• Обновено
Потрагата Линк Кабел 16ft,Компатибилен за Oculus Потрагата и Потрагата 2 Слушалки и Игри PC,Тип C C до 5Gbps Голема Брзина за Пренос на Податоци, Полнење Кабелот

Потрагата Линк Кабел 16ft,Компатибилен за Oculus Потрагата и Потрагата 2 Слушалки и Игри PC,Тип C C до 5Gbps Голема Брзина за Пренос

DEN 1176.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Оваа премија оптички влакна кабел обезбедува одлични перформанси за PC VR игри на Потрагата и Потрагата 2, и ви дава пристап до разни Oculus Судир апликации и игри.Оптималната должина достигнува 16 метри (5 M), која обезбедува поголема слобода на движење, така што ќе може целосно да уживаат во забавата на VR игри.Висок-квалитет спирала shield слој двојки како земја, што го прави посилни, многу издржливи, и со неверојатна безбедност и сигурност. 5 Gbps да USB-C-со голема брзина на пренос на податоци и брзо полнење, со многу мазна играта на екранот и одржување на континуиран полнење за да се обезбеди најдобри перформанси. 90° десен агол Тип C-C интерфејс дизајн, погодна за Типот C интерфејс лап-топ компјутери, паметни телефони, мобилни wifi, далечинско управување на беспилотни летала, итн.на пазарот.Потрагата Линк Кабел 16ft,Компатибилен за Oculus Потрагата и Потрагата 2 Слушалки и Игри PC,Тип C C до 5 Gbps Голема Брзина за Пренос на Податоци, Полнење на Кабелот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

kyohans столче Опфаќа за Предните Седишта, Универзална Кожни Седишта Покритие за Автомобили Не се Лизга Автомобилски Седишта Опфаќа
  • Обновено

kyohans столче Опфаќа за Предните Седишта, Универзална Кожни Седишта Покритие за Автомобили Не се Лизга Автомобилски Седишта Опфаќа

DEN 2639.76

Универзална Одговара и Лесен за Инсталација kyohans седиште опфаќа вклопат за повеќето возила, вклучувајќ

Случај Компатибилен со Fitbit Обратно Екран Заштитник Калено Стакло, GHIJKL 3 Pack Тенок HD Заштитни Случај Ултра-Тенок Целосна Покриеност
  • Обновено

Случај Компатибилен со Fitbit Обратно Екран Заштитник Калено Стакло, GHIJKL 3 Pack Тенок HD Заштитни Случај Ултра-Тенок Целосна Покриеност

DEN 119.76

Совршен прибор случај со екран заштитник создадени за Fitbit Обратно Smartwatch, се вклопува од време на викенд�

Клима Уред Прирачник Бакарна Цевка Цевка Проширувач Клима Уред За Ладење Проширување Поправка Алатка Клима Уред Цевка Проширувач
  • Обновено

Клима Уред Прирачник Бакарна Цевка Цевка Проширувач Клима Уред За Ладење Проширување Поправка Алатка Клима Уред Цевка Проширувач

DEN 758.16

✔Нема потреба да се повлече назад на рачка, внатрешни ресетирање на пролет ќе го ресетирате автоматски.

Xyiafc 2 ПАРЧИЊА потпирачи за глава ги Опфаќа за Автомобили,Симпатична Малку Цвеќиња и Черепи Автомобил Додатоци во Собата,се Вклопуваат
  • Обновено

Xyiafc 2 ПАРЧИЊА потпирачи за глава ги Опфаќа за Автомобили,Симпатична Малку Цвеќиња и Черепи Автомобил Додатоци во Собата,се Вклопуваат

DEN 1994.40

ПАКУВАЊЕ : 1 Пар 2 Парчиња поставени столче главата остатокот се покрива.УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА : Должина 1

Стегање Лост, Трајни и ' Рѓа-Доказ Едноставни Оперативни Машки Конец Стегање Показател за Алатка Одлуки за Растенијата Конструкција
  • Обновено

Стегање Лост, Трајни и ' Рѓа-Доказ Едноставни Оперативни Машки Конец Стегање Показател за Алатка Одлуки за Растенијата Конструкција

DEN 1524.00

【ФУНКЦИЈА】внатре се врати пролет автоматски се ангажира на заби, справи, тогаш може да биде фиксиран в�