• Обновено
СЕ GK-GP1EVO-0079 Електронска контролна Единица (GPA 2 GP1 ЕВО ОСНОВНИ)

СЕ GK-GP1EVO-0079 Електронска контролна Единица (GPA 2 GP1 ЕВО ОСНОВНИ)

DEN 1036.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

На GP1 ЕВО ОСНОВНИТЕ е многу разноврсна и професионален производ што овозможува максимум персонализација на поставки и прилагодувања.Со Мапа Префрлете се вклучени да се разменуваат помеѓу две различни мапи конфигурации во реално време, GP1 ЕВО Основните исто така е LC-остварен просечен успех, и 2 ИНЈЕКТОР подготвени.Со овие изборни подесување tools ќе бидете во можност да се анализира велосипед параметри и да ги прилагодите јачината на моторот мапирање на вашите потреби.Мапи предвидени со овој ЕКИ се подготвени за употреба на стандарден мотор конфигурација и може да дополнително да се модифицира да одговараат на сите барања за користење на посветен tools.Клучни Придобивки : Plug .Подобро моќ испорака и вртежен момент; Трка мапата развиена во соработка со најдобрите MXGP и AMA Тимови; Barometric сензор за надморска височина надомест; Компатибилен со , LC-остварен просечен успех и 2 INJ.За велосипедисти кои треба највисоко ниво ЕКИ со највисока технологија на располагање, GP1 ЕВО ОСНОВНИТЕ е многу разноврсна и професионален производ што овозможува максимум персонализација на поставки и прилагодувања.Со Мапа Префрлете се вклучени да се разменуваат помеѓу две различни мапи конфигурации во реално време, GP1 ЕВО Основните исто така е LC-остварен просечен успех, и 2 ИНЈЕКТОР подготвени.На овој начин можно е да се збогати ЕКИ опрема чекор по чекор, според rider потреби.Со овие изборни подесување tools ќе бидете во можност да се анализира велосипед параметри и да ги прилагодите јачината на моторот мапирање на вашите потреби.Мапи предвидени со овој ЕКИ се подготвени за употреба на стандарден мотор конфигурација и може да дополнително да се модифицира да одговараат на сите барања за користење на посветен алатки ( и/или МАЈА Софтвер).Клучни Придобивки : Plug Подобро моќ испорака и вртежен момент; Трка мапата развиена во соработка со најдобрите MXGP и AMA Тимови; Barometric сензор за надморска височина надомест; Компатибилен со , LC-остварен просечен успех и 2 INJ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата