• Обновено
Lutron CAR2S-20-УЛ-ПОТ 20A Сплит RF Receptacle Бела

Lutron CAR2S-20-УЛ-ПОТ 20A Сплит RF Receptacle Бела

DEN 1918.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Користи Lutron јасно се поврзете RF технологија.Добива безжична влезови од најмногу 10 Пико безжична контроли и 10 радио моќ savr Вработување/ конкурс сензори.Способен за префрлување општа намена товари.Подесувате отпорни.Ro HS Согласност.Lutron на-л-nfb Нова Т wallplate.Архитектонски метал не Перки скршени (nfb) 1 банда тип : архитектонски метал ѕид плоча.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Kebulldola Низок Напон Монтажа Стапка (2 Банда, 2 Парчиња), за HDMI, Коаксијален, Вмрежување Кабел, Телефонски Жици и Звучник
  • Обновено

Kebulldola Низок Напон Монтажа Стапка (2 Банда, 2 Парчиња), за HDMI, Коаксијален, Вмрежување Кабел, Телефонски Жици и Звучник

DEN 299.04

[Низок Профил Монтажа Загради] Подобрување на конструкции дизајн, за сите нисконапонски кабли и жици ин�