• Обновено
ANYI 8 Компјутери Завеса Род Загради Без Дупчење, Само Лепило Завеса Род Заграда, Ноктите за Слободни Прилагодливи Род Заградата Носителот, се Држи на Завеса Род Тран?

ANYI 8 Компјутери Завеса Род Загради Без Дупчење, Само Лепило Завеса Род Заграда, Ноктите за Слободни Прилагодливи Род Заградата

DEN 407.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

????????【пакување】 : ќе добиете вкупно 8 самолепливи завеса род сопствениците, вклучувајќи ги и 8 транспарентен завеса род куки и завеса ткаенина носители, завесата род носителите не мора да бидат drilled, а бројот е доволно за да можете да остатокот увери. ????????【Мулти-цел】 : Магнетни завеса род завеса багажник, погоден за туш завеса и крпа род во бања, завеса род и ролетни, виси нето завеса, tulle, банкет декорација, градина декорација или DIY занаети, мора да се банкет декорација, градина Декорација е идеален избор за хотел мебел. ????????【Големина Карактеристики】 : 8 транспарентен индикатор завеса род куки, не завеса род заграда, големина е за 2.36 * 2.36 инчи, мали и исклучителна, погоден за прачка дијаметар : околу 15-22mm лесно да ги Залепите на ѕидот да се направи вашиот дом уредната. ????????【Лесен за употреба】 : Прво ставете завеса род заградата на мазни место на ѕидот без дупчење дупки, потоа притиснете го завеса род во заградата и се заглави во пластичен клип, Можете лесно може да се инсталира било алатки без инсталација чекори за да ја користите се многу едноставен и брз. ????????【Материјал】 : Овие самолепливи завеса род протези се изработени од високо-квалитетни пластични и нерѓосувачки челик, со лепило на грбот, кој не е лесно да се деформира и штета, лесно да го инсталирате, силни и издржливи, и многу издржливи, цврстина, Високо-квалитетни материјали може да ви послужи за долго време, челик клип кука прстен одредување клип кој може да се залепи на ѕидот белата завеса род виси род ѕид заградата крпа бар завеса кука решетката.Пластични Завеса Род Носителот, овие прозорец завеси род протези се изработени од квалитетна ABS пластика, цврсти и издржливи; Со себе-се држи назад, лесно да го инсталирате, без било алатка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ILAISIHOME Основните Колекција на Декоративни Една Завеса Род Сет со Топката Finials, 36-72 во, Црна, Стандард Еден Драпериите Прачка
  • Обновено

ILAISIHOME Основните Колекција на Декоративни Една Завеса Род Сет со Топката Finials, 36-72 во, Црна, Стандард Еден Драпериите Прачка

DEN 359.76

БЕЗВРЕМЕНСКИ ДИЗАЈН Едноставно, но класичен Топката finial дизајн во богати бои надополнува било дома дек

knobelite Сатен Никел (1 Pack)Единствен Прозорец Род, Украсни 1 Инчен Завеса Прачка со Топката Finials Стакло, Прозорецот Третман
  • Обновено

knobelite Сатен Никел (1 Pack)Единствен Прозорец Род, Украсни 1 Инчен Завеса Прачка со Топката Finials Стакло, Прозорецот Третман

DEN 1439.76

ПРИЛАГОДЛИВ : 1 инчен дијаметар telescoping завеса род, може да се прилагоди од 4886 инчи да се приспособат на ва�

Urbanest Заштеда на Енергија Заврши Околу зацрнат Врати Прилагодливи Прозорец Завеса Метални Шипки Поставени, 1-инчен Дијаметар,
  • Обновено

Urbanest Заштеда на Енергија Заврши Околу зацрнат Врати Прилагодливи Прозорец Завеса Метални Шипки Поставени, 1-инчен Дијаметар,

DEN 587.76

Метал.СОБА ЗАТЕМНУВАЊЕ и заштеда на ЕНЕРГИЈА : Wraparound дизајн, БЕЗ разлика помеѓу ѕидот и прозорец drape.Ја б�

8 Парчиња Само Лепило Завеса Род Заграда, Транспарентен Команда Завеса Род Куки Драпериите Носители, Не Вежба Одредување Род Носителот,
  • Обновено

8 Парчиња Само Лепило Завеса Род Заграда, Транспарентен Команда Завеса Род Куки Драпериите Носители, Не Вежба Одредување Род Носителот,

DEN 398.16

????【Издржлив материјал】Нашите Завеса Род Заградата е направен од висококвалитетна ABS пластика, силни и

Декоративни 3/4 Инчи Завеса Прачки Еден Прозорец Прачка Со Кристална Топка Finials, Фацетирани Кристал Завеса Род Прилагодлива Должина
  • Обновено

Декоративни 3/4 Инчи Завеса Прачки Еден Прозорец Прачка Со Кристална Топка Finials, Фацетирани Кристал Завеса Род Прилагодлива Должина

DEN 959.76

ПРИЛАГОДЛИВ : 3 / 4 инчи дијаметар telescoping завеса род, може да се прилагоди од 4884 инчи да се приспособат на в�