• Обновено
Проектот Центар Hillman 41592 Рамна Глава 8 x 1 1/4 Честички Одбор Завртка, Црна

Проектот Центар Hillman 41592 Рамна Глава 8 x 1 1/4 Честички Одбор Завртка, Црна

DEN 197.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Црна фосфат заврши.Остра точка совет.Филипс вози рамна глава. 50-Парче парче пакет.Опис на производот Проектот Центар е збирка на материјали кои вклучуваат partical одбор завртки за секојдневниот partical употреба.Овие се проектот центар предмети во практично пакување.Од Производителот На Проектот Центар е збирка на материјали кои вклучуваат partical одбор завртки за секојдневниот partical употреба.Овие се проектот центар предмети во практично пакување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дрво Завртка 304 А2 Нерѓосувачки Челик Првенство Рамна Глава Хексагонални Завртки Шестоаголна Глава Поставени Завртка М1.6 М2 М2.5
  • Обновено

Дрво Завртка 304 А2 Нерѓосувачки Челик Првенство Рамна Глава Хексагонални Завртки Шестоаголна Глава Поставени Завртка М1.6 М2 М2.5

DEN 553.92

Нашите завртки се издржливи и можат ефикасно спречување на корозија и ' рѓа.И обезбедува добра контрола

20pcs М5 40mm Dowel Завртка Железо Двојно Заврши Завртка Цинк Позлата Само-Прислушување Тема Завртка Дрво на Дрво Dowel Завртка Поврзување
  • Обновено

20pcs М5 40mm Dowel Завртка Железо Двојно Заврши Завртка Цинк Позлата Само-Прислушување Тема Завртка Дрво на Дрво Dowel Завртка Поврзување

DEN 222.96

Цинк Поцинкуван : површината на dowel завртката е поцинкуван за подобри перформанси.Долг животен век : зав�

(100pcs) DIN 97 M7.0X100 Дупчиња Countersunk Head Дрвени Завртки A4 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen
  • Обновено

(100pcs) DIN 97 M7.0X100 Дупчиња Countersunk Head Дрвени Завртки A4 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen

DEN 13574.40

Бродови Директно од Европа со 34 ден испорака до САД Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волум�

10 x 1 Длабоко Тема Дрвени Завртки/Плоштад/Круг за Миење Глава/Челик/Црна Оксид/Full Нишка (Картон: 4,000 компјутери)
  • Обновено

10 x 1 Длабоко Тема Дрвени Завртки/Плоштад/Круг за Миење Глава/Челик/Црна Оксид/Full Нишка (Картон: 4,000 компјутери)

DEN 173.52

Круг За Миење Плоштадот На Одморите.Длабоко Тема Дрвени Завртки.Случај Појачани да Rockwell C45 мин.Челик Црн

Power Pro 967766 Дрвени Завртки, 8 x 1-3/4, Премија Ѕвезда Вози Затворен Кабинет Завртки, Златно Жолта Цинк, 1/4 Барут, 4000 компјутери
  • Обновено

Power Pro 967766 Дрвени Завртки, 8 x 1-3/4, Премија Ѕвезда Вози Затворен Кабинет Завртки, Златно Жолта Цинк, 1/4 Барут, 4000 компјутери

DEN 2001.12

КОНСТРУИРАН ЗА затворен простор : Идеален за внатрешни работи дрво проекти, вклучувајќи ремоделирање, с

Power Pro 48621 Дрвени Завртки, 9 x 2, Премија од Нерѓосувачки Морски Завртки, Рѓа Отпорни , Нерѓосувачки Челик, 1lb Кутија, 126
  • Обновено

Power Pro 48621 Дрвени Завртки, 9 x 2, Премија од Нерѓосувачки Морски Завртки, Рѓа Отпорни , Нерѓосувачки Челик, 1lb Кутија, 126

DEN 661.68

КОНСТРУИРАН ЗА ОТВОРЕНО : Идеален за подови и било отворено дрво проект.НАЈДОБАР ВО КЛАСАТА ЗАШТИТА од К

(1000pcs) 12 X 3-1/2, Дрвени Завртки, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД
  • Обновено

(1000pcs) 12 X 3-1/2, Дрвени Завртки, Рамна Глава, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД

DEN 2491.44

#12 X 31 / 2".Дрвени Завртки, Рамни Countersunk Head, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 #12 X 31 / 2", Надворешно Навој сврзувачки еле

10 x 2-1/2 Рамна Глава Дрвени Завртки, Филипс Диск, Вид 316 Морски Одделение од Нерѓосувачки Челик, Делумно Тема, Светол Финиш,
  • Обновено

10 x 2-1/2 Рамна Глава Дрвени Завртки, Филипс Диск, Вид 316 Морски Одделение од Нерѓосувачки Челик, Делумно Тема, Светол Финиш,

DEN 192.24

Дрвени завртки имаат длабоки крупни теми и се специјално дизајнирани за употреба во дрво проекти.На мес