• Обновено
Aexit 6pcs Метал Дупка Пили & Додатоци месо тело 6mm Дијаметар на Сечење Плочки Дијамант Стакло Дупка Дупка Видов Поставува Видов Замена

Aexit 6pcs Метал Дупка Пили & Додатоци месо тело 6mm Дијаметар на Сечење Плочки Дијамант Стакло Дупка Дупка Видов Поставува Видов

DEN 2037.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Име На Производ : Дијамант Дупка Видел;Материјал : Метал.Сечење Дијаметар : 6mm;Окно Големина : 5.3 x 47mm / 0.2" x 1.85"(OD * L).Вратило Дупка Кол : 3.8 mm/ 0.15";Страна Дупка Кол : 2,5 mm/ 0.098"(L*W).Вкупна Должина : 50mm / 2";Боја : Сребро на Ѕвонење.Тежина : 20g;Пакет Содржина : 6 x Дијамант Дупка го Видел.Дизајниран со дијамант обложени совет и здрав метално тело, дава добри перформанси и подолг живот.Одлични за подготвување и точни дупки на стаклото и на плочка.Работи подобро со електричен вежба (тука не е вклучен).00.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Aexit Триаголник Месо Тело Дупка Пили & Додатоци Пресврт Вежба Малку Машина Алатка Дупка Видел Дупка Пили 0.63 Дијаметар
 • Обновено

Aexit Триаголник Месо Тело Дупка Пили & Додатоци Пресврт Вежба Малку Машина Алатка Дупка Видел Дупка Пили 0.63 Дијаметар

DEN 1008.00

Име на производ : Дупка Видел;Користете за : Железо;Материјал : ХСС.Пресврт Малку Дијаметар : 4.6 mm / 0.18";мес

ANYUFEI високи Перформанси Тешко и Здрав Вежба малку 12-200mm TCT Дупка Видов Вежба Малку Легура Карбид Кобалт Челик Машина Нерѓосувачки
 • Обновено

ANYUFEI високи Перформанси Тешко и Здрав Вежба малку 12-200mm TCT Дупка Видов Вежба Малку Легура Карбид Кобалт Челик Машина Нерѓосувачки

DEN 1214.40

Погоден за прицврстување и за дупчење апликации.Име на производ : TCT легура дупка го видел.Сечилото дел е

AConnet 4-1/2 Инчен Дупка Видов со Тешки Арбор, ХСС Bi-Метал Holesaw Вежба Битови 38mm Длабочината на Дупката Видов Машина за Лесно
 • Обновено

AConnet 4-1/2 Инчен Дупка Видов со Тешки Арбор, ХСС Bi-Метал Holesaw Вежба Битови 38mm Длабочината на Дупката Видов Машина за Лесно

DEN 2344.80

【Дупка Видов Димензии】Сечење дијаметар : 41 / 2inch (114mm); Дупка видов длабочина : 11 / 2 инчи (38mm); Дупка видов а�

Aexit 20pcs 8мм Дупка Пили & Додатоци Дијамант Обложени Core Вежба Битови Стакло Мермерна Плочка Дупка Видов Поставува Дупка Видов
 • Обновено

Aexit 20pcs 8мм Дупка Пили & Додатоци Дијамант Обложени Core Вежба Битови Стакло Мермерна Плочка Дупка Видов Поставува Дупка Видов

DEN 1300.80

Сечење Дијаметар : 8mm / 5 / 16"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал, Дијамант Обложени; �

Bi-Метал Дупка Видов Комплет, HYCHIKA 17 Компјутери High Speed Челик 3/4 инчи - 2-1/2 инчи Поставена во Случајот со Mandrels, Трајни
 • Обновено

Bi-Метал Дупка Видов Комплет, HYCHIKA 17 Компјутери High Speed Челик 3/4 инчи - 2-1/2 инчи Поставена во Случајот со Mandrels, Трајни

DEN 959.76

????【BIМЕТАЛ чип отстранување ритам додадени на страната од дупката видов може да празнење на чип брзо...

Aexit 75mm Стакло Дупка Пили & Додатоци Плоча за Сечење Дијамант Core Дупчење Алатка Дупка Дупка Видов Поставува Видов Машина
 • Обновено

Aexit 75mm Стакло Дупка Пили & Додатоци Плоча за Сечење Дијамант Core Дупчење Алатка Дупка Дупка Видов Поставува Видов Машина

DEN 2220.00

Име На Производ : Дупка Видел;Материјал : Метал.Вкупна Должина : ~55мм / 2.2";месо тело со Дијаметар : 10мм / 0.4

Hegebeck Bi-Метал Дупка Видов Вежба Малку 2 Инчен Дрво Дупка Видов Дупчење Алатка 1 Инчен Сечење Длабочина на Сечење на Пластични
 • Обновено

Hegebeck Bi-Метал Дупка Видов Вежба Малку 2 Инчен Дрво Дупка Видов Дупчење Алатка 1 Инчен Сечење Длабочина на Сечење на Пластични

DEN 278.16

【Спецификации】 : Сечење Дијаметар : 50mm / 2inch; Сечење на Длабочина : 25мм / 1inch; месо тело со Дијаметар : 10мм

Дупка Видов Заби Комплет ХСС Челик Core Вежба Малку Сет Машина Алатка Дупка Поотворени за Дрво, Метал Алуминиум во Хардвер Алатки
 • Обновено

Дупка Видов Заби Комплет ХСС Челик Core Вежба Малку Сет Машина Алатка Дупка Поотворени за Дрво, Метал Алуминиум во Хардвер Алатки

DEN 2212.80

Тоа е издржлива и практична алатка.Обезбеди 12 Видови на ГОЛЕМИНАТА H S S Дупка Видов, ги Задоволат Вашите �

Aexit Директно месо тело Дупка Пили & Додатоци 25mm Дијамантски Плочи Стакло Дупка Видел Дупка Видов Поставува 49mm Долго
 • Обновено

Aexit Директно месо тело Дупка Пили & Додатоци 25mm Дијамантски Плочи Стакло Дупка Видел Дупка Видов Поставува 49mm Долго

DEN 1737.60

Име На Производ : Стакло Дупка Видел;Главен Материјал : Метал.Сечење Дупка со Дијаметар : 25мм / 0.98";месо т�

Hegebeck Карбид Челик Дупка Видов Настроената Вежба Малку Ѕидани Дупчење Машина Алатки 14mm за Стакло, Мермер Гранит Плочка Конкретни
 • Обновено

Hegebeck Карбид Челик Дупка Видов Настроената Вежба Малку Ѕидани Дупчење Машина Алатки 14mm за Стакло, Мермер Гранит Плочка Конкретни

DEN 311.76

【Параметар】 Size : 14mm;Материјал : Карбид Челик;Број на Предмети : 1; 【Дизајн】 Круг се справи со дизајн,умер

Раце-не Прашина Колектори Прашина Вшмукување Колектор Прашина Екстракција Алатка Отстрани Остатоци Алатка Дупка Видов Прашина Catcher
 • Обновено

Раце-не Прашина Колектори Прашина Вшмукување Колектор Прашина Екстракција Алатка Отстрани Остатоци Алатка Дупка Видов Прашина Catcher

DEN 431.76

Убаво комбинација : ќе добиете 3 парчиња на прашина се отстрани алатки, вклучувајќи 2 парчиња на прашина �

Hegebeck Карбид Челик Дупка Видов Настроената Вежба Малку Ѕидани Дупчење Машина Алатки 60mm за Стакло, Мермер Гранит Плочка Конкретни
 • Обновено

Hegebeck Карбид Челик Дупка Видов Настроената Вежба Малку Ѕидани Дупчење Машина Алатки 60mm за Стакло, Мермер Гранит Плочка Конкретни

DEN 479.76

【Параметар】 Size : 60mm;Материјал : Карбид Челик;Број на Предмети : 1; 【Дизајн】 Круг се справи со дизајн,умер

X-DREE 6mm ударна дупка 12mm x 25мм Совет X Заби Двојно се Намали Волфрам Карбид Лак Посочи цевки и цевки Мелење Битови Алатки(6
 • Обновено

X-DREE 6mm ударна дупка 12mm x 25мм Совет X Заби Двојно се Намали Волфрам Карбид Лак Посочи цевки и цевки Мелење Битови Алатки(6

DEN 385.44

Име на производ : Лак Посочи цевки и цевки Мелење Битови Алатки;Заб Форма : Двојно се Намали (X Заби).Матер�

Aexit 2 Парчиња Дупка Пили & Додатоци Дијамант Обложени Вежба Малку Керамичка Чаша Дупка Видел Дупка Видов Поставува 8мм 5/16
 • Обновено

Aexit 2 Парчиња Дупка Пили & Додатоци Дијамант Обложени Вежба Малку Керамичка Чаша Дупка Видел Дупка Видов Поставува 8мм 5/16

DEN 1324.80

Име на производ : Стакло Дупка Видел;Дупка Сечење Дијаметар : 8mm / 5 / 16".Материјал : Метал, Дијамантски Чест�

CHENTAOMAYAN Хардверски Додатоци Волфрам Карбид Вежба 1-12mm за CNC Струг Машина Пиштол Вежба Малку Метал Дупка Дупчење Машина Индустриски
 • Обновено

CHENTAOMAYAN Хардверски Додатоци Волфрам Карбид Вежба 1-12mm за CNC Струг Машина Пиштол Вежба Малку Метал Дупка Дупчење Машина Индустриски

DEN 1280.64

Индустриски Cnc Професионални Алатки.Cnc Вртење На Производот Категорија Е Завршена, Трајни, Добра Стабил�

Hegebeck Дијамант Вежба Малку 1.4 Плочка Дупка Видов Стакло Машина за Стаклени Шишиња Садови Мермер Гранит Камен Керамички Плочки
 • Обновено

Hegebeck Дијамант Вежба Малку 1.4 Плочка Дупка Видов Стакло Машина за Стаклени Шишиња Садови Мермер Гранит Камен Керамички Плочки

DEN 215.76

【Спецификации】 : Дупка со Дијаметар : 35mm / 1.4 инчен; Вкупна Должина : 50mm / 2inch; Дупка Длабочина : 25мм / 1inch;

Aexit 2 Парчиња Дупка Пили & Додатоци 18mm Дијамант Обложени Стакло Керамичка Дупка Видел Дупка Видов Поставува Машина Алатка
 • Обновено

Aexit 2 Парчиња Дупка Пили & Додатоци 18mm Дијамант Обложени Стакло Керамичка Дупка Видел Дупка Видов Поставува Машина Алатка

DEN 508.80

Име На Производ : Стакло Дупка Видел;Главен Материјал : Метал.Сечење Дупка Outter Дијаметар : 18mm / 0.71";месо т�