• Обновено
Aexit Триаголник Месо Тело Дупка Пили & Додатоци Пресврт Вежба Малку Машина Алатка Дупка Видел Дупка Пили 0.63 Дијаметар

Aexit Триаголник Месо Тело Дупка Пили & Додатоци Пресврт Вежба Малку Машина Алатка Дупка Видел Дупка Пили 0.63 Дијаметар

DEN 1008.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Име на производ : Дупка Видел;Користете за : Железо;Материјал : ХСС.Пресврт Малку Дијаметар : 4.6 mm / 0.18";месо тело Големина : 6 x 20mm / 0.24" x 0.79"(D*H).Вежба Flute Должина : 17mm / 0.67";Дупка Видов Длабочина : 7mm / 0.3".Сечење Дијаметар : 16mm / 0.63";Вкупна Должина : 67mm / 2.64".Вкупно Нето Тежина : 34g;Пакет Содржина : 1 x Дупка го Видел.Триаголник Месо Тело Пресврт Вежба Малку Машина Алатка Дупка Видов 0.63" Дијаметар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дупка Видов Заби Комплет ХСС Челик Core Вежба Малку Сет Машина Алатка Дупка Поотворени за Дрво, Метал Алуминиум во Хардвер Алатки
  • Обновено

Дупка Видов Заби Комплет ХСС Челик Core Вежба Малку Сет Машина Алатка Дупка Поотворени за Дрво, Метал Алуминиум во Хардвер Алатки

DEN 2212.80

Тоа е издржлива и практична алатка.Обезбеди 12 Видови на ГОЛЕМИНАТА H S S Дупка Видов, ги Задоволат Вашите �

Hegebeck Дијамант Вежба Малку 1.4 Плочка Дупка Видов Стакло Машина за Стаклени Шишиња Садови Мермер Гранит Камен Керамички Плочки
  • Обновено

Hegebeck Дијамант Вежба Малку 1.4 Плочка Дупка Видов Стакло Машина за Стаклени Шишиња Садови Мермер Гранит Камен Керамички Плочки

DEN 215.76

【Спецификации】 : Дупка со Дијаметар : 35mm / 1.4 инчен; Вкупна Должина : 50mm / 2inch; Дупка Длабочина : 25мм / 1inch;

Aexit Директно месо тело Дупка Пили & Додатоци 25mm Дијамантски Плочи Стакло Дупка Видел Дупка Видов Поставува 49mm Долго
  • Обновено

Aexit Директно месо тело Дупка Пили & Додатоци 25mm Дијамантски Плочи Стакло Дупка Видел Дупка Видов Поставува 49mm Долго

DEN 1737.60

Име На Производ : Стакло Дупка Видел;Главен Материјал : Метал.Сечење Дупка со Дијаметар : 25мм / 0.98";месо т�

Aexit 20pcs 8мм Дупка Пили & Додатоци Дијамант Обложени Core Вежба Битови Стакло Мермерна Плочка Дупка Видов Поставува Дупка Видов
  • Обновено

Aexit 20pcs 8мм Дупка Пили & Додатоци Дијамант Обложени Core Вежба Битови Стакло Мермерна Плочка Дупка Видов Поставува Дупка Видов

DEN 1300.80

Сечење Дијаметар : 8mm / 5 / 16"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал, Дијамант Обложени; �

AConnet 4-1/2 Инчен Дупка Видов со Тешки Арбор, ХСС Bi-Метал Holesaw Вежба Битови 38mm Длабочината на Дупката Видов Машина за Лесно
  • Обновено

AConnet 4-1/2 Инчен Дупка Видов со Тешки Арбор, ХСС Bi-Метал Holesaw Вежба Битови 38mm Длабочината на Дупката Видов Машина за Лесно

DEN 2344.80

【Дупка Видов Димензии】Сечење дијаметар : 41 / 2inch (114mm); Дупка видов длабочина : 11 / 2 инчи (38mm); Дупка видов а�

Раце-не Прашина Колектори Прашина Вшмукување Колектор Прашина Екстракција Алатка Отстрани Остатоци Алатка Дупка Видов Прашина Catcher
  • Обновено

Раце-не Прашина Колектори Прашина Вшмукување Колектор Прашина Екстракција Алатка Отстрани Остатоци Алатка Дупка Видов Прашина Catcher

DEN 431.76

Убаво комбинација : ќе добиете 3 парчиња на прашина се отстрани алатки, вклучувајќи 2 парчиња на прашина �