• Обновено
Vayepro Топла Плоча, 1500W Преносни Електричен Шпорет, Еден Electirc Cooktop ,Преносни Режач за Готвење, Cooktop за Dorm Office Home Камп, Компатибилен w/Сите Садови

Vayepro Топла Плоча, 1500W Преносни Електричен Шпорет, Еден Electirc Cooktop ,Преносни Режач за Готвење, Cooktop за Dorm Office Home

DEN 935.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

КОМПАТИБИЛЕН СО СИТЕ COOKWARES : Работи со 120 V/1500 W напојување.Совршено решение за пржење, промешајте-пржење, готвење супа и бавно готвење.Различно од индукција шпорет, VAYEPRO режач може да се користи со било рамно-дно садови направени од различни материјали.Примери се тави, woks или шпоретот врвот teapots направени од алуминиум, нерѓосувачки челик, керамички или стакло.БЕЗБЕДНОСТ на 2 над површината да се чувствуваат за секој остаток на топлина.Чистење на надворешноста, со чисти влажна крпа.Користете сад детергент во случај на тешко дамки.Тоа ќе потрае околу 10-15 минути за четири четвртиот мешавина на вода.Ве молиме да ги покрие вашите садови со капак кога тоа се користи за да зоврие водата.Ве молиме не допирајте режач телото за време на употреба.Никогаш не се потопи било дел од режач во вода.Ова е совршен кога ви треба екстра режач,храна потоплите плоча, или како алтернатива кујна, шпорет да се забавува голема група на луѓе.Vayepro топла плоча е идеален избор за компактно живеење области каде што тие можат ефективно да се замени употребата на други кујнски печки.Повеќе енергетски ефикасен и удобен.ВАЖНО.На првата употреба, може да се забележи мирис и светлина чад кој е од заштитен слој, кој се користи во текот на процесот на производство.Соодветна горат-во циклус (подобро направено отворено) за 15 минути ќе ви помогне да се ослободи од слој остатоци.Тоа трае околу 20 минути за топла плоча за да целосно да се излади, која помага да се задржи на храна топло подолго време.Висат на вашата страна 1 до 2 над површината да се чувствуваат за секој остаток на топлина.Чистење на надворешноста, со чисти влажна крпа.Користете сад детергент во случај на тешко дамки.Тоа ќе потрае околу 10-15 минути за четири четвртиот мешавина на вода.Ве молиме да ги покрие вашите садови со капак кога тоа се користи за да зоврие водата.Ве молиме не допирајте режач телото за време на употреба.Никогаш не се потопи било дел од режач во вода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мултифункционален Преносни Печки Готвење Плоча Кафе Грејач Дома Апаратот Електронски Minitype Шпорет за Готвење, Грејни Плочи Countertop
  • Обновено

Мултифункционален Преносни Печки Готвење Плоча Кафе Грејач Дома Апаратот Електронски Minitype Шпорет за Готвење, Грејни Плочи Countertop

DEN 844.56

【Лесно да се Чисти】Едноставно да го избришете со чиста крпа кога се излади.Никогаш не користете груби,

COKLAI Преносни Индукција Cooktop 1800W Индукција Режач за Готвење со 6 Програми, Сензор за Допир Countertop Режач со Брои-долу и
  • Обновено

COKLAI Преносни Индукција Cooktop 1800W Индукција Режач за Готвење со 6 Програми, Сензор за Допир Countertop Режач со Брои-долу и

DEN 1679.76

Флексибилни Готвење Digital control panel со лесензачитање LED дисплеј provids можете лесно гледање.Брзо изберете по�

Arlime Топла Плоча Електрична Двојна Режач, 1800W Countertop Електрични Горилници за Готвење Преносни со Рачки, Електрични Топла
  • Обновено

Arlime Топла Плоча Електрична Двојна Режач, 1800W Countertop Електрични Горилници за Готвење Преносни со Рачки, Електрични Топла

DEN 2399.76

????Жешко Тенџере Помошник Ефикасно 1800 W греење садови во секунди и минимизирање на топлина на косата лес

Ovente Електрични Режач Двојно 6 & 7 Инчен Леано Железо Топла Плочи Cooktop со 5 Ниво за Контрола на Температурата и Лесно се Чисти
  • Обновено

Ovente Електрични Режач Двојно 6 & 7 Инчен Леано Железо Топла Плочи Cooktop со 5 Ниво за Контрола на Температурата и Лесно се Чисти

DEN 911.76

Загрева во Секунди – на Ovente Електрични Леано Железо Режач е опремен со 6.10" и 7.25" леано железо плоча и се н

Двојно Индукција Cooktop,Sandoo 1800W Електрична Индукција Шпорет, 6 Моќ/Temp Нивоа Countertop Режач со Деца Безбедност Заклучување,
  • Обновено

Двојно Индукција Cooktop,Sandoo 1800W Електрична Индукција Шпорет, 6 Моќ/Temp Нивоа Countertop Режач со Деца Безбедност Заклучување,

DEN 1751.76

Овој производ е опремен со Безбедноста на Децата Заклучување кое не се заклучи на сите оперативни копчи

NuWave СЛИК Двојно Преносни, Моќен Самостојно се Прилагодува Двојна Индукција Cooktop со 52 Температура Поставувања Помеѓу 100°F
  • Обновено

NuWave СЛИК Двојно Преносни, Моќен Самостојно се Прилагодува Двојна Индукција Cooktop со 52 Температура Поставувања Помеѓу 100°F

DEN 4799.76

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

COOKTRON Индукција Cooktop Countertop Режач Преносни со Брзо загревање на Владата, 10 Температура 9 Моќ Settings Индукција Шпорет
  • Обновено

COOKTRON Индукција Cooktop Countertop Режач Преносни со Брзо загревање на Владата, 10 Температура 9 Моќ Settings Индукција Шпорет

DEN 1799.76

???????????????????? ???????????????? ???????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????????????? : 1800w брзо греење индукција режач е п