• Обновено
FastCap Мек Восок Додатен Систем, 1 мл, Стап, Камила (WAX08S)

FastCap Мек Восок Додатен Систем, 1 мл, Стап, Камила (WAX08S)

DEN 93.84
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Лепила & Пломби.Земја на производство : Тајван.Производителот : Брзо Капа.Објектот Пакет Тежина : 4.01 lb.Опис на производот Мек Восок Додатен Систем, Големина 1 мл., Сад Тип Рефил Стап, Боја Камила, Флеш Точка Не Се Наведени, Темп.Спектар -, Суво Време Не се Наведени, Суво Време Recoat Не се Наведени, Суво Време Капи Слободни Не се Наведени, Сообраќај Часа Не се Наведени, Апликација Време Не се Наведени, Поставување на Време Не се Наведени, Функционални Лек Не е Одредено, се Придржува До Дрво, Примена Пополни Помине Дупки Во Заврши Мебел и Други Готови Дрво Површини, За Употреба Со Softwax Комплет Од Производителот Замена на восокот се држиме за Fastcap Wax Kit.Наведете боја број Wax01 S преку Wax20 S.Носење има нумерирани слотови, па кога ќе го користите до восок лесно можете да ги нарачате на правото замена.На врежана број на слотови може дури да се притисне во восок па ќе се знае кој број е, дури и по отстранување на етикетата.Refills се достапни во еден восок стапови, или во 10-пакети од Fast Cap.Вклучува 1 scraper и 1 удар подлога, замена исто така достапни од Fast Cap.Виски светла подлога исто така, може да се користи како удар подлога.Со овој комплет вклучувајќи нијанси на кафена од бела сите на патот до црна, како и црвена, зелена и жолта, можете да се меша бои за да одговара на БИЛО какви дрво.Тие може да се нанесуваат во заедно да се вклопуваат, или можете дури и може да се земе малку off секој стап и се топи нив заедно за повеќе помеша боја - на пример, ако ви се случува за нијанса на сива боја.Никогаш не барајте восок боја повторно, и никогаш не се без боја ви треба!Со овој комплет може да се заврши нокти трим дупки итн во под 30 секунди со совршено професионален изглед!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата