• Обновено
Okuyonic Удирање Клешти, Лесно да се Носат Канцелариски Материјали Површината Ергономски се Справи со Рака Хартија Удари со Чип Колектор за Дома

Okuyonic Удирање Клешти, Лесно да се Носат Канцелариски Материјали Површината Ергономски се Справи со Рака Хартија Удари со Чип Колектор

DEN 347.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Се справи со притисокот со не се лизга фини линии за повеќе стабилна работа.Професионална и практичен дизајн, прекрасен изглед, лесно да се носат и користат.Ергономски рачка, удобно да го користите без да се оштети рака.Со чип колектор, тоа е полесно да се користи.Сите-метал структура, сјајна и површински, ' Рѓа и отпорен на корозија.Функција : 1. Сите-метал структура, сјајна и површински, ' Рѓа и отпорен на корозија.2. Со чип колектор, тоа е полесно да се користи.3. Ергономски рачка, удобно да го користите без да се оштети рака.4. Професионална и практичен дизајн, прекрасен изглед, лесно да се носат и користат.5. Се справи со притисокот со не се лизга фини линии за повеќе стабилна работа.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Дупка Puncher Material : Нерѓосувачки Steel Aperture : Прибл. 6mm / 0.2 in Punch Метод : Manual Punch Дебелина : Прибл. 16mm / 0.6 in Individual Производ Големина : Прибл. 13 x x 5.7 1.1 cm / 5.1 x 2.2 x 0.4 во.ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листата : 3 x Дупка Перфоратор.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hole Puncher
Material:
Stainless Steel
Aperture:
Approx. 6mm / 0.2in
Punch Method:
Manual
Punch Thickness:
Approx. 16mm / 0.6in
Individual Product Size:
Approx. 13 x 5.7 x 1.1cm / 5.1 x 2.2 x 0.4in
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
3 x Hole Puncher :

Најдобри предлози во категоријата

Дупка Удар Алатка, Јаглероден Челик Рака 64mm, 74mm, 84mm, 94mm 4mm Шупливи Дупка Удар Алатка, Тупаници за Овална Дупка во Облик
  • Обновено

Дупка Удар Алатка, Јаглероден Челик Рака 64mm, 74mm, 84mm, 94mm 4mm Шупливи Дупка Удар Алатка, Тупаници за Овална Дупка во Облик

DEN 1629.60

Вклучувајќи 4 различни големина на удар со глава, ги задоволат вашите различни потреби.Со добра острина

Spurtar Шупливи Удар Сет (6 парчиња) Тешки Круг Кожа Удар Поставени Комплет Дупка Удар Поставите Удар Машина Алатка за да се Види
  • Обновено

Spurtar Шупливи Удар Сет (6 парчиња) Тешки Круг Кожа Удар Поставени Комплет Дупка Удар Поставите Удар Машина Алатка за да се Види

DEN 215.76

Шупливи Удар во Собата : 6 индивидуални удар машина алатка : Кралскиот Големина 1 / 8", 5 / 32", 3 / 16", 7 / 32", 1 / 4" и 5

Auniwaig Коси Директно месо тело Шупливи Малку Алатка 3мм Хартија Удар Вежба за Дупка Перфоратор Удирање Машина 2 ПАРЧИЊА
  • Обновено

Auniwaig Коси Директно месо тело Шупливи Малку Алатка 3мм Хартија Удар Вежба за Дупка Перфоратор Удирање Машина 2 ПАРЧИЊА

DEN 302.16

【Карактеристики】 Генерално изгасне, висока цврстина, не е лесно да се скрши; 90степен на внатрешна chamfer �

Работ ги поставува стандардите за Поправка Алатка, 5mm Работ ги поставува стандардите Рака Joggler Панел Flanging Plier Дупка Удар
  • Обновено

Работ ги поставува стандардите за Поправка Алатка, 5mm Работ ги поставува стандардите Рака Joggler Панел Flanging Plier Дупка Удар

DEN 1362.96

Функција : Edge ги поставува стандардите е алатка за двојна цели : на работ на поставување и удирање дупка �

X-DREE Кожа Занает Рака Појас Шупливи Дупка Удар со Рака Алатка Црна 23mm Кол(Cinturón де cuero Занает Отвор за Врвца за Удар Herramienta
  • Обновено

X-DREE Кожа Занает Рака Појас Шупливи Дупка Удар со Рака Алатка Црна 23mm Кол(Cinturón де cuero Занает Отвор за Врвца за Удар Herramienta

DEN 481.44

Удар Дупка Големина : 23mm / 0.91"(D); Вкупната Големина : 100 x 28mm / 4" x 1.1"(L*D).Вкупната Тежина : 294g; Име на Производ : �

GUOCAO 3Pcs Отворот Клешти Алатка за Полнење Со 200pcs Делови Кожен Појас Дупка Удар Plier Универзална Рака Алатки Клешти
  • Обновено

GUOCAO 3Pcs Отворот Клешти Алатка за Полнење Со 200pcs Делови Кожен Појас Дупка Удар Plier Универзална Рака Алатки Клешти

DEN 2305.68

Ние нудиме различни алатки кои се идеални Компатибилен со секојдневна употреба од страна на DIY ентузија

X-DREE Кожа Заптивка Рака Појас Шупливи Дупка Удар со Рака Алатка Црна 23mm Кол(Junta де cuero Кореја Кореја Orificio де agujero
  • Обновено

X-DREE Кожа Заптивка Рака Појас Шупливи Дупка Удар со Рака Алатка Црна 23mm Кол(Junta де cuero Кореја Кореја Orificio де agujero

DEN 494.64

Удар големина : 23mm Кол.Тешко да се најде, шупливи удар во собата за прецизни дупки во кожа или од пластика

Нови Lon0167 8mmx75mm Коси Избрана ударна дупка Удар сигурен ефикасноста Удирање Машина Шупливи Хартија Вежба Малку 2бр(id:f8e ab
  • Обновено

Нови Lon0167 8mmx75mm Коси Избрана ударна дупка Удар сигурен ефикасноста Удирање Машина Шупливи Хартија Вежба Малку 2бр(id:f8e ab

DEN 509.52

Главната Боја : (издржливи во употреба) Сребрен Тон; Материјал : Метал.Пакет Содржина : faultless 2 парчиња x Шу�

X-DREE Кожен Појас околу Рака Метал Круг Knurled ударна дупка Шупливи Дупка Удар Сет 12 во 1(Кореја де cuero метал редондо vástago
  • Обновено

X-DREE Кожен Појас околу Рака Метал Круг Knurled ударна дупка Шупливи Дупка Удар Сет 12 во 1(Кореја де cuero метал редондо vástago

DEN 1081.20

Вкупната Тежина : 1008g; Име на Производ : Кожа Дупка Удар во Собата.Пакет Содржина : 1 x Кожа Дупка Удар Поста