облека Линија со Ѕид Висат На Влажни
 • Обновено

Стигнале Clothesline Затворен во Home & Кујна, Ѕид Монтирани Перење и Сушење 40ft ПВЦ Retracting Облека Линија со Ѕид Висат На Влажни

DEN 551.76

【Долготраен и Издржлив】 Нашите Стигнале Clothesline е направен од висококвалитетна ABS школка, силни и издрж�

TJLSS Clothesline - Стигнале Clothesline Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Јаже, Ѕид Монтирани Метод Тешки Облека, Фен (Боја : A)
 • Обновено

TJLSS Clothesline - Стигнале Clothesline Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Јаже, Ѕид Монтирани Метод Тешки Облека, Фен (Боја : A)

DEN 2027.28

★ 4.2 м Челик Жица Clothesline,отпорни На Абење, Не е Лесно Да ' Рѓа, зацврстување на Товарот, Може да носи 20 кг за

TeeGoo Стигнале Clothesline 13.8 Feets Затворен Отворено Облека Јаже Балкон Перење Рек Облека Закачалка Не Дупчење/Ѕидот Монтирани
 • Обновено

TeeGoo Стигнале Clothesline 13.8 Feets Затворен Отворено Облека Јаже Балкон Перење Рек Облека Закачалка Не Дупчење/Ѕидот Монтирани

DEN 623.76

ДОБРО ИЗГРАДЕНА Донесен високо квалитетна ABS, алуминиум и нерѓосувачки челик материјал, wearproof и rustproof.Не

Телескопски Clothesline Ѕид Монтирани Перење и Сушење Clothesline за Внатрешна и Надворешна Стигнале за Хотел Бања Балкон (Боја :
 • Обновено

Телескопски Clothesline Ѕид Монтирани Перење и Сушење Clothesline за Внатрешна и Надворешна Стигнале за Хотел Бања Балкон (Боја :

DEN 1651.20

Оваа облека линија е добро прилагодени за бесење влажни костими за капење, бебе облека, мала тежина блуз

Ksruee Долго Стигнале Перење Линија, Стигнале Ролна за Перење Линии, Тешки Проширување 12m Rustproof Облека Линија, за Надвор и Внатре,
 • Обновено

Ksruee Долго Стигнале Перење Линија, Стигнале Ролна за Перење Линии, Тешки Проширување 12m Rustproof Облека Линија, за Надвор и Внатре,

DEN 2116.80

【ЗГУСНЕ ЗАСИЛУВАЊЕ】 јажето е направен од ПВЦ и висока јачина на влакна предиво, што го прави јаже посил

VAlinks Затворен Отворено Стигнале Clothesline, Прилагодлив Перење и Сушење Линија со 13.8 Feets Нерѓосувачки Челик Двојно Јаже,
 • Обновено

VAlinks Затворен Отворено Стигнале Clothesline, Прилагодлив Перење и Сушење Линија со 13.8 Feets Нерѓосувачки Челик Двојно Јаже,

DEN 335.76

❤ ВЕЖБА СЛОБОДНИ и ЗАВРТКА МОНТИРАНИ ❤ : Нашата стигнале clothesline доаѓа со лепак и навртки, можете да избе�

Qinday Преносни Патување Clothesline, Стигнале Еластична Перење Облека Линија со 12pcs штипки за алишта за Дворот Одмор Хотел Балкон
 • Обновено

Qinday Преносни Патување Clothesline, Стигнале Еластична Перење Облека Линија со 12pcs штипки за алишта за Дворот Одмор Хотел Балкон

DEN 215.76

Таа е идеална за дома, внатрешна и надворешна употреба.Преносни Еластична Патување Clothesline со 12pcs штипки �

Телескопски Clothesline Стигнале Ѕид Монтирани Перење Clothesline Перење Линија Автоматско Облека Линија за Хотел Бања Балкон (Боја
 • Обновено

Телескопски Clothesline Стигнале Ѕид Монтирани Перење Clothesline Перење Линија Автоматско Облека Линија за Хотел Бања Балкон (Боја

DEN 1922.40

Оваа облека линија е добро прилагодени за бесење влажни костими за капење, бебе облека, мала тежина блуз

LSPP Преносни Патување Еластична Clothesline Прилагодливи Clothesline со,со 12pcs Клипови,за Отворен и Затворен Хотел, Балкон, Дворот。
 • Обновено

LSPP Преносни Патување Еластична Clothesline Прилагодливи Clothesline со,со 12pcs Клипови,за Отворен и Затворен Хотел, Балкон, Дворот。

DEN 239.76

✔Лесно да се поправи : Лесно да се зацврсти со две силни куки , на 2 куки се направени од метал , многу силн

Keenso Стигнале Clothesline, Ѕидот за Монтажа на Облека, Фен Линија со можност да биде продолжен за Перење Линија Јаже Тешки Облека
 • Обновено

Keenso Стигнале Clothesline, Ѕидот за Монтажа на Облека, Фен Линија со можност да биде продолжен за Перење Линија Јаже Тешки Облека

DEN 568.56

Силна Товарот Капацитет : Ова телескопски clothesline може да се вчита за 8kg / 282.2 оз, и решетката е лесен за упо�

Природен Памук Јаже 6mm Занает Јаже 64ft Памук Јаже Извртени Памук Јаже Мулти-Цел Памук Јаже Свеќа Замена Фитил за Ѕид Виси на Растенијата
 • Обновено

Природен Памук Јаже 6mm Занает Јаже 64ft Памук Јаже Извртени Памук Јаже Мулти-Цел Памук Јаже Свеќа Замена Фитил за Ѕид Виси на Растенијата

DEN 263.76

Материјал : занает јаже е направен од природен памук без белење или боење, која има силна сила, но слабо с

Преносни Патување Еластична Clothesline, Windproof Растеглив Сушење Виси Јаже, Прилагодлив за Перење Жица Кабелот со 12pcs штипки
 • Обновено

Преносни Патување Еластична Clothesline, Windproof Растеглив Сушење Виси Јаже, Прилагодлив за Перење Жица Кабелот со 12pcs штипки

DEN 149.52

Материјал : Еластична Бенд + Најлон + Метал, Трајни и ' Рѓа Отпорни; еластичен и еластичен clothesline е направе�

Најлон Облека Сушење Јаже Трајни Отпорност на Абење Дворот Балкон Преносни Сина Clothesline 10 Метри Долга Облека Линија преносни
 • Обновено

Најлон Облека Сушење Јаже Трајни Отпорност на Абење Дворот Балкон Преносни Сина Clothesline 10 Метри Долга Облека Линија преносни

DEN 216.72

Изработени од најлон, издржлив и силен товарот, анти падне, може да се користи за долго време, 393.7 во долж�

Acouto Стигнале Clothesline, Од Не ' Рѓосувачки Челик Стигнале Clothesline Затворен Отворено Перење Еден Облека Сушење Линија Дома
 • Обновено

Acouto Стигнале Clothesline, Од Не ' Рѓосувачки Челик Стигнале Clothesline Затворен Отворено Перење Еден Облека Сушење Линија Дома

DEN 438.96

ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНА : Ова стигнале clothesline е многу погодна за хотели, бањи и домови.Тоа може да се користи как

PZJ-Стигнале Перење Линија Нерѓосувачки Челик SUS304 Миење Линија Облека, Фен со Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Јаже String Хотел
 • Обновено

PZJ-Стигнале Перење Линија Нерѓосувачки Челик SUS304 Миење Линија Облека, Фен со Прилагодливи Нерѓосувачки Челик Јаже String Хотел

DEN 1111.20

[Стигнале] : Прилагодлив од не ' рѓосувачки челик производство на линијата може да се прошири до 2.8 М закл�