• Обновено
(300 компјутери) M6 X 80mm, DIN 96, Метрички, Дрвени Завртки, Круг Слот Диск, А2 Нерѓосувачки Челик

(300 компјутери) M6 X 80mm, DIN 96, Метрички, Дрвени Завртки, Круг Слот Диск, А2 Нерѓосувачки Челик

DEN 7378.32
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Дијаметар (Номинална) : M6 Length (Номинална) : 80mm Category : Дрво Screws System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Главата Стил : Тркалезна Head Drive Стил : Дупчиња Drive Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : А2 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 96 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Aicosineg 1 Лист PC-04 Дрво Завртка Дупка Опфаќа Налепници 0.83 ПВЦ Пластика, самолепливи Завртка Дупка Налепници за Мебел Декорација
  • Обновено

Aicosineg 1 Лист PC-04 Дрво Завртка Дупка Опфаќа Налепници 0.83 ПВЦ Пластика, самолепливи Завртка Дупка Налепници за Мебел Декорација

DEN 287.76

【ГОЛЕМИНА】 Дијаметар : 21mm / 0.83"; Дебелина : 0.2 мм / 0.008"; Материјал : ПВЦ 【МАТЕРИЈАЛ】 Завртка дупка налеп�

9 x 4 Сребрена Ѕвезда Нерѓосувачки Челик Трим Главата на Завртката Torx/Star Вози Главата (1 Фунта - 65 Години. Завртка Count) -
  • Обновено

9 x 4 Сребрена Ѕвезда Нерѓосувачки Челик Трим Главата на Завртката Torx/Star Вози Главата (1 Фунта - 65 Години. Завртка Count) -

DEN 718.80

Нерѓосувачки Челик, Дрво Завртки Обезбеди Крајната во Отпорност на Корозија 305 ' Рѓосувачки Челик.Нерѓо�

Издржливи Железо Двојно Заврши Завртка, 10 Компјутери Dowel Завртка, за Правење на Зглобовите Помеѓу Две Парчиња на Дрво
  • Обновено

Издржливи Железо Двојно Заврши Завртка, 10 Компјутери Dowel Завртка, за Правење на Зглобовите Помеѓу Две Парчиња на Дрво

DEN 2025.60

Постојат вкупно 10pcs на завртки во еден сет кој можете да го користите за многу проекти.Dowel завртки се кор�

Дрво Завртка 10pcs, 4-40, 2.9 Висока јачина на Јаглероден Челик Хексагонални Штекер Првенство Поставите Завртка со Рамна Глава Завртка
  • Обновено

Дрво Завртка 10pcs, 4-40, 2.9 Висока јачина на Јаглероден Челик Хексагонални Штекер Првенство Поставите Завртка со Рамна Глава Завртка

DEN 501.12

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола

SYZHIWUJIA Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка
  • Обновено

SYZHIWUJIA Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка

DEN 809.76

Напредни материјал : Тие се голема сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните зав�

SYZHIWUJIA Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка
  • Обновено

SYZHIWUJIA Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка

DEN 809.76

Напредни материјал : Тие се голема сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните зав�

Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка (Боја
  • Обновено

Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка (Боја

DEN 864.00

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ:завртки направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, која има повисока и ант

Дрво Завртка 304 А2 Нерѓосувачки Челик Првенство Рамна Глава Хексагонални Завртки Шестоаголна Глава Поставени Завртка М1.6 М2 М2.5
  • Обновено

Дрво Завртка 304 А2 Нерѓосувачки Челик Првенство Рамна Глава Хексагонални Завртки Шестоаголна Глава Поставени Завртка М1.6 М2 М2.5

DEN 553.92

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола

Внатрешни работи Архитектура Дрвени Завртки Метални Навртки 1-5 Парчиња На GB5782 / DIN931 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален
  • Обновено

Внатрешни работи Архитектура Дрвени Завртки Метални Навртки 1-5 Парчиња На GB5782 / DIN931 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален

DEN 740.16

Мултицел : Тоа може да се користи за различни машини за проекти, може да се користи за машини или base, а ефе

ACCDUER Завртки Сет 100Pcs Лаптоп Завртки Пан Главата Само Тапкање Мали Дрвени Завртки Поправка Завртки Завртка (Боја : М1.7 (100pcs),
  • Обновено

ACCDUER Завртки Сет 100Pcs Лаптоп Завртки Пан Главата Само Тапкање Мали Дрвени Завртки Поправка Завртки Завртка (Боја : М1.7 (100pcs),

DEN 806.64

Висок Квалитет :Овие Навртки се направени од не ' Рѓосувачки Челик и е една од највисоките форми на , што