• Обновено
Дилан Ларкин Потпишан Autographed Премиер Џерси Црвени Крила1 цел 10/9/15 UDA

Дилан Ларкин Потпишан Autographed Премиер Џерси Црвени Крила1 цел 10/9/15 UDA

DEN 1912.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Autographed гарантира и заверена од Горната Палуба предмет на автентикација (UDA).Оваа ставка беше рака-потпишан од страна на спортист или спортисти.Ова НЕ е репродуциран autograph.Големина/Тип на Производ : Reebok NHL Премиер Џерси.Овој објект е формулиран.Ве молиме имајте предвид - Забрзан Превозот не е достапна на поголем/потешки предмети.Врамени дресови, врамени фотографии 16 X20 или поголема, итн.не може да биде право.Ве молиме контактирајте со нас прво да бидете сигурни.Клиенти со повеќе враќа, може да се наплаќа 15% restocking надомест за без грешка наредби.Тоа е една работа за Дилан Ларкин да се направи неговата NHL деби со Црвени Крила за да го отворите 2015-16 сезона.Со тоа, тој стана тим е првиот 19-годишниот играч за деби за отворање на ноќта во 25 години (Мајк Sillinger го направив тоа во 1990 година).Тоа беше една цела различни нешто за него да се деби начинот на кој тој ја направи.Летање брзо надолу мраз на левата страна, тој отиде врвот полица и погребан шут над десното рамо на Јавор Лисја goaltender Џонатан Bernier.Салата на Famer Стив Yzerman беше последната Црвени Крила skater за да го постигне во својот прв NHL игра.За добра мерка, Ларкин, исто така, помагаше на еден од Џастин Abdelkader три гола во 4-0 победи.Ларкин има потпишано и впишан "1 цел 10/9/15" на оваа Црвени Крила Reebok Премиер Џерси во црна боја пенкало.Неговиот потпис и натпис се смета за веродостојни по основ на Горната Палуба Најавен е Пет Чекор Процес.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Тони Rocha Њујорк ВАЛУТНА Autographed Натпревар-се Користи 15 Синиот Дрес од 2019 МЛС Сезона - Autographed Фудбалски Дресови
  • Обновено

Тони Rocha Њујорк ВАЛУТНА Autographed Натпревар-се Користи 15 Синиот Дрес од 2019 МЛС Сезона - Autographed Фудбалски Дресови

DEN 4799.76

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Фудбалски Дресови.Овој натпр�

Мајк Скот Philadelphia 76ers Играч-Издадени 1 Белиот Дрес од 2019-20 НБА Сезона - Големина 52+4 - MLB Игра се Користи Дресови
  • Обновено

Мајк Скот Philadelphia 76ers Играч-Издадени 1 Белиот Дрес од 2019-20 НБА Сезона - Големина 52+4 - MLB Игра се Користи Дресови

DEN 1932.00

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; MLB Игра се Користи Дресови.Земи офиц�

Врамени Јордан Binnington Сент Луис Блуз Autographed Црвено Adidas 2020-21 Обратна Ретро Автентични Џерси - Autographed NHL Дресови
  • Обновено

Врамени Јордан Binnington Сент Луис Блуз Autographed Црвено Adidas 2020-21 Обратна Ретро Автентични Џерси - Autographed NHL Дресови

DEN 16799.76

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Дресови.Оваа џерси е лично �

DGFDS Велосипедизам Одговараат,Мажите MTB Велосипед Облека Поставите Долг Ракав Џерси,Неутрална Мрежа Дише и носат-Отпорни, Т-Маица
  • Обновено

DGFDS Велосипедизам Одговараат,Мажите MTB Велосипед Облека Поставите Долг Ракав Џерси,Неутрална Мрежа Дише и носат-Отпорни, Т-Маица

DEN 1351.20

★Велосипедизам Џерси : Ако сте велосипедизам, ентузијаст, не ја пропуштајте оваа џерси ★Мажите Велосип