• Обновено
Вили Mays Autographed Крем Сан Франциско Гиганти Џерси - Убаво Сплетен и Врамени Рака Потпишан од Страна Mays и Уверение за Веродостојни од JSA - Вклучува Сертификат за Автенти

Вили Mays Autographed Крем Сан Франциско Гиганти Џерси - Убаво Сплетен и Врамени Рака Потпишан од Страна Mays и Уверение за Веродостојни

DEN 479.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Надвор од Рамката мерки 35 инчи (од горе надолу) со 43 инчи (лево кон десно) и Врамени Џерси тежи околу 18 килограми.Дрес беше Професионално Рамка од нас, па тоа е Свежо Врамени и е подготвен да се откажам право надвор од кутијата.Врвот на Линијата Кадрирање потрошен материјал што се Користи : Цврсто Дрво Рамка, High-End Кристално Јасно Акрилик и Трокреветни Киселина Слободни Трска направен специјално за кадрирање Спортски Сувенири.На Врамени Џерси содржи Играч Nameplate во Средината на Дното на Екранот.Ние нудиме 100% Гаранција за Автентичноста на секој Autographed Објект ние продаваме.Вие ќе бидете изненадени колку е добар на овој Вили Mays Врамени Autographed Сан Франциско Гиганти Magestic Џерси ќе изгледа виси на вашиот Дом или Канцеларија Ѕид.Рамката мерки 43 инчи (лево кон десно) и 35 инчи (врвот до дното).Ние се изгради сите наши Врамени Дресови со high-end кадрирање цврсти материјали, како дрво, рамки и киселина слободни трска што е направен специјално за Спорт Сувенири.Ние се изгради овие убави покажува, така што тие изгледаат неверојатно кога за прв пат се откажам нив на ѕидот и ќе се погледне на тој начин за годините што доаѓаат.Ова Врамени Autographed Џерси доаѓа со Сертификат за Автентичност од високо почитуван Autograph Сертификација Компанија и даваме 100% Гаранција за Автентичноста на секој Autographed Објект ние продаваме.Ние имаме повеќе од една од овие Дресови во акции, така што ние имаме вклучени акции фотографии.Ќе добиете Врамени Џерси идентична на онаа прикажана, вклучувајќи иста рамка стил (со nameplate) и ист тип џерси и Autograph Сертификација.Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција за секој Врамени Спортски Дрес ние продаваме, или ние ќе ви даде наплата без прашања праша.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дан Марино Autographed Белиот Дрес - Убаво Сплетен и Врамени Рака Потпишан од Страна Марино и Уверение за Веродостојни од Fanatics
  • Обновено

Дан Марино Autographed Белиот Дрес - Убаво Сплетен и Врамени Рака Потпишан од Страна Марино и Уверение за Веродостојни од Fanatics

DEN 22800.00

Надвор од Рамката мерки 35 инчи (од горе надолу) со 43 инчи (лево кон десно) и Врамени Џерси тежи околу 18 кил�

Мајк Скот Philadelphia 76ers Играч-Издадени 1 Белиот Дрес од 2019-20 НБА Сезона - Големина 52+4 - MLB Игра се Користи Дресови
  • Обновено

Мајк Скот Philadelphia 76ers Играч-Издадени 1 Белиот Дрес од 2019-20 НБА Сезона - Големина 52+4 - MLB Игра се Користи Дресови

DEN 1932.00

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; MLB Игра се Користи Дресови.Земи офиц�

Тони Rocha Њујорк ВАЛУТНА Autographed Натпревар-се Користи 15 Синиот Дрес од 2019 МЛС Сезона - Autographed Фудбалски Дресови
  • Обновено

Тони Rocha Њујорк ВАЛУТНА Autographed Натпревар-се Користи 15 Синиот Дрес од 2019 МЛС Сезона - Autographed Фудбалски Дресови

DEN 4799.76

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Фудбалски Дресови.Овој натпр�