• Обновено
Diatomaceous Земјата Бања Мат Килим Зајдисонце На Езерото во Село Брзо Сушење и Вода-Абсорбента Вратата Мат, Не се Лизга Душеци за Бања Туш Кат 15.4 X 23.6 инчи, произведено во

Diatomaceous Земјата Бања Мат Килим Зајдисонце На Езерото во Село Брзо Сушење и Вода-Абсорбента Вратата Мат, Не се Лизга Душеци за

DEN 1195.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Diatomaceous материјал, без оштетување на подот, многу силни и трајни, отпорни на нечистотија и не бледнее.Мат отворено е еколошки и безбедно да се користи.Безбедност - Не се лизга на дното на трајни затворен мат за entryway костец на било надвор кат тип без да остават траги, држи вратата мат цврсто на место за безбедно и се лизга-слободен повлекува и стружење.ФУНКЦИОНАЛНОСТ - Супер абсорбента и издржливи вратата мат, обезбедување на чиста, здрава и поудобно подот за голем сообраќај простор во дом или канцеларија.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ - За брзо чистење, едноставно вакуум со рачен или редовни големина вакуум.Вашиот мат исто така, може да биде место чисти користејќи благ сапун и влажна крпа.За продлабочување на кожата, користете градина црево за да ја исплакнете го отворено.Секогаш се исуши.Никогаш не користете кајгана на мат.РАЗНОВРСНА ЗАТВОРЕН ОТВОРЕНО МАТ : Нечистотија trapper entryway doormat е голема за да биде задната врата килим, затворен пред вратата добредојдовте мат и кујна килим, кат мат, гаража килим.Можете исто така да се стави тоа во спалната соба, перење, дневна соба, канцеларија и каде постои голем сообраќај од надвор.Карактеристики : Бања Мат Е Вода Абсорбента,Против пролизгување, Мека, Не-токсични, без Мирис.На нога се чувствува дебели и удобно, издржливи.Не се лизга & Брзо се суши.Лесно Да се Clean It е Лесно да се Исчисти овој Мат со Миење со Чиста Вода или Бришење со Влажна Облека.Забелешка : Ако Тоа е потребно Подолго Време за да се Апсорбира Вода Поради Долго Време се користи.Мулти-цел : Ова Не се Лизга Бања Мат Е Идеален За Тушеви,Бањи,дневни Соби,Спални соби И Кујни.моќен Апсорпција на Вода И Добро се Лизга Отпор Може да Биде Совршен Бања Companion Или Убаво Украсена За својот Дом.Имајте на ум : може да биде 2-3cm грешки на димензија на податоци поради чиста прирачник за мерење.Таму би можело да биде малку боја разлика поради различни светлина и го следат ефект.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми во врска со производот, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне да ги решите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WaterHog Еко Комерцијални Одделение Влезот Мат, Внатрешна/Надворешна Црн Чад Кат Мат 6' Должина x 4' Ширина, Црн Чад од M+A Трска
 • Обновено

WaterHog Еко Комерцијални Одделение Влезот Мат, Внатрешна/Надворешна Црн Чад Кат Мат 6' Должина x 4' Ширина, Црн Чад од M+A Трска

DEN 859.68

Лицето NUBS се зајакнат со гума да се спротивстави на дробење, одржувањето високи перформанси и проширува

Envelor Анти Замор Гумени Подни Мат Ресторан Кујна Дренажа Мат Гумени Врата Мат Трајни Не се Лизга Бар Мат Комунални Кат Мат Затворен
 • Обновено

Envelor Анти Замор Гумени Подни Мат Ресторан Кујна Дренажа Мат Гумени Врата Мат Трајни Не се Лизга Бар Мат Комунални Кат Мат Затворен

DEN 1884.00

Тешки Гумени Подни Мат Дизајнирани да бидат цврсти и издржливи со дренажа дупки за вода, снег, сол, и лап

Коко Coir Вратата Мат, 24 x 48 x 0.5, Одлична за Двојни Врати, Тешки, Затворен Отворено, Големи Димензии, Не се Лизга Подлога, Душеци
 • Обновено

Коко Coir Вратата Мат, 24 x 48 x 0.5, Одлична за Двојни Врати, Тешки, Затворен Отворено, Големи Димензии, Не се Лизга Подлога, Душеци

DEN 1030.80

✅ 100% КОКОСОВО COIR ВЛАКНА силно се случуваат природни влакна се користат за да се создаде беспомошна вла�

Diatomaceous Земјата Бања Мат Килим Морето Зајдисонце, велика БРИТАНИЈА, Cornwall, Англија Брзо Сушење и Вода-Абсорбента Вратата
 • Обновено

Diatomaceous Земјата Бања Мат Килим Морето Зајдисонце, велика БРИТАНИЈА, Cornwall, Англија Брзо Сушење и Вода-Абсорбента Вратата

DEN 1195.20

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Diatomaceoматеријал, без оштетување на подот, многу силни и трајни, отпорни на нечистотија

Гардијан - MLL14030500 Чисти Чекор Scraper Отворено Кат Мат, Природни Гума, 3'x5', Црна, Идеален за било надвор entryway, Инциденти
 • Обновено

Гардијан - MLL14030500 Чисти Чекор Scraper Отворено Кат Мат, Природни Гума, 3'x5', Црна, Идеален за било надвор entryway, Инциденти

DEN 1185.12

Супериорен моделирани многу агресивно инциденти чевли чисти и стапици остатоци во основата на мат...

ПЕСОК РУДНИКОТ Реверзибилна Душеци, Пластични Слама Килим, Модерната Област Килим, Големи Кат Мат и Килим за на Отворено, RV, Патио,
 • Обновено

ПЕСОК РУДНИКОТ Реверзибилна Душеци, Пластични Слама Килим, Модерната Област Килим, Големи Кат Мат и Килим за на Отворено, RV, Патио,

DEN 2879.76

РЕВЕРЗИБИЛНА ДУШЕЦИ : Со безвременски дизајн, оваа пластика патио килим е домот, како што е функционален

CHICHIC Вратата Мат Добредојдовте Мат 18 x 30 Инчен Пред Вратата Мат Отворено за Дома Влезот Отворено Мат за Надвор Влез Начин Doormat
 • Обновено

CHICHIC Вратата Мат Добредојдовте Мат 18 x 30 Инчен Пред Вратата Мат Отворено за Дома Влезот Отворено Мат за Надвор Влез Начин Doormat

DEN 695.76

ГОЛЕМИНА : 18x30 Inch / 45x75cm, 0.39" дебела.Мат е тешка должност, отпорни на ветар и снег во зима.Материјал и уникат

Cheyan Diatomaceous Земјата Бања Мат Килим во Сингапур, Азија Брзо Сушење и Вода-Абсорбента Вратата Мат, Не се Лизга Душеци за Бања
 • Обновено

Cheyan Diatomaceous Земјата Бања Мат Килим во Сингапур, Азија Брзо Сушење и Вода-Абсорбента Вратата Мат, Не се Лизга Душеци за Бања

DEN 1195.20

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Diatomaceoматеријал, без оштетување на подот, многу силни и трајни, отпорни на нечистотија

CAROMIO Божиќ Doormat Празник Вратата Мат Зима Снегулки Божиќ Внатрешна/Надворешна Добредојдовте Мат Кат Вратата Мат за Домашна Декорација
 • Обновено

CAROMIO Божиќ Doormat Празник Вратата Мат Зима Снегулки Божиќ Внатрешна/Надворешна Добредојдовте Мат Кат Вратата Мат за Домашна Декорација

DEN 431.76

Соодветна Големина : Пакетот вклучува еден Божиќ вратата душеци печатени со Божиќ снегулка.Големина : 17"

Коко Coir Вратата Мат со Тешки Подлога, Home Sweet Home Doormat, 17x30 Големина, Лесен за Чистење Влез Мат, Убава Боја и Големината
 • Обновено

Коко Coir Вратата Мат со Тешки Подлога, Home Sweet Home Doormat, 17x30 Големина, Лесен за Чистење Влез Мат, Убава Боја и Големината

DEN 431.76

Кокос Coir : вратата мат е направен од 100% чист кокос coir, која е една од најсилните природни влакна во светот

Bercoor 12 Парчиња 2 Големини Плута Растенијата Coasters, 4/6 Инчи Плута Растенијата Душеци, Плута Coasters за Растенија, Растителни
 • Обновено

Bercoor 12 Парчиња 2 Големини Плута Растенијата Coasters, 4/6 Инчи Плута Растенијата Душеци, Плута Coasters за Растенија, Растителни

DEN 2164.80

Пакетот Вклучува : 12 парчиња плута растенијата пластични мат во 2 различни големини, вклучувајќи ги и 6 п�

Уметност Јазик Сидро Doormats за Влез Начин Затворен Пред Вратата Добредојдовте Килими Наутички Водител на Гроздобер Дрво Жито Печатени
 • Обновено

Уметност Јазик Сидро Doormats за Влез Начин Затворен Пред Вратата Добредојдовте Килими Наутички Водител на Гроздобер Дрво Жито Печатени

DEN 357.36

Смешни Печатени Doormats Големина : 16*24in=40*60см.Функција : Ова doormats се направени од издржлив отпорни на топлин�