• Обновено
Aexit Триаголник Месо Тело Дупка Пили & Додатоци Пресврт Вежба Малку Машина Алатка Дупка Видел Дупка Пили 0.63 Дијаметар

Aexit Триаголник Месо Тело Дупка Пили & Додатоци Пресврт Вежба Малку Машина Алатка Дупка Видел Дупка Пили 0.63 Дијаметар

DEN 1008.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Име на производ : Дупка Видел;Користете за : Железо;Материјал : ХСС.Пресврт Малку Дијаметар : 4.6 mm / 0.18";месо тело Големина : 6 x 20mm / 0.24" x 0.79"(D*H).Вежба Flute Должина : 17mm / 0.67";Дупка Видов Длабочина : 7mm / 0.3".Сечење Дијаметар : 16mm / 0.63";Вкупна Должина : 67mm / 2.64".Вкупно Нето Тежина : 34g;Пакет Содржина : 1 x Дупка го Видел.Триаголник Месо Тело Пресврт Вежба Малку Машина Алатка Дупка Видов 0.63" Дијаметар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Aexit 20pcs 8мм Дупка Пили & Додатоци Дијамант Обложени Core Вежба Битови Стакло Мермерна Плочка Дупка Видов Поставува Дупка Видов
  • Обновено

Aexit 20pcs 8мм Дупка Пили & Додатоци Дијамант Обложени Core Вежба Битови Стакло Мермерна Плочка Дупка Видов Поставува Дупка Видов

DEN 1300.80

Сечење Дијаметар : 8mm / 5 / 16"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал, Дијамант Обложени; �

Aexit Директно месо тело Дупка Пили & Додатоци 25mm Дијамантски Плочи Стакло Дупка Видел Дупка Видов Поставува 49mm Долго
  • Обновено

Aexit Директно месо тело Дупка Пили & Додатоци 25mm Дијамантски Плочи Стакло Дупка Видел Дупка Видов Поставува 49mm Долго

DEN 1737.60

Име На Производ : Стакло Дупка Видел;Главен Материјал : Метал.Сечење Дупка со Дијаметар : 25мм / 0.98";месо т�

Aexit 6pcs Метал Дупка Пили & Додатоци месо тело 6mm Дијаметар на Сечење Плочки Дијамант Стакло Дупка Дупка Видов Поставува Видов
  • Обновено

Aexit 6pcs Метал Дупка Пили & Додатоци месо тело 6mm Дијаметар на Сечење Плочки Дијамант Стакло Дупка Дупка Видов Поставува Видов

DEN 2037.60

Име На Производ : Дијамант Дупка Видел;Материјал : Метал.Сечење Дијаметар : 6mm;Окно Големина : 5.3 x 47mm / 0.2" x

AConnet 4-1/2 Инчен Дупка Видов со Тешки Арбор, ХСС Bi-Метал Holesaw Вежба Битови 38mm Длабочината на Дупката Видов Машина за Лесно
  • Обновено

AConnet 4-1/2 Инчен Дупка Видов со Тешки Арбор, ХСС Bi-Метал Holesaw Вежба Битови 38mm Длабочината на Дупката Видов Машина за Лесно

DEN 2344.80

【Дупка Видов Димензии】Сечење дијаметар : 41 / 2inch (114mm); Дупка видов длабочина : 11 / 2 инчи (38mm); Дупка видов а�

ANYUFEI високи Перформанси Тешко и Здрав Вежба малку 12-200mm TCT Дупка Видов Вежба Малку Легура Карбид Кобалт Челик Машина Нерѓосувачки
  • Обновено

ANYUFEI високи Перформанси Тешко и Здрав Вежба малку 12-200mm TCT Дупка Видов Вежба Малку Легура Карбид Кобалт Челик Машина Нерѓосувачки

DEN 1214.40

Погоден за прицврстување и за дупчење апликации.Име на производ : TCT легура дупка го видел.Сечилото дел е

Aexit 12mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Кол Дијамант Обложени Дупка Видов Машина Вежба Малку 5pcs Дупка Видов Поставува за Стакло
  • Обновено

Aexit 12mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Кол Дијамант Обложени Дупка Видов Машина Вежба Малку 5pcs Дупка Видов Поставува за Стакло

DEN 1137.60

Сечење Дијаметар : 12mm / 0.47"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал; Пакет Содржина : 5pcs x

Aexit 2 Парчиња Дупка Пили & Додатоци Дијамант Обложени Вежба Малку Керамичка Чаша Дупка Видел Дупка Видов Поставува 8мм 5/16
  • Обновено

Aexit 2 Парчиња Дупка Пили & Додатоци Дијамант Обложени Вежба Малку Керамичка Чаша Дупка Видел Дупка Видов Поставува 8мм 5/16

DEN 1324.80

Име на производ : Стакло Дупка Видел;Дупка Сечење Дијаметар : 8mm / 5 / 16".Материјал : Метал, Дијамантски Чест�