• Обновено
HILLMAN сврзувачки елементи 196625 42607 Надворешноста Обложени Дрво Завртка-XL (10 x 3-1/2), 5 Пакети, 10 x 3.5, 25 Парче

HILLMAN сврзувачки елементи 196625 42607 Надворешноста Обложени Дрво Завртка-XL (10 x 3-1/2), 5 Пакети, 10 x 3.5, 25 Парче

DEN 167.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Производот е 25 PK 10x3.5 EXT МД Завртка.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кина.Производот е 25 PK 10x3.5 EXT МД Завртка.Лесно и едноставно се користи за полнење.Производот е произведен во Кина.Елегантен дизајн и заврши.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

SYZHIWUJIA Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка
  • Обновено

SYZHIWUJIA Завртки Сет 10-100Pcs М1-M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка

DEN 809.76

Напредни материјал : Тие се голема сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните зав�

9 x 4 Сребрена Ѕвезда Нерѓосувачки Челик Трим Главата на Завртката Torx/Star Вози Главата (1 Фунта - 65 Години. Завртка Count) -
  • Обновено

9 x 4 Сребрена Ѕвезда Нерѓосувачки Челик Трим Главата на Завртката Torx/Star Вози Главата (1 Фунта - 65 Години. Завртка Count) -

DEN 718.80

Нерѓосувачки Челик, Дрво Завртки Обезбеди Крајната во Отпорност на Корозија 305 ' Рѓосувачки Челик.Нерѓо�

ACCDUER Завртки Сет 100Pcs Лаптоп Завртки Пан Главата Само Тапкање Мали Дрвени Завртки Поправка Завртки Завртка (Боја : М1.7 (100pcs),
  • Обновено

ACCDUER Завртки Сет 100Pcs Лаптоп Завртки Пан Главата Само Тапкање Мали Дрвени Завртки Поправка Завртки Завртка (Боја : М1.7 (100pcs),

DEN 806.64

Висок Квалитет :Овие Навртки се направени од не ' Рѓосувачки Челик и е една од највисоките форми на , што

Power Pro 48621 Дрвени Завртки, 9 x 2, Премија од Нерѓосувачки Морски Завртки, Рѓа Отпорни , Нерѓосувачки Челик, 1lb Кутија, 126
  • Обновено

Power Pro 48621 Дрвени Завртки, 9 x 2, Премија од Нерѓосувачки Морски Завртки, Рѓа Отпорни , Нерѓосувачки Челик, 1lb Кутија, 126

DEN 661.68

КОНСТРУИРАН ЗА ОТВОРЕНО : Идеален за подови и било отворено дрво проект.НАЈДОБАР ВО КЛАСАТА ЗАШТИТА од К

6 x 1-3/8 Дрво Завртка 100PCS Црна Фосфат Обложени Нерѓосувачки Рамен Решетка Главата Брзо Себе Допирање Base Завртки од страна
  • Обновено

6 x 1-3/8 Дрво Завртка 100PCS Црна Фосфат Обложени Нерѓосувачки Рамен Решетка Главата Брзо Себе Допирање Base Завртки од страна

DEN 239.76

СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ СЕКРЕТАР TZH дрвени завртки направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, повр�

10 x 1 Длабоко Тема Дрвени Завртки/Плоштад/Круг за Миење Глава/Челик/Црна Оксид/Full Нишка (Картон: 4,000 компјутери)
  • Обновено

10 x 1 Длабоко Тема Дрвени Завртки/Плоштад/Круг за Миење Глава/Челик/Црна Оксид/Full Нишка (Картон: 4,000 компјутери)

DEN 173.52

Круг За Миење Плоштадот На Одморите.Длабоко Тема Дрвени Завртки.Случај Појачани да Rockwell C45 мин.Челик Црн

(1000pcs) 12 X 3-1/2, Дрвени Завртки, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД
  • Обновено

(1000pcs) 12 X 3-1/2, Дрвени Завртки, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД

DEN 2491.44

#12 X 31 / 2".Дрвени Завртки, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 #12 X 31 / 2", Надворешно Навој сврзувачки еле