• Обновено
Aexit 6pcs Метал Дупка Пили & Додатоци месо тело 6mm Дијаметар на Сечење Плочки Дијамант Стакло Дупка Дупка Видов Поставува Видов Замена

Aexit 6pcs Метал Дупка Пили & Додатоци месо тело 6mm Дијаметар на Сечење Плочки Дијамант Стакло Дупка Дупка Видов Поставува Видов

DEN 2037.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Име На Производ : Дијамант Дупка Видел;Материјал : Метал.Сечење Дијаметар : 6mm;Окно Големина : 5.3 x 47mm / 0.2" x 1.85"(OD * L).Вратило Дупка Кол : 3.8 mm/ 0.15";Страна Дупка Кол : 2,5 mm/ 0.098"(L*W).Вкупна Должина : 50mm / 2";Боја : Сребро на Ѕвонење.Тежина : 20g;Пакет Содржина : 6 x Дијамант Дупка го Видел.Дизајниран со дијамант обложени совет и здрав метално тело, дава добри перформанси и подолг живот.Одлични за подготвување и точни дупки на стаклото и на плочка.Работи подобро со електричен вежба (тука не е вклучен).00.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Hegebeck Карбид Челик Дупка Видов Настроената Вежба Малку Ѕидани Дупчење Машина Алатки 60mm за Стакло, Мермер Гранит Плочка Конкретни
 • Обновено

Hegebeck Карбид Челик Дупка Видов Настроената Вежба Малку Ѕидани Дупчење Машина Алатки 60mm за Стакло, Мермер Гранит Плочка Конкретни

DEN 479.76

【Параметар】 Size : 60mm;Материјал : Карбид Челик;Број на Предмети : 1; 【Дизајн】 Круг се справи со дизајн,умер

Hegebeck Дијамант Вежба Малку 1.4 Плочка Дупка Видов Стакло Машина за Стаклени Шишиња Садови Мермер Гранит Камен Керамички Плочки
 • Обновено

Hegebeck Дијамант Вежба Малку 1.4 Плочка Дупка Видов Стакло Машина за Стаклени Шишиња Садови Мермер Гранит Камен Керамички Плочки

DEN 215.76

【Спецификации】 : Дупка со Дијаметар : 35mm / 1.4 инчен; Вкупна Должина : 50mm / 2inch; Дупка Длабочина : 25мм / 1inch;

X-DREE 6mm ударна дупка 12mm x 25мм Совет X Заби Двојно се Намали Волфрам Карбид Лак Посочи цевки и цевки Мелење Битови Алатки(6
 • Обновено

X-DREE 6mm ударна дупка 12mm x 25мм Совет X Заби Двојно се Намали Волфрам Карбид Лак Посочи цевки и цевки Мелење Битови Алатки(6

DEN 385.44

Име на производ : Лак Посочи цевки и цевки Мелење Битови Алатки;Заб Форма : Двојно се Намали (X Заби).Матер�

Hegebeck Bi-Метал Дупка Видов Вежба Малку 2 Инчен Дрво Дупка Видов Дупчење Алатка 1 Инчен Сечење Длабочина на Сечење на Пластични
 • Обновено

Hegebeck Bi-Метал Дупка Видов Вежба Малку 2 Инчен Дрво Дупка Видов Дупчење Алатка 1 Инчен Сечење Длабочина на Сечење на Пластични

DEN 278.16

【Спецификации】 : Сечење Дијаметар : 50mm / 2inch; Сечење на Длабочина : 25мм / 1inch; месо тело со Дијаметар : 10мм

Aexit 12mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Кол Дијамант Обложени Дупка Видов Машина Вежба Малку 5pcs Дупка Видов Поставува за Стакло
 • Обновено

Aexit 12mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Кол Дијамант Обложени Дупка Видов Машина Вежба Малку 5pcs Дупка Видов Поставува за Стакло

DEN 1137.60

Сечење Дијаметар : 12mm / 0.47"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал; Пакет Содржина : 5pcs x

AConnet 4-1/2 Инчен Дупка Видов со Тешки Арбор, ХСС Bi-Метал Holesaw Вежба Битови 38mm Длабочината на Дупката Видов Машина за Лесно
 • Обновено

AConnet 4-1/2 Инчен Дупка Видов со Тешки Арбор, ХСС Bi-Метал Holesaw Вежба Битови 38mm Длабочината на Дупката Видов Машина за Лесно

DEN 2344.80

【Дупка Видов Димензии】Сечење дијаметар : 41 / 2inch (114mm); Дупка видов длабочина : 11 / 2 инчи (38mm); Дупка видов а�

Hegebeck Карбид Челик Дупка Видов Настроената Вежба Малку Ѕидани Дупчење Машина Алатки 14mm за Стакло, Мермер Гранит Плочка Конкретни
 • Обновено

Hegebeck Карбид Челик Дупка Видов Настроената Вежба Малку Ѕидани Дупчење Машина Алатки 14mm за Стакло, Мермер Гранит Плочка Конкретни

DEN 311.76

【Параметар】 Size : 14mm;Материјал : Карбид Челик;Број на Предмети : 1; 【Дизајн】 Круг се справи со дизајн,умер

Aexit 75mm Стакло Дупка Пили & Додатоци Плоча за Сечење Дијамант Core Дупчење Алатка Дупка Дупка Видов Поставува Видов Машина
 • Обновено

Aexit 75mm Стакло Дупка Пили & Додатоци Плоча за Сечење Дијамант Core Дупчење Алатка Дупка Дупка Видов Поставува Видов Машина

DEN 2220.00

Име На Производ : Дупка Видел;Материјал : Метал.Вкупна Должина : ~55мм / 2.2";месо тело со Дијаметар : 10мм / 0.4

ANYUFEI високи Перформанси Тешко и Здрав Вежба малку 12-200mm TCT Дупка Видов Вежба Малку Легура Карбид Кобалт Челик Машина Нерѓосувачки
 • Обновено

ANYUFEI високи Перформанси Тешко и Здрав Вежба малку 12-200mm TCT Дупка Видов Вежба Малку Легура Карбид Кобалт Челик Машина Нерѓосувачки

DEN 1214.40

Погоден за прицврстување и за дупчење апликации.Име на производ : TCT легура дупка го видел.Сечилото дел е

Раце-не Прашина Колектори Прашина Вшмукување Колектор Прашина Екстракција Алатка Отстрани Остатоци Алатка Дупка Видов Прашина Catcher
 • Обновено

Раце-не Прашина Колектори Прашина Вшмукување Колектор Прашина Екстракција Алатка Отстрани Остатоци Алатка Дупка Видов Прашина Catcher

DEN 431.76

Убаво комбинација : ќе добиете 3 парчиња на прашина се отстрани алатки, вклучувајќи 2 парчиња на прашина �

Aexit 20pcs 8мм Дупка Пили & Додатоци Дијамант Обложени Core Вежба Битови Стакло Мермерна Плочка Дупка Видов Поставува Дупка Видов
 • Обновено

Aexit 20pcs 8мм Дупка Пили & Додатоци Дијамант Обложени Core Вежба Битови Стакло Мермерна Плочка Дупка Видов Поставува Дупка Видов

DEN 1300.80

Сечење Дијаметар : 8mm / 5 / 16"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал, Дијамант Обложени; �

Aexit Директно месо тело Дупка Пили & Додатоци 25mm Дијамантски Плочи Стакло Дупка Видел Дупка Видов Поставува 49mm Долго
 • Обновено

Aexit Директно месо тело Дупка Пили & Додатоци 25mm Дијамантски Плочи Стакло Дупка Видел Дупка Видов Поставува 49mm Долго

DEN 1737.60

Име На Производ : Стакло Дупка Видел;Главен Материјал : Метал.Сечење Дупка со Дијаметар : 25мм / 0.98";месо т�