• Обновено
Drawstring Торба Птици Салата Ранец Лесни Црвена Птица Остава Спортски Торби за Јога Плажа Пешачење Спортски Пливање

Drawstring Торба Птици Салата Ранец Лесни Црвена Птица Остава Спортски Торби за Јога Плажа Пешачење Спортски Пливање

DEN 590.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

★Голем Капацитет - 18.5 X 13.8 Инч.Оваа drawstring торба има доволно простор за што да се носат разни предмети.Како што се фитнес облека и чевли, спортски крпи, книги, капи, очила, паричници и дневни потреби. ★Hign Квалитет - По внимателна селекција, избравме висок квалитет на полиестер ткаенини за да се направи овој drawstring торба.Здрав и лесен доволно, не е лесно да се нула или солза. ★Разумен Индукција - главниот џеб на спортска торба може да се сместат облека, крпи, итн.Постојат два патент џебовите на предната страна, која може да се сместат некои чадори, козметика и мали предмети за да се спречи мешање на суви и влажни предмети. ★Удобно да го Носите - страна и назад на drawstring кеси се дизајнирани со мрежа форма, која има добра пропустливост на воздух. 8мм дебели PP јаже спречува од копа во рамената и да помогне да се намали вашиот рамо товар. ★Голема Подароци - Оваа салата вреќа е одличен подарок за мажите и за жените кои сакаат спорт и фитнес.За момчиња и девојки, тоа може да биде лесна и убава училиште торба.Пред фестивалот, фестивал-тематските drawstring торба во нашата продавница се добар избор за голем подароци.Издржливост на овој лесен drawstring торба е неочекувано.Меки и удобни, е вашиот најдобар избор за излегување.За Tekuve Drawstring Ранец Материјал : Оксфорд ткаенина + решетката ткаенина (100% полиестер влакна) Големина : 13.8 X 18.5 инчен (35 x 47 см) Пакет : 1 x Drawstring ранец + Нашите Квалитетна Услуга!Карактеристики на производот ★Лесни & Трајни : Погоден за излегување, без да се грижиш за штета ★Голем Капацитет : Повеќе џебови за лесно класификација.Доволно за да се приспособат на дневните потреби ★Удобно да се Носат : Надгради PP јаже ефикасно намалување на притисокот врз рамената ★Лесен за Чистење : Да се мијат постојано без исчезнува Одговара Секој ✔за мажите и За жените кои сакаат спорт и фитнес, ова drawstring торба е лесен салата drawstring кеси, кои може да се одржи спортски, чевли, спортски крпи, итн. ✔За момчиња и девојки, оваа drawstring торба е едноставен и стилски училишниот ранец, кое може да се одржи книги, молив случаи, капи, итн. ✔За деца, овој drawstring торба исто така, може да биде симпатична ранец за ден патувања.Тоа може да се одржи маркери, тетратки, и играчки, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ZFRXIGN Слон Сончоглед Drawstring Торба за Детето Години Девојки и Момчиња Подароци Атлетик Cinch Tote Спорт Складирање Торба за
  • Обновено

ZFRXIGN Слон Сончоглед Drawstring Торба за Детето Години Девојки и Момчиња Подароци Атлетик Cinch Tote Спорт Складирање Торба за

DEN 167.76

ГОЛЕМИНА : 34x41cm / 13.39" x 16.14 и делови".МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на полиестер ткаенини, лесно с�

Париз, Ајфеловата Кула Платно Drawstring Ранец Рамо Торбичка String Торба Sackpack За Фитнес, Шопинг Спорт Јога Патување 35x50cm
  • Обновено

Париз, Ајфеловата Кула Платно Drawstring Ранец Рамо Торбичка String Торба Sackpack За Фитнес, Шопинг Спорт Јога Патување 35x50cm

DEN 446.16

На drawstring ранец со drawstring џебовите е направен од платно, која е удобно, трајни, лесни, преносливи, количка, �

KUIFORTI Пеперутки Печатени Drawstring Ранец,Атлетик Cinch Tote Спорт Складирање Торба,Bling Пеперутка Печатени Gymbags Ранец за
  • Обновено

KUIFORTI Пеперутки Печатени Drawstring Ранец,Атлетик Cinch Tote Спорт Складирање Торба,Bling Пеперутка Печатени Gymbags Ранец за

DEN 191.76

Материјал : Трајни полиестер ткаенини, Прилагодлив Дебели Рамо Ремени, Вентилација и Удобно, лесно да се

Drawstring Торба Дрво Салата Ранец Лесна Музика за Пијано Копчиња Дрвја Спортска Торба за на Плажа Јога Пешачење Пливање, Спортски
  • Обновено

Drawstring Торба Дрво Салата Ранец Лесна Музика за Пијано Копчиња Дрвја Спортска Торба за на Плажа Јога Пешачење Пливање, Спортски

DEN 1879.20

★Голем Капацитет 18.5 X 13.8 Инч.Оваа drawstring торба има доволно простор за што да се носат разни предмети.Како

KUIFORTI Пеперутки Печатени Drawstring Ранец,Атлетик Cinch Tote Спорт Складирање Торба,Bling Пеперутка Печатени Gymbags Ранец за
  • Обновено

KUIFORTI Пеперутки Печатени Drawstring Ранец,Атлетик Cinch Tote Спорт Складирање Торба,Bling Пеперутка Печатени Gymbags Ранец за

DEN 191.76

Материјал : Трајни полиестер ткаенини, Прилагодлив Дебели Рамо Ремени, Вентилација и Удобно, лесно да се