• Обновено
Cobbler Prong Длето, 5 mm Кожа Ред Дупка Удар, Челик Перфоратор со 2/5/7 Заби за Крои Алкохол Удирање(7 Заби)

Cobbler Prong Длето, 5 mm Кожа Ред Дупка Удар, Челик Перфоратор со 2/5/7 Заби за Крои Алкохол Удирање(7 Заби)

DEN 501.36
Достапно за вашата нарачка

Залиха

[Speficications] Ние нудиме 3 видови на 5mm prong длето, 2 забите, 5 заби и 7 заби, ве молиме изберете вистинскиот за вас пред купување. [Добра Performace] дупка удар карактеристики исклучителна заби, кои овозможуваат полесно и побрзо удирање на кожа, така да се подобри вашиот efficicy. [Висок Квалитет] На cobbler prong длето е направен од челик, кожа prong има одлична отпорност на абење и отпорност. [Компактна Алатка] На prong длето има удобна рачка овозможува цврст стисок, тоа е компактна големина и лесно да се наоколу. [Квалитетна Услуга] Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе ви понудиме најдобро решение.Спецификација : Предмет Тип : Кожа Prong Производ Материјали : Челик Глава Тип : Укажа Цел : Кожа Удирање Пакет Листа : 1 x Кожа Prong.

Кон својствата

Item Type:
Leather Prong
Product Material:
Steel
Head Type:
Pointed
Purpose:
Leather Punching
Package List:
1 x Leather Prong :

Најдобри предлози во категоријата

10 Парче Кожа Дупка Удар Поставите 0.8 mm-8мм Круг Шупливи Дупка Удар Алатка за Кожа Заптивка Појас Види Бенд Каубојска Шапка Кожа
 • Обновено

10 Парче Кожа Дупка Удар Поставите 0.8 mm-8мм Круг Шупливи Дупка Удар Алатка за Кожа Заптивка Појас Види Бенд Каубојска Шапка Кожа

DEN 287.76

Кожа Дупка Удар Апликација : Кожа дупка удар алатка совршен за кожа заптивка, појас, види бенд, каубојска

X-DREE Кожен Појас околу Рака Метал Круг Knurled ударна дупка Шупливи Дупка Удар Сет 12 во 1(Кореја де cuero метал редондо vástago
 • Обновено

X-DREE Кожен Појас околу Рака Метал Круг Knurled ударна дупка Шупливи Дупка Удар Сет 12 во 1(Кореја де cuero метал редондо vástago

DEN 1081.20

Вкупната Тежина : 1008g; Име на Производ : Кожа Дупка Удар во Собата.Пакет Содржина : 1 x Кожа Дупка Удар Поста

Отворот Удар на Алатката, ги поставува стандардите Хром Отворот Клешти Позлатен за Отворот за Окцето ги поставува стандардите за
 • Обновено

Отворот Удар на Алатката, ги поставува стандардите Хром Отворот Клешти Позлатен за Отворот за Окцето ги поставува стандардите за

DEN 278.16

Се справи со дел од отворот перфоратор, покриени со пластичен слој, кој може ефикасно да се спречи пропа�

Цевки Цевка Проширувач, Трајни Цевки Swaging Удар Алатка, Челик Отпорен на Гребење на Располагање Во Два Вида Цевки Swaging Удар
 • Обновено

Цевки Цевка Проширувач, Трајни Цевки Swaging Удар Алатка, Челик Отпорен на Гребење на Располагање Во Два Вида Цевки Swaging Удар

DEN 527.76

Мали тело, лесно да се носат.Достапен во две типови за вашиот избор.Направени од високо квалитетен челик

X-DREE Кожа Занает Рака Појас Шупливи Дупка Удар со Рака Алатка Црна 23mm Кол(Cinturón де cuero Занает Отвор за Врвца за Удар Herramienta
 • Обновено

X-DREE Кожа Занает Рака Појас Шупливи Дупка Удар со Рака Алатка Црна 23mm Кол(Cinturón де cuero Занает Отвор за Врвца за Удар Herramienta

DEN 481.44

Удар Дупка Големина : 23mm / 0.91"(D); Вкупната Големина : 100 x 28mm / 4" x 1.1"(L*D).Вкупната Тежина : 294g; Име на Производ : �

Тешки 2 Дупка Удар Алатка Рачни 20 Лист Удар Капацитет Лесно Перфоратор Канцелариски Материјали Дупка Удар Комерцијални Напор Удирање
 • Обновено

Тешки 2 Дупка Удар Алатка Рачни 20 Лист Удар Капацитет Лесно Перфоратор Канцелариски Материјали Дупка Удар Комерцијални Напор Удирање

DEN 215.76

ЛЕСНО ПРЕЦИЗНОСТ УДИРАЊЕ:Метална конструкција гарантира издржливост и сила.Овој здрав дведупка удар �

Auniwaig Коси Директно месо тело Шупливи Малку Алатка 3мм Хартија Удар Вежба за Дупка Перфоратор Удирање Машина 2 ПАРЧИЊА
 • Обновено

Auniwaig Коси Директно месо тело Шупливи Малку Алатка 3мм Хартија Удар Вежба за Дупка Перфоратор Удирање Машина 2 ПАРЧИЊА

DEN 302.16

【Карактеристики】 Генерално изгасне, висока цврстина, не е лесно да се скрши; 90степен на внатрешна chamfer �

РАКА АЛАТКИ Spanners Клучеви Рака Алатки 3Pcs Копчето Grommet ги поставува стандардите Алатка за Полнење Кожен Појас Дупка Удар+Окцето,
 • Обновено

РАКА АЛАТКИ Spanners Клучеви Рака Алатки 3Pcs Копчето Grommet ги поставува стандардите Алатка за Полнење Кожен Појас Дупка Удар+Окцето,

DEN 2188.80

Издржливи, долг живот.Уникатен дизајн.Лесен за употреба.Еден раце работа.Ве молиме да се чувствуваат сл�

Работ ги поставува стандардите-Edge ги поставува стандардите - Edge ги поставува стандардите, 5mm Рака Joggler Панел Flanging Plier
 • Обновено

Работ ги поставува стандардите-Edge ги поставува стандардите - Edge ги поставува стандардите, 5mm Рака Joggler Панел Flanging Plier

DEN 1200.96

【Апликација】Широка примена за работ на поставување и удирање дупка на различни материјали.Идеален за

Нови Lon0167 8mmx75mm Коси Избрана ударна дупка Удар сигурен ефикасноста Удирање Машина Шупливи Хартија Вежба Малку 2бр(id:f8e ab
 • Обновено

Нови Lon0167 8mmx75mm Коси Избрана ударна дупка Удар сигурен ефикасноста Удирање Машина Шупливи Хартија Вежба Малку 2бр(id:f8e ab

DEN 509.52

Главната Боја : (издржливи во употреба) Сребрен Тон; Материјал : Метал.Пакет Содржина : faultless 2 парчиња x Шу�

X-DREE 4mmx70mm Директно ударна дупка Удар Удирање Машина Шупливи Хартија Вежба Малку(Broca de papel hueca став perforadora де punzonado
 • Обновено

X-DREE 4mmx70mm Директно ударна дупка Удар Удирање Машина Шупливи Хартија Вежба Малку(Broca de papel hueca став perforadora де punzonado

DEN 1540.80

Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Метал.Пакет Содржина : 1 x Шупливи Хартија воена Вежба 1 x Случај; Им�

Појас Дупка Удирање Професионални Овална Рамен Дупка Појас Дупка Удирање Машина, Торба За На Рака Дупка Удар Клешти
 • Обновено

Појас Дупка Удирање Професионални Овална Рамен Дупка Појас Дупка Удирање Машина, Торба За На Рака Дупка Удар Клешти

DEN 189.36

Појас дупка удар професионални овална рамен дупка појас око удар дупка удар.Нов круг дупка тип.Количина

Okuyonic Удирање Клешти, Лесно да се Носат Канцелариски Материјали Површината Ергономски се Справи со Рака Хартија Удари со Чип Колектор
 • Обновено

Okuyonic Удирање Клешти, Лесно да се Носат Канцелариски Материјали Површината Ергономски се Справи со Рака Хартија Удари со Чип Колектор

DEN 347.76

Се справи со притисокот со не се лизга фини линии за повеќе стабилна работа.Професионална и практичен д�

X-DREE Кожа Заптивка Рака Појас Шупливи Дупка Удар со Рака Алатка Црна 23mm Кол(Junta де cuero Кореја Кореја Orificio де agujero
 • Обновено

X-DREE Кожа Заптивка Рака Појас Шупливи Дупка Удар со Рака Алатка Црна 23mm Кол(Junta де cuero Кореја Кореја Orificio де agujero

DEN 494.64

Удар големина : 23mm Кол.Тешко да се најде, шупливи удар во собата за прецизни дупки во кожа или од пластика