• Обновено
OUEJEF Зачин Садови, Кујнски леќата кутија сет, независни поделба, апарати за пластични леќата тегла, condiment кутија (Боја : Виолетова)

OUEJEF Зачин Садови, Кујнски леќата кутија сет, независни поделба, апарати за пластични леќата тегла, condiment кутија (Боја : Виолетова)

DEN 1296.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

◆круг мали ознаки, ова е повеќе око-фаќање со едноставна, но впечатлива црно бел дизајн, кој може подобро да се постигне на потсетникот ефект донесе од страна на етикетата. * Им служи на вашиот омилен зачини! - Земете едноставна и ефективна зачин служат решение, кој добива работа и ви овозможува да бидете сигурни дека целото семејство или ресторан добива посебен допир на вкус. * Издржлив & грижете се-бесплатно! - направени од издржлив материјал, овие скромни зачин кутии се одржи во година на користење, и не се скрши, да се загрози или дент како стакло или метал. * Лесно расчистување! - само фрли ги во мешавина со сите други машина за миење садови безбедно садови!. * Разноврсна за сите прилики! - стави да се користи на почетниот маса, во вашиот Ресторан или ресторан, Надвор кампување, tailgating, barbeques, без оглед.Едноставен пауза-бесплатно, locking-капак решение.Димензии : 231*86*68 mm Net тежина:330 gmaterial : plasticcolour:Зелена , Виолетова , Бела.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

MyGift Модерна Мермер Шема Керамички Зачин Тегла Condiment Садови со Лажици, Капаци и Ротирање Бамбус Стои Багажник
 • Обновено

MyGift Модерна Мермер Шема Керамички Зачин Тегла Condiment Садови со Лажици, Капаци и Ротирање Бамбус Стои Багажник

DEN 671.76

Керамички зачин тегла наместен со модерен мермер шема, од не ' рѓосувачки челик и бамбус дрво ротирачки �

Cabilock Condiment Тенџере Дрвени Condiment Тегла со Капаци Шеќер Сад Фармацевт Леќата Тенџере Најдобри Condiment Првенство за Сол
 • Обновено

Cabilock Condiment Тенџере Дрвени Condiment Тегла со Капаци Шеќер Сад Фармацевт Леќата Тенџере Најдобри Condiment Првенство за Сол

DEN 311.76

дрво сол визбата Мулти функционални и разноврсна, може да се користи за да се одржи чај лист, чили во пра

Fansipro Castor Condiment Шише Вода Перат, Додаток Колекции На Ковчегот; Скара; Пикник; Складирање Соба, Кујна, 200x60(MM), во Жолта
 • Обновено

Fansipro Castor Condiment Шише Вода Перат, Додаток Колекции На Ковчегот; Скара; Пикник; Складирање Соба, Кујна, 200x60(MM), во Жолта

DEN 168.96

Производот е без боја, без восок и без масло.Тоа е долгорочна услуга живот.Производот не се деформира, ду

CYHO Castor Condiment Шише Задебелена Масло-Доказ, Додаток за Полнење Во Трговскиот Центар;Кантина;Кујната;Дневни Домаќинство, 245x65(MM),
 • Обновено

CYHO Castor Condiment Шише Задебелена Масло-Доказ, Додаток за Полнење Во Трговскиот Центар;Кантина;Кујната;Дневни Домаќинство, 245x65(MM),

DEN 321.12

Производот доаѓа со свој мелница, кои може да мелење директно.Тоа не е лесно оштетени поради големиот те

Спајс Тегла, од не ' Рѓосувачки Челик Condiment Тегла Зачин Сад Канистер со Капак Лажица за Домашна Кујна Контра Складирање Леќата
 • Обновено

Спајс Тегла, од не ' Рѓосувачки Челик Condiment Тегла Зачин Сад Канистер со Капак Лажица за Домашна Кујна Контра Складирање Леќата

DEN 1013.28

СПАСИ ТОНИ НА ПРОСТОРОТ НА КОНТРА компактен и пренослив дизајн на нашите билки и зачини рек седи на шан�

Qeirudu 3oz Јасно Пластика Зачин Тегла со Shaker Капаци и Етикети, 14 Пакет Празни Зачин Тегли Пластични Шишиња Леќата Контејнери
 • Обновено

Qeirudu 3oz Јасно Пластика Зачин Тегла со Shaker Капаци и Етикети, 14 Пакет Празни Зачин Тегли Пластични Шишиња Леќата Контејнери

DEN 335.76

Вредност утврдена : Пакетот вклучува 14 парчиња од 3 мл пластични зачинета тегли со капаци и 14 парчиња ети

Condiment шишиња, Кутии за Складирање Condiment Тегли Сол, Зачин пластични Контејнери Домашен зачин кутија Леќата Чување на Кутии
 • Обновено

Condiment шишиња, Кутии за Складирање Condiment Тегли Сол, Зачин пластични Контејнери Домашен зачин кутија Леќата Чување на Кутии

DEN 2164.80

Тоа не само што изгледа добро, но, исто така, има силна practicability и добра запечатување, влагадоказ, антикор�

Интернет е Најдобро Condiment Служат Чаши со Стенд - Сет од 3 - Угостителските Хостинг Служи Јадење Сет со Капаци и Лажици - не '
 • Обновено

Интернет е Најдобро Condiment Служат Чаши со Стенд - Сет од 3 - Угостителските Хостинг Служи Јадење Сет со Капаци и Лажици - не '

DEN 1358.40

КОМПЛЕТЕН СЕТ : Доаѓа со 3 Служат Чаши со Капаци, 3 Лажици, а носителот дека го подига чаши.Одлично за чај и

YQYMX 2-Парче Condiment тегла, Четири-Оддел Мирудии се Користи во Транспарентна контејнери за Шеќер, Сол, црн Пипер и Останатите
 • Обновено

YQYMX 2-Парче Condiment тегла, Четири-Оддел Мирудии се Користи во Транспарентна контејнери за Шеќер, Сол, црн Пипер и Останатите

DEN 571.68

☀Оваа леќата тенџере е дизајниран со 4 прегради, кои може да ги чува сите видови на зачини ви се допаѓа.М�

Леќата Шишиња, Висока Airtightness Зачин Тегла Поставите Издржливи со Лажица Леќата Тегла Решетката за Готви за Ресторан за Кујна
 • Обновено

Леќата Шишиња, Висока Airtightness Зачин Тегла Поставите Издржливи со Лажица Леќата Тегла Решетката за Готви за Ресторан за Кујна

DEN 1302.96

На леќата кутија во собата може да се користи како зачин тенџере, а зачин рек, а condiment шише вино, и сол, црн

SPNEC Леќата Резервоарот-Керамички Чаши Шеќер Со Капаци и Лажици и Полица,Порцелан Condiment Тегла Зачин Сад,3 Компјутери Set
 • Обновено

SPNEC Леќата Резервоарот-Керамички Чаши Шеќер Со Капаци и Лажици и Полица,Порцелан Condiment Тегла Зачин Сад,3 Компјутери Set

DEN 5812.80

★На тело може да е тркалезна, во голем капацитет, лесно да се придржуваат до дамки, лесен за чистење ★Те�

UXZDX Сет од 4 Керамички Condiment Садови Тегли Чаши Шеќер, Сол Кутии со Лажици Бамбус Флип Капаци Labels & Дрвен Послужавник, Големи
 • Обновено

UXZDX Сет од 4 Керамички Condiment Садови Тегли Чаши Шеќер, Сол Кутии со Лажици Бамбус Флип Капаци Labels & Дрвен Послужавник, Големи

DEN 6323.04

Можете да ги зачувувате сол, црн пипер, чили, сос, шеќер и други мирудии ★ Еден зачин рек + 4 леќата тенков�

ZZWZM Три-оддел Поставување на Керамички Леќата Тегла со Бамбус База, апарати за Домаќинство, Масло и Сол Shaker Нордиските Креативни
 • Обновено

ZZWZM Три-оддел Поставување на Керамички Леќата Тегла со Бамбус База, апарати за Домаќинство, Масло и Сол Shaker Нордиските Креативни

DEN 5433.60

Тоа е голем во големина и може да се задржи доволно големина без преземањето премногу простор; тоа е нај�

CYHO Castor Flavouring Шише со Висок Капацитет, Додаток за Полнење Во Кујната;Дневни Домаќинство;ученичкиот Дом;Ресторан;Bar;Вила,
 • Обновено

CYHO Castor Flavouring Шише со Висок Капацитет, Додаток за Полнење Во Кујната;Дневни Домаќинство;ученичкиот Дом;Ресторан;Bar;Вила,

DEN 163.92

Производот е маслодоказ и водоотпорен.Производот е без боја, без восок и без масло.Производот е силен и �

AOZITA 24 Парчиња Стакло Зачин Тегли/Шишиња - 4oz Празен Плоштад Зачин Контејнери со Зачин Labels - Shaker Капаци и Херметички Метал
 • Обновено

AOZITA 24 Парчиња Стакло Зачин Тегли/Шишиња - 4oz Празен Плоштад Зачин Контејнери со Зачин Labels - Shaker Капаци и Херметички Метал

DEN 695.76

ЗАВРШИ ПЛОШТАДОТ ЗАЧИН ШИШИЊА SET" 24 Квадратни Празна Чаша Зачин Тегли, 24 Shaker Капаци, 24 Метал Капи и 2 видов

HNTHY Запечатени Транспарентно Стакло Леќата Тенџере Зачин Тегла со Капак Сол црн Пипер Складирање Кутија Шеќер Сад Кујна Додатоци
 • Обновено

HNTHY Запечатени Транспарентно Стакло Леќата Тенџере Зачин Тегла со Капак Сол црн Пипер Складирање Кутија Шеќер Сад Кујна Додатоци

DEN 5435.52

Изработени од еколошкипријателски и задебелена стакло кои карактеристики голема цврстина и отпорност

ZZWZM Црна Леќата Шише Керамички Леќата Тегла,Домаќинство Сол Shaker Масло Шише Кујна Материјали Леќата Кутија Сет
 • Обновено

ZZWZM Црна Леќата Шише Керамички Леќата Тегла,Домаќинство Сол Shaker Масло Шише Кујна Материјали Леќата Кутија Сет

DEN 5192.40

Посебни канти и голем капацитет : кујната има уредно, и три лименки се сместени одделно, која може да сод�

DFGDH Кујна Зачин тегла Поставите Леќата Тегла Поставите Керамички Шеќер Лименки Сол Shaker Леќата Тегла Леќата Кутија Четири Групи
 • Обновено

DFGDH Кујна Зачин тегла Поставите Леќата Тегла Поставите Керамички Шеќер Лименки Сол Shaker Леќата Тегла Леќата Кутија Четири Групи

DEN 1725.60

Керамички condiment садот е изработен од керамика, лесен за чистење.Мултицел Удобен и простор за заштеда.Му�

(4 парчиња) Леќата кутија сет содржи 4 лажици, кујна леќата и зачин контејнери, секој леќата кутија има капак, вклучувајќи база (Бела)
 • Обновено

(4 парчиња) Леќата кутија сет содржи 4 лажици, кујна леќата и зачин контејнери, секој леќата кутија има капак, вклучувајќи база (Бела)

DEN 359.76

Направени од високо квалитетна и безбедна PS материјал, може безбедно да се складира храна или леќата.Зб�

DFGDH Кујна Зачин тегла Поставите Леќата Тегла Поставите Нордиските Боја Глазура Домашна Кујна Масло Тенџере Сол Shaker Леќата Голема
 • Обновено

DFGDH Кујна Зачин тегла Поставите Леќата Тегла Поставите Нордиските Боја Глазура Домашна Кујна Масло Тенџере Сол Shaker Леќата Голема

DEN 6433.68

Едноставна форма, Висок квалитет на допир, Секој леќата.Треба да имаат соодветна домот живот.Керамички �

Cedilis 3 Pack Керамички Зачин Тегла, 10oz Шеќер, Сол Сад во Собата, Condiment Садови во Собата, Рака-Насликани Леќата Кутија со
 • Обновено

Cedilis 3 Pack Керамички Зачин Тегла, 10oz Шеќер, Сол Сад во Собата, Condiment Садови во Собата, Рака-Насликани Леќата Кутија со

DEN 284.40

Вклучува 3 pack различен модел керамички тегли + 3 порцелански лажици + 1 бамбус послужавник, многу погодно �