• Обновено
HILLMAN сврзувачки елементи 196625 42607 Надворешноста Обложени Дрво Завртка-XL (10 x 3-1/2), 5 Пакети, 10 x 3.5, 25 Парче

HILLMAN сврзувачки елементи 196625 42607 Надворешноста Обложени Дрво Завртка-XL (10 x 3-1/2), 5 Пакети, 10 x 3.5, 25 Парче

DEN 167.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Производот е 25 PK 10x3.5 EXT МД Завртка.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кина.Производот е 25 PK 10x3.5 EXT МД Завртка.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кина.Елегантен дизајн и заврши.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

(100pcs) DIN 97 M7.0X100 Дупчиња Countersunk Head Дрвени Завртки A4 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen
 • Обновено

(100pcs) DIN 97 M7.0X100 Дупчиња Countersunk Head Дрвени Завртки A4 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen

DEN 13574.40

Бродови Директно од Европа со 34 ден испорака до САД Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волум�

(1000pcs) 12 X 3-1/2, Дрвени Завртки, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД
 • Обновено

(1000pcs) 12 X 3-1/2, Дрвени Завртки, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД

DEN 2491.44

#12 X 31 / 2".Дрвени Завртки, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 #12 X 31 / 2", Надворешно Навој сврзувачки еле

SYZHIWUJIA Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка
 • Обновено

SYZHIWUJIA Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка

DEN 809.76

Напредни материјал : Тие се голема сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните зав�

9 x 4 Сребрена Ѕвезда Нерѓосувачки Челик Трим Главата на Завртката Torx/Star Вози Главата (1 Фунта - 65 Години. Завртка Count) -
 • Обновено

9 x 4 Сребрена Ѕвезда Нерѓосувачки Челик Трим Главата на Завртката Torx/Star Вози Главата (1 Фунта - 65 Години. Завртка Count) -

DEN 718.80

Нерѓосувачки Челик, Дрво Завртки Обезбеди Крајната во Отпорност на Корозија 305 ' Рѓосувачки Челик.Нерѓо�

Power Pro 48621 Дрвени Завртки, 9 x 2, Премија од Нерѓосувачки Морски Завртки, Рѓа Отпорни , Нерѓосувачки Челик, 1lb Кутија, 126
 • Обновено

Power Pro 48621 Дрвени Завртки, 9 x 2, Премија од Нерѓосувачки Морски Завртки, Рѓа Отпорни , Нерѓосувачки Челик, 1lb Кутија, 126

DEN 661.68

КОНСТРУИРАН ЗА ОТВОРЕНО : Идеален за подови и било отворено дрво проект.НАЈДОБАР ВО КЛАСАТА ЗАШТИТА од К

Дрво Завртка 10pcs, 4-40, 2.9 Висока јачина на Јаглероден Челик Хексагонални Штекер Првенство Поставите Завртка со Рамна Глава Завртка
 • Обновено

Дрво Завртка 10pcs, 4-40, 2.9 Висока јачина на Јаглероден Челик Хексагонални Штекер Првенство Поставите Завртка со Рамна Глава Завртка

DEN 501.12

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола

Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка (Боја
 • Обновено

Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка (Боја

DEN 864.00

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ:завртки направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, која има повисока и ант

Завртки за Полнење, Plastis за Миење Асортиман Комплет 150Pcs Најлон Завртка и Орев Поставите М2 М2.5 М3 М4 M5 Хексадецимален Завртки
 • Обновено

Завртки за Полнење, Plastis за Миење Асортиман Комплет 150Pcs Најлон Завртка и Орев Поставите М2 М2.5 М3 М4 M5 Хексадецимален Завртки

DEN 213.36

На завртки и навртки се спакувани во кутија, која е лесно да се продавница и има стабилни перформанси.На�

Дрво Завртка 304 А2 Нерѓосувачки Челик Првенство Рамна Глава Хексагонални Завртки Шестоаголна Глава Поставени Завртка М1.6 М2 М2.5
 • Обновено

Дрво Завртка 304 А2 Нерѓосувачки Челик Првенство Рамна Глава Хексагонални Завртки Шестоаголна Глава Поставени Завртка М1.6 М2 М2.5

DEN 553.92

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола

6 X 1 од не 'Рѓосувачки Решетка Главата Филипс Дрво Завртка, (100pc), 18-8 (304) не' Рѓосувачки Челик Завртки од Гром Dropper
 • Обновено

6 X 1 од не 'Рѓосувачки Решетка Главата Филипс Дрво Завртка, (100pc), 18-8 (304) не' Рѓосувачки Челик Завртки од Гром Dropper

DEN 187.20

【100% Солидна Нерѓосувачки Челик】Овие Решетка Главата Завртки се направени од 188 (304) не ' Рѓосувачки Чели

20pcs М5 40mm Dowel Завртка Железо Двојно Заврши Завртка Цинк Позлата Само-Прислушување Тема Завртка Дрво на Дрво Dowel Завртка Поврзување
 • Обновено

20pcs М5 40mm Dowel Завртка Железо Двојно Заврши Завртка Цинк Позлата Само-Прислушување Тема Завртка Дрво на Дрво Dowel Завртка Поврзување

DEN 222.96

Цинк Поцинкуван : површината на dowel завртката е поцинкуван за подобри перформанси.Долг животен век : зав�

Дрво Завртка М1-М2.6 Крстот Countersunk Head Допирање Мала Завртка 304 А2 Нерѓосувачки Челик Рамна Глава Допирање на Дрво Завртка
 • Обновено

Дрво Завртка М1-М2.6 Крстот Countersunk Head Допирање Мала Завртка 304 А2 Нерѓосувачки Челик Рамна Глава Допирање на Дрво Завртка

DEN 498.96

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола